Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Oleg (So, 29. 8. 2020 - 20:08)

jen bych tě chtěl upzornit, že incestu se dopouští obrovské množství lidí, víc jak 50%, ale niky to nepřiznají, mám už po šedesátce, ale i dnes se dozvídám, kdo si tak užívá nebo užíval, ono stačí se ve vhodné chvilce nejdřív zavést na toto téma šikovně rozhovor, po chvíli se sám k takové věci přiznat a už to z lidí začne padat....

Lv (So, 8. 8. 2020 - 11:08)

Tady je to anonymní, mě bylo 62 synovi 37 byli jsme spolu sami v jedné posteli u známých , večer se něco upilo, v noci mě probral tím že už ve mě jezdil, ráno jako by se nic nestalo

Abe (So, 8. 8. 2020 - 21:08)

Ještě jeden důvod, proč jme se s matkou nedopustili incestu. Měla obrovskou pochvu. Strkala si do ní v pohodě ruku skoro po loket a smála se že na to nemám.

Anka (Ne, 9. 8. 2020 - 02:08)

To mám opačný problém

Cože (Po, 10. 8. 2020 - 11:08)

To ze ji nas uzouckou,jo?

Anka (Po, 10. 8. 2020 - 22:08)

Je už to řadu let a i kdybych si našla milence tak bych měla strach, nevím co si mám myslet o synovi, je to hodně divné, nikdy by mě to nenapadlo, že zrovna myslí na sex se svojí matkou a ještě v takovém věku, spíš si myslím, že to byl omyl, já osobně neznám žádný podobný případ a ani po tom nepátrám

Návštěvník (Út, 11. 8. 2020 - 18:08)

V sexu nezáleží na věku , ale na kondici. Ženská může pořád a u chlapů je to individuální . Ojel mne šestasedmdesátiletý a osmatřicetiletý se nezmohl kromě ližby nanic . A po případech nepátrej , škoda času , ničeho se nedopátráš . Nebo si snad myslíš , že kdo incest provozuje , že to veřejně přizná . Leda tady na anonymní diskuzi .

Anka (St, 12. 8. 2020 - 23:08)

Ano, ale teď už je to jiné, je to hodně dlouha doba, a teď se cítím jak bych by to měla poprvé a synator je hezký chlap , neříkám že ne , ale nemohu věřit, že zrovna by chtěl sex semnou, s vlastní matkou, nejde mi to do hlavy

Abe (Čt, 13. 8. 2020 - 00:08)

Ve hře jsou dva city. Synovská láska a pohlavní touha, která se mohla vytvořit už v raném dětství. Říká se tomu Oidipovský syndrom. Pokud v cestě není jiný muž, (soudím dle stavu vaší pochvy, není), má synek mimořádnou motivaci. Jsme na světě jen jednou (s ohledem na věk), se před ním svlékněte a zeptejte se jej, jestli vás takovou chce. Na důkaz touhy bych jej nechal onanovat, až do vyvrcholení výstřikem. Pokud vás bude chtít i po té, děj se vůle Boží. Užijte si to.

Anka (Čt, 13. 8. 2020 - 06:08)

Svlékat se určitě nebudu, to opravdu né, na to nemám

Marie (Pá, 14. 8. 2020 - 04:08)

Pak nechápu proč jsem chodíš když nechceš nic podniknout. Já měla podobné problémy, napsala jsem na poradnu,vše jsme vyřešili a já jsem šťastná. Myslím že ta adresa tady někde je.

Abe (Ne, 9. 8. 2020 - 22:08)

To není problém, ale přednost. Pokud je pochva řádně vlhká, je to rozkoš pro oba. Jedna moje spolužačka jí měla obrovskou, protože masturbovala s velkými předměty. Když jsem s ní souložil, musel jsem přistrčit ruku, abych sebe, i jí udělal.

Abe (So, 8. 8. 2020 - 02:08)

Onanovali jsme spolu, když mě bylo přes čtyřicet a jí přes sedmdesát.

Cože (Pá, 7. 8. 2020 - 07:08)

Nevim,ja jsem to mame proste rekl ale bylo to prez skype,a potom kdyz jsem prijel domu tak jsme se otom bavili a ja ji rekl co me strasne nani vzrusuje a vyndal jsem si ptaka a necekal jsem dlouho,mamka se zacala svlekat a bylo to,netusil jsem ze i v 70 letech se holi a ma tak krasnou picku a mokra je vic jak mladsi zeny,dovolila mi vsechno,jenom mi trochu vadilo ze se porad smala,jestli nervy nebo co,nevim.

Oleg (anonym) (So, 29. 8. 2020 - 20:08)

tak přesně takhle jsem to udělal se svou druhou tetou a dopadlo to stejně, jenže jí bylo tenkrát 63, ale co ta dokázala při masturbaci, to jsem nezažil....

Anka (Pá, 7. 8. 2020 - 09:08)

Kdyby něco takového udělal, než smích tak by mě asi spíše zaseklo, kolik je vám let prosím?

Cože (Po, 10. 8. 2020 - 10:08)

No uz jsem starsi pan,bude mi padesat a musim uznat ze jsem vazne netusil jaka je divosla,vtech letech

Abe (So, 8. 8. 2020 - 02:08)

Já jsem s matkou žil ve velmi intimním, oboustranně, výhradně onanistickém vztahu. Měla utkvělou představu, že častá onanie mne u ní udrží a že se o ní postarám. Byla velmi vnadná a vzrušující, navíc i ona mne provokovala nahotou a masturbací. Když si myslela že se s ní chci pářit, vždy mne praštila do varlat tak, že mne to přešlo. Pak jsem se musel několikrát vystříkat aby měla jistotu, že k tomu nedojde.

Martin (So, 8. 8. 2020 - 03:08)

Praštila do varlat?

Saša (Po, 3. 8. 2020 - 13:08)

Je mi 13,a strasne se mi libi maminka,jakou ma postavu,vlasy,jak se ubleka a hlavne jak voni a jeji kalhotky me strasne berou,nemuzu to vsobe drzet a musim to aspon napsat,mozna ze se maminko poznas,nosis nejradeji ruzove kanga spsikem,nes jich nekolik a musim je stale lizat a vonet knim,vim ze se holis uplne,chtel bych te lizat a celou te vypit.

Reklama

Přidat komentář