Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

citlivý muž (Po, 24. 8. 2020 - 22:08)

Už jako malý kluk jsem byl jiný. Zatímco ostatní kluci byli takový divocí, dalo by se říct raubíři, tak já jsem byl spíše citlivý, hodně jsem si četl. Někdy mě bavilo se předvádět. Ve 12 letech jsem poprvé zkoušel vystupovat se svým číslem před publikem. Můj otčím mě vedl k fyzické práci, takže jsem se musel vyučit tesařem, ale nebavilo mě to. Nakonec jsem tesařiny nechal. Nikdy jsem neměl holku, ženu. S žádnou jsem nechodil. Měl jsem je jen jako kamarádky. Už mi je 30 let a stále jsem citlivý. Někdy pláču. Rád se toulám krajinou. Rád se taky ukazuji před lidmi a něco jim předvádím. Různé kousky, někdy je to spíše mluvení, někdy něco s kouzelnictvím. Co se týká citů, táhne mě to spíše k mužům. Obklopil jsem se mladíky. Našel jsem si 12 mladých mužů. Nejmladšímu je 17, nejstaršímu 23. S nimi si rozumím více než s kýmkoli jiným. Ten nejmladší mi často lehává na hrudi a já ho hladím po vlasech. Jednou mě přišli navštívit moji příbuzní. Moje matka, můj otčím a sourozenci. Ale já jsem se s nimi vůbec nevybavoval, ukázal jsem na své mladé muže, s kterými nyní chodím a řekl jsem: "Toto je moje nová rodina."

Myslíte si, že bych mohl být gay?

Tonda (Po, 24. 8. 2020 - 10:08)

Pravdu má Abdulláh, jediný pravý Bůh je Alláh a prorok Mohamed je jeho hlasatelem na tomto světě. Teď už to vím, posílám pozdravy z pekla, je tu taková zima, je to jiné než si myslíte, hrozivé, už nikdy se odtud nedostanu, mam jen 3 možnosti ještě něco poslat na internet. Pak konec. Dvě už jsem vyplýtval, toto je poslední vzkaz, dejte se na stranu Alláha nebo skončíte navěky v pekle jako já. S Alláhem

Apoštol (Ne, 23. 8. 2020 - 16:08)

Jediný pravý prorok je Ježíš Kristus, Boží Syn! Aleluja. Pravdu zde má Velvyslanec.

Návštěvník (Ne, 23. 8. 2020 - 23:08)

To bych netvrdila ! Je otázkou jestli je pravý prorok i to jestli je boží syn ?

Ježíš je falešný (Ne, 23. 8. 2020 - 00:08)

Ježíš je falešný prorok, není jiného hlavního proroka než Mohameda a jediného Boha Alláha

Návštěvník (Ne, 23. 8. 2020 - 01:08)

Všechno je jen podvod . Nejde a nešlo nikdy o bohy , ale o moc .

Velvyslanec (So, 22. 8. 2020 - 00:08)

Vidím že se tady dělá sranda nevkusným způsobem...nikdo z nás by v pekle skončit nechtěl...na Bibli je zajímavé to že popisuje detaily jak to bude v pekle vypadat - Marek 9:47-48

A jestliže tě svádí oko, vyloupni je; je lépe pro tebe, vejdeš-li do Božího království jednooký, než abys byl s oběma očima uvržen do pekla ‚kde jejich červ neumírá a oheň nehasne.‘ ...
Matouš 13:40-43

Tak jako se tedy sbírá plevel a pálí ohněm, tak bude i při skonání věku. Syn člověka pošle své anděly, ti vyberou z jeho království každé pohoršení a každého, kdo se dopouští nepravosti a hodí je do ohnivé pece; tam bude pláč a skřípění zubů. Tehdy spravedliví zazáří jako slunce v království svého Otce. Kdo má uši, slyš!“ .....

Když už je tu zmínka o skonání věku kdy bude zem zničena, je tu rovněž naznačena doba kdy se tak stane, ikdyz den ani hodinu druhého příchodu Krista tady na zem nikdo nezná, přesto je tu naznačen vzhled doby kdy se tak stane .... Lukáš 21:7-11

Otázali se ho: „Mistře, kdy to nastane? A jaké bude znamení, až se to začne dít?“ Odpověděl: „Mějte se na pozoru, abyste se nedali svést. Neboť mnozí přijdou v mém jménu a budou říkat: ‚Já jsem to‘ a ‚nastal čas‘. Nechoďte za nimi. Až uslyšíte o válkách a povstáních, neděste se: neboť to musí nejprve být, ale konec nenastane hned.“ Tehdy jim řekl: „POvstane národ proti národu a království proti království, budou veliká zemětřesení a v mnohých krajinách hlad a mor, hrůzy a veliká znamení z nebes. ...

Ten čas může nastat dnes kdykoliv, máme tady mor , katastrofy jednu za druhou, lidé mají pomalu strach z toho co dalšího přijde....

Je potřeba znát Krista osobně, dnes je tomu cca 15 let kdy se tak stalo v mém životě a všechno se u mě od základu změnilo. Bůh mi dal poznat svoji lásku tak niterně že nic g mém životě tuto zkušenost nezmění va popravdě říkám že naprosto nic v tomto světě vás nemůže zasáhnout natolik jako je osobní poznání Boží lásky, toho že Bůh je skutečný, živý a že Vám dokáže odpustit jakýkoliv hřích a zachránit vás y dát Vám věčný život v Kristu Ježíši, naději která nikdy nehasne, protože to co Vám Bůh zjevi když se vás vnitřně dotkne je nepopsatelné a neopakovatelné. Já když jsem tehdy před 15 lety vyznal svoje hříchy, těžké hříchy. - byl jsem po krk namočený v okultizmu, v neřízeném sexu, opilství...tak že mne spadl takový kámen ze to bylo tak silně poznat že mě to změnilo na dobro. Tohle je pravdivé svědectví a je to svědectví dalších x křesťanů. Dáš i Ty Bohu šanci, respektive potřebuješ taky zachránit, odpustit, být uzdraven ? Neboť tak Bůh miloval svět, že dal Syna svého jediného, aby žádný kdo v Něj věří nezahynul ale měl život věčný. Ježíš říká :,, Já jsem ta cesta, pravda u život, NIKDO nepřichází i Bohu Otci než-li skrze mne'... stačí přijít ví Ježíši poprosit Ho aby se Ti dal poznat, odpustil Ti každý hřích a přišel i do Tvého života a On to uděla ... opravdu to udělá, je to skutečnost..... dej mu šanci, On ji dá zase Tobě, není to i žádném náboženství, ale o živém Kristu... kdyby jste potřebovali nějak více pomoci, návest tak můj email: [email protected]

pro Velvyslance (Po, 24. 8. 2020 - 23:08)

Ty si vzpomeň jak jsi sem před lety vkládal odkazy na You Tube na nějakého lumpa, který jezdil po republice evangelizovat lidi než ti doklaplo, co je ten člověk zač a že šlo jen o prachy.

Návštěvník (Po, 24. 8. 2020 - 23:08)

psali v blesku?

Návštěvník (Po, 24. 8. 2020 - 23:08)

? Psal Velvyslanec tady, dohledej si to. Nebo je to napsáno nesrozumitelně?

tonda umřel :D (Pá, 21. 8. 2020 - 18:08)

Tonda je mrtvej, navěky!! Rozpadlo se mu tělo a jeho duše trpí v Alláhově pekle!! :D :D hu hu hurrrrráááá!! :D :D

Apoštol (Út, 18. 8. 2020 - 12:08)

Tonda neumřel, jeho duše však žije dál! A jeho skutky žijou s ním. Co kdo zaseje, to také sklidí. Kdo seje vítr, sklidí bouři.

? (St, 12. 8. 2020 - 18:08)

.

Jan Žižka (St, 12. 8. 2020 - 14:08)

Tonda Vlas byl někdy zábavný, komický. Na serveru nakluky.cz i zde i na osacr psal, že se bojí análního sexu a že má stažené půlky při představě análu. To je opravdu velmi směšné. Páč kdo by ho asi tak chtěl? Já jsem musel na to, abych nějakého pěkného kluka získal, cvičit v posilovně, dobře se oblíkat, mít charisma a ještě mně bylo tehdy 36 - 40. Tondovi bylo 58, 59 let, když to psal ty řeči o stažených půlkách. Opravdu směšné až absurdní. Ne, nešel by s ním nikdo. 59 letý obézní opilec, co se zadýchává při verbálním projevu - to je vyloučená možnost sexu s klukem / mužem. Leda ženu jako prostitutku by si mohl zaplatit. Kluka ne, nikdo by mu to neudělal. Chlap to nemá jako ženská. Ženská může předstírat vzrušení a orgasmus. Chlap nemůže předstírat erekci a orgasmus. Je to diametrální rozdíl a aby se nějaký kluk/muž vzrušil s jiným mužem, nemůže ten objekt vypadat jako vypadal Tonda Vlas. Gay svět je mnohem přísnější na vzhled. Spousta heteráků se bojí o svoji řiťku, ale těm blbcům nedochází, že jejich řiťka erekci nikomu nezpůsobí. Spíše je pravděpodobné, že se někdo ušklíbne odporem, než že by po nich někdo vyjel...

je dobře, že umřel (Po, 10. 8. 2020 - 21:08)

to je fajn, že chcípnul a už se peče ve věčném ohni :D :D neměl urážet Alláha, jediného pravého Boha!!!

je dobře, že umřel (Po, 10. 8. 2020 - 21:08)

to je fajn, že chcípnu a už se peče ve věčném ohni :D :D

Apoštol (So, 8. 8. 2020 - 19:08)

Je to smutné,ale je to tak. DDD:)-

Apoštol (So, 8. 8. 2020 - 19:08)

Tonda Vlas určitě na faráře nevystudoval, co já vím. Zřejmě se upil.

tak (So, 8. 8. 2020 - 21:08)

dle jeho slov vystudoval teologickou fakultu, ale byl vyloučen ze semináře. Tj. vystudovaný teolog, ale ne způsobilý k vysvěcení na kněze. Jiné církve to mívají jinak, nebývá tam přísný režim semináře. Pokud někdo studuje v Budějovicích katolickou fakultu, tak tam to je bez semináře, mohou studovat i ženy. Podle plavební společnosti měl mít přezdívku farář, což samozřejmě bylo nepřesné, knězem nikdy nebyl a neměl k tomu předpoklady. Musel by splnit další podmínky, údajně kvůli pití ho vyloučili, ale nechali vystudovat fakultu. Někde mezi lodníky detaily neřeší, pro ně byl "farář", něco exotického.

Otázka (So, 8. 8. 2020 - 13:08)

Je fakt pravda,že Tonda Vlas zemřel?Nic o tom nevím.

Reklama

Přidat komentář