Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 00:08)

Kdepak, korona v tom nehraje žádnou roli, ti rodiče žijou jako normálnější lidi a rozhodně se neschovávají, na rozdíl od Miluny s dětmi tráví čas např. u dalších příbuzných. Nebo ty se nestýkáš se svými příbuznými kvůli viru? Do práce nechce jít protože nechce jít do práce a je jedno jestli je vedle ní Sergej nebo někdo jiný. A až půjde protože bude nejhůř, tak ji zase vyhodí, protože bude mít absence, nebude makat a při problému útočit a chytat lidi pod krkem.

bianka (Ne, 9. 8. 2020 - 06:08)

Myslím si, že Corona v tom hraje roli ....děti bývají také napadeny Coronou. A když děti začnou chodit do školy, nevidím to vůbec dobře.

Miluna (Ne, 9. 8. 2020 - 11:08)

Přesně Bianko,je to kvuli Koroně.Taky ti pujde vnučka do školy? Anonym nemá pravdu.Jindy mohli děti zase občas jet ze školy i od rodičů.Ale teď kvuli tomu k nim ze škol nebudou moct.Jen budu čekat kdy to dotahnou.Co píšou nějaký anonymové,mě akorát spíš ještě dobíjí.Tahle situace nemá řešení.Nervuju se kvuli škole a kvuli Sergejovi.Oba důvody mi přivádí k šílenství.Je to už nesnesitelný všechno.Bojim se že to nevydržim,je to každodenní nápor na psychiku a nejde s tim nic dělat,nejde z toho ven.Jestli to takhle bude nesnesitelný i na podzim nebo ještě horší,tak ten život vzdam a nebudu čekat už ani těch pár let.

tak (So, 8. 8. 2020 - 22:08)

se zdá, že líčí na Radka.

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 22:08)

...a každý sklízí setbu svou...

Anonym (So, 8. 8. 2020 - 22:08)

Víš Miluno dobře ti tak, rodiče si natrapila a připravila o pár let života,6 děti a každé s jiným, kriminál,HIV, okradení rodiče, krádeže, pár lidí si přivedla do blázince tak teď si vymachej hubu ty

Miluna (So, 8. 8. 2020 - 21:08)

Ja už s nim být prostě nechci,už nemůžu.Nemam v něm oporu.Mluvila sem s nim o tom a nepomohlo to.Já si včera naplánovala jak to během příštích let vyřešim protože už v tom mam jasno že s nim zůstat nechci ale teď mam pocit že tohle už dlouho nevydržim,ani třeba ty dva roky tak nevim.A nejhorší je pro mě to jak se s nim nedá normálně důstojně rozejít.Nepochopí to,o to všechno to je jen horší.Někam bych dělat šla ale tělem ve 32 a s tim svinstvem asi těžko.

Anonym (So, 8. 8. 2020 - 20:08)

Miluno můžeš mi říct co by jsi dělala kdyby se Sergej zítra odstěhoval, čistě hypoteticky,z čeho budeš žít platit nájem, jídlo školu?Asi běž radši vydělávat tělem třeba se někdo najde

ale (So, 8. 8. 2020 - 20:08)

v jejím věku, opotřebovanosti a s HIFem si vydělá tak na gulášovku.

Miluno (So, 8. 8. 2020 - 18:08)

výmluvy, jen samé výmluvy. Vždycky si najdeš důvod, proč nepůjdeš do práce. A ty tvoje stavy, jako že tě život sere je už taky obehraná písnička. Stokrát ti může Sergej lézt na nervy, ale živí tebe i částečně tvé děti, platí nájem. Ty nemáš ani vindru a jsi na něm závislá.

Ota (So, 8. 8. 2020 - 18:08)

Teda ten ti už leze na mozek.Strašný co to udělá s lidma když jsou denně spolu a na malém prostoru.Říkej si že jednou to musí zkončit.Někdy jo.Vydrž Miluško,prosim.A co ta tvoje sestřenka? Jak je na tom?

na mozku (So, 8. 8. 2020 - 18:08)

má tak akorát švába !!!!!!!!!!!!!!!!

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 18:08)

A proč nejdeš teď do práce? Matky dělají i na noční směny, přesčasy a děti zvládají.! Vyspat se můžeš jít do garáže, už tam skoro bydlíš.

Miluna (So, 8. 8. 2020 - 18:08)

Jenže víš jaká bude od podzimu zima v garáži? To bych nezvládla.Kdyby on šel do prdele a ja mohla v tom bytě jak jsme zůstat s dětma tak to by bylo vysvobození.Kdyby tak chtěl sám vypadnout a rozejít se ale vidíš jak to je.Ten se pryč nehne.

Miluno (So, 8. 8. 2020 - 17:08)

Co bys dělala, kdyby odtáhl?

Miluna (So, 8. 8. 2020 - 18:08)

Šla bych někam do práce a bez ubytovny,abych se mohla kvuli dětem vracet domu protože bych se v tom bytě jak jsme mohla normálně vyspat na práci.

Miluna (So, 8. 8. 2020 - 17:08)

Lednici mam ale nevařim na víc dní.Maximálně když jídlo zbyde do druhýho dne.Jo právě už u babi nebudou,tak sem v pasti!! Proto se cítim tak strašně že starost s nima a do toho on jak je jen doma a netáhne někam už do prdele.Mě z něj hrabe prostě,nevim jak se ho zbavit.Nebaví mi poslouchat už co mluví a ten hlas,celýho už ho nemůžu.Já sem v pasti kurva sem v pasti!! Vcera mi bylo o malinko líp z Radečka ale kde je že dnes nepíše,co se změnilo????? Achjo,já už nemůžu,já chcípam za živa,chcípam za živa.

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 17:08)

Tak před pěti roky ti bylo jedno jestli vůbec chodí do školy.První byli cikáni, sendviče a pod. Smůla,že. Už u babičky nebudou a co ty budeš dělat?Jak by jsi zvládla ty další tři o které je díkybohu postaráno a udělaly se ti?

Miluna (So, 8. 8. 2020 - 17:08)

Radečku kde si?

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 16:08)

Tak hledej. Ještě jsou brigády, navař jídlo dětem na týden a můžeš vypadnout. Dívala jsi se ?

Reklama

Přidat komentář