Reklama

Často vám stojí ?

Steve (Pá, 23. 10. 2020 - 18:10)

Proč? Tady nejsme na erotickém či sex webu ... Spletl jsi se, jsi na nesprávné adrese. Na klády se běž koukat jinam - a klidně tam přidej i tu svojí.

Marek (15 let) (Pá, 11. 9. 2020 - 08:09)

Mi taky pořád stojí, hlavně ráno

(St, 2. 9. 2020 - 19:09)

Taky mě často stojí.
Ale mě více štve to, že mě fakt svědí varlata!
POMOC!

Kdosi (St, 2. 9. 2020 - 19:09)

Mě když se postaví, tak je fakt tvrdej a stojí fakt dlouho, tak moc až mě penis dost bolí!
Ale neovládám se. Stojí mi často a samozřejmě stanuju i ráno.
Nosím teď slipy, aby skryly erekci, ale stejně mi to nepomáhá.
Hlavně mě stojí přímo rovně! A mám asi 19- 20cm.
Prosí pomozte, péro už mě fakt bolí.

Návštěvník (St, 3. 2. 2021 - 12:02)

Kolik ti je

Verča (So, 8. 8. 2020 - 09:08)

Můžu psát jen o svém synovi, ale mám obavu, jestli ho má chvíli v klidu. Asi teda má, musí mít, avšak co ten se již nahonil a v poslední době si s ním dlouho hraje, než dojde k orgasmu. To je ta puberta.

Maruš (Pá, 11. 9. 2020 - 05:09)

Kolik má tvůj syn?

Verča (Pá, 11. 9. 2020 - 10:09)

Syn má 13.

Abe (So, 8. 8. 2020 - 21:08)

Puberta je věčná. Je mi přes sedmdesát a pořád mi stojí. Včera večer jsem dvakrát ejakuloval a ráno mi stál jako dřevec. V sobotu jdu k řezníku a kolemjdoucí babička se ptá, proč mám v takovém vedru bundu. Povídám, protože mi stojí a manželka si nepřeje abych dělal ostudu. Asi nevěřila chtěla to vidět. Ukázal jsem jí ho. Pokývala a řekla: "Ach vy chlapi. Nestárnete".

Stojak (St, 5. 8. 2020 - 13:08)

Mě stojí penis když mi ho kouří holka

Pavel (Čt, 10. 9. 2020 - 21:09)

Mě stojí penis když mi ho kouří moje pipina

Toni (Po, 3. 8. 2020 - 16:08)

Ahoj je mi 19 a mám takovej problém
DiS někam du tak se mi z něho nos postaví upne as je tzdej a takhle si mi to stává i j bazénu
Jednou DiS sem byl na koupališti
Tak se mi udělal ostudu šel sem se prevliknout prevliknu sem se do plavek a pak sem si šel odložit věci a du do vodi bylsem takasj tak tul 40mi a pak sem plaval ke břehu a z ničeho nic se mi zase postavil ale dys sem byl u břehu tak sem a to zapomel a du z vodí a říkám si proč tak ti děti s tima lidma koukají a pak si richle simnul že mi stoji ve slovech tak sem richle šel pro věci a richle sem odešel
Nevíte jak bych to mohlovlivnit zabránil aby se mi z nice ho nic stal

Toniho bratr (St, 5. 8. 2020 - 16:08)

je to vůl

Vojta (Po, 3. 8. 2020 - 18:08)

Za prvé,piš česky a ne jak nějaký chovanec ústavu pro slabomyslné.Za druhé,z tvého textu není absolutně poznat,co máš za problém a o co vlastně jde.

Teď mi stojí (So, 18. 7. 2020 - 21:07)

Mně stojí úplně POŘÁD!

Úplně? (So, 18. 7. 2020 - 21:07)

To jako na maximum? Anebo jak tomu chápat?

Sestřenice (So, 18. 7. 2020 - 21:07)

Já jsem sestřenice Jakuba Valenty a všimla jsem si že KAŽDÉ ráno mu to stojí (když jsme společně na dovolené nebo někde přespáváme). Pak ho má asi hodinu a půl tvrdýho jako z železa.
Snaží se to maskovat tak, že si přes něj natáhne pásek u kalhot- který jinak nenosí :-)
Ale stejně to nepomáhá, má ho již dost
velkého (je mu 16 a má cca 18cm).
Kdyby nebyl můj bratranec asi bych si to s ním hned rozdala.

On (Pá, 17. 7. 2020 - 21:07)

Stojí mě pořád! Opravdu nonstop s malýma pauzama. Ráno mám mezi nohama stan- vždy, ale ráno je to normální.
Ono je to v 15 do cca 27 let normální, ale já mám v kalhotech tu bouli pořád!
A nestydím se za to. Někteří to "maskují" , ale holka je ráda když vidí že vám stojí.
No- pořád mi stojí až už to bolí, tak tady je pár rad:
1) honit
2) souložit

Anonym (St, 15. 7. 2020 - 21:07)

Vstává se mnou ráno :-)

Jakub (St, 15. 7. 2020 - 21:07)

Mě stojí POŘÁD a to nosím taktéž slipi.
A spím i ve slipech (kdekoli- třeba u kamaráda)!
Stojí mi i na veřejných místech- bohužel se mi postaví i v bazénu (mám slipové plavky).
Slipi mi jsou prostě pohodlné!
A NESTYDÍM SE ZA TO ŽE MI STOJÍ, jen ať to všichni vidí- což v těch slipech je vidět moc dobře :-).
A navíc holky mají rády chlapi kteří se vzruší, když je vidí ve spodním prádle, či nahé.

Reklama

Přidat komentář