Reklama

Manželka chce po mě sex s tchýní

Tchyně (So, 19. 6. 2021 - 16:06)

Byla jsem úplně mokrá. On si ještě namazal penis gelem, ale byl opilý a vlítnul na mne prudce i před dcerou, jako divoch a mě se stáhla pochva, ze strachu z bolesti, nebo natržení. Vzal si mne zezadu. Zkoušel proniknout i do konečníku, ale ani tam jsem ho nevpustila. Neměla jsem jej vůbec připustit. Teď si na nás vylévá vztek.

Tchyně (So, 19. 6. 2021 - 01:06)

Zeťák po mě vyjíždí. Jak může, tak mne osahává na kozách i na kundě. Bývá přede mnou nahý i se honí, až stříká semeno. Pořád říká, že by mne omrdal. Ptáka má velkýho, až se bojím, že by se do mě nevešel. Když jsem si stěžovala dceři jak se chová, tak mi řekla, že na něj nestačí, protože je hned hotová a bolavá, že by pomoc uvítala. Tak jsem mu nastavila. Neprošel a i tak mne to bolelo. Byl naštvaný a chudák se musel vyhonit.

Eva (So, 19. 6. 2021 - 14:06)

Asi jsi mu málo namazala.

zvedavy (Po, 14. 6. 2021 - 11:06)

Tchyně mi dává výprasky a občas mne ponižuje sex tedy vyjímečně chce. Fascinují mne na ní její velké povislé kozy.

Pytlák Jíra (Út, 23. 3. 2021 - 23:03)

To by teda z tchýně chlupy lítaly, musel bych zvolit sado maso a k sexu by asi vůbec nedošlo, mám ji výstavní přesně dle stereotypů o českých tchýních.

Pepa (Ne, 14. 3. 2021 - 03:03)

Z vlastní zkušenosti mohu říci, že to byla vždy lepší šukačka jak s moji starou! Co ta s ní dokázala, že mě vždy vycucla až do dna! Žádná jiná mě nedokázala udělat třikrát za sebou a bez vyndání a už jsem neměl ani co stříkat!

Kédr (So, 13. 3. 2021 - 21:03)

s tchýní ne ale s vnučkou to bylo super,teda ona nechtěla ale když dostala kladivem tak už tolik nediskutovala

Návštěvník (Ne, 11. 7. 2021 - 20:07)

Prasáku , vykastrovat tě !!!

Návštěvník (Čt, 8. 7. 2021 - 11:07)

To je k potrestání!

Návštěvník (Út, 23. 3. 2021 - 22:03)

Prasáku !!!

luck (So, 6. 3. 2021 - 19:03)

mám chutě na tchýni, jdu do toho

emmklise31 (Út, 8. 12. 2020 - 06:12)

Sex seznamka - http://hespac.com/sexseznamka.htm
Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě.

Milan (Pá, 30. 10. 2020 - 14:10)

Taky jsem kdysi dávno posouložil tchýni .Uměla to líp než moje žena. jednou jsem se holil a ona za mnou přišla do koupelny že už dávno má na mě chuť jestli by jsme si to nerozdali ale u ní doma. Souhlasil jsem ale byl jsem pořád na vážkách jestli to není nějaká bouda . Nebyla byla to fantaztická jízda. Píchali jsme spolu pak každý týden a nic neprasklo.Pak jsme se odstěhovali za prací 200 km. daleko a zůstala mi jen moje žena a taková ta manželská nutnost.

Abe (So, 8. 8. 2020 - 02:08)

Když jsem začal chodit se svou nastávající, moje matka, která k smrti nenáviděla všechny mé partnerky, mne písemně pomluvila u budoucí tchyně, že mám malý penis a že upřednostňuji častou onanii před souloží. Dopis stále mám. Rozumná maminka mé holky se podívala na penis dovolila mi abych se vystříkal a byla spokojená. Manželka také. (A do dnes). Pokaždé když byla v porodnici a v šestinedělí, tak tchyně kontrolovala jestli se dost často honím. Asi abych nestrádal. kontrolovala nás také jestli žijeme řádným manželským životem. Mockrát nás sledovala při souloži. Byla moc fajn, ale nešukal jsem jí.

Návštěvník (Po, 21. 6. 2021 - 12:06)

Ty brďo a jak to dopadlo?

Darek (Po, 26. 10. 2020 - 16:10)

Ty hňupe, už raději někam zalez s těmi tvými fantaziemi.

Majka (Pá, 7. 8. 2020 - 12:08)

Moje máma mě přímo řekla jestli by mi to mohl udělat můj muž že už to dlouho neměla a má už sexy apsťák. Zůstala jsem z hubou otevřenou jestli ji přeskočilo nebo vypadlo kolečko z hlavy? Říkám že ani ať ji nic nenapadne zkoušet na mého muže. Odpoledne jsem šla do sexy šopu a koupila ji pořádný vibrátor za 1700 kč ať ji ten chtíč přejde.Večer jsem ji ho dala a ráno ji říkám tak co už ses uklidnila a ona no bylo to fajn ale živý je živý.

Venca (Pá, 24. 7. 2020 - 09:07)

Před časem nás tchýně nechtíc načapala v koupekně když jsme souložili akurát viděla jak jsem to manželce nastříkal na záda. Taktně odešla. Asi za týden jela manželka na tři dny na služební cestu a zůstal jsem s tchýni doma sám s tříletou dcerou. Večer jsme tak seděli u telky malá už spala a tchýně mi říká,víš jak jsem vás viděla v té koupelně tak ta Eva se má máš krásného lulína.Zůstal jsem jak skoprnělý a ona mohla bych ho vidět zblízka a už mi jela po noze, neboj Eva o tom ví a neměla námitek jen ať nás spolu nevidí souložit. Tak jsem prožil krásny sexuální týden s tchýní je to super ženská a sex ovládá dokonale ve čtyřicetičtyřech letech by ji mohla mladá děvčata závidět.

Laďa (Ne, 12. 7. 2020 - 23:07)

Moje tchýně mi před svatbou řekla jestli ji neposouložím tak svatba nebude.Tak jsem ji to udělal a chce to teď tak dva krát za měsíc rád jí vyhovím je to perfektní ženská . Žena o tom ví a respektuje to.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 23:07)

Koneckonců , je to po dohodě a dokonce v rodině , takže v pohodě .

Reklama

Přidat komentář