Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Kastrovaníý (St, 2. 9. 2020 - 16:09)

Jsem 3/4 roku po oboustranné orchiektomii, beru každé tři měsíce nebido, chtěl bych poradit zda v mém věku, je mi přes 50, není lepši hormony vysadit, případně za jak dlouho po vysazení se můžou objevit zdravotní následky.

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2020 - 22:09)

Vůbec to neřeš . Na světě už bylo vykastrováno z různých důvodů mnoho mužů a chlapců / katolická církev nechala kastrovat chlapce mezi osmým a devátým rokem věku aby získala vysoké sopránové hlasy pro kostelní a chrámové sbory / a nikdo jim po tom výkonu žádné hormony nepodával a žili také . V mnoha případech podstatně déle než ti nekastrovaní .

kastrovaný (Po, 7. 9. 2020 - 12:09)

To je pravda, ale já přišel o varlata podstatně starší a doktoři straší že pokud nebudu brát hormony riskuji zdravotní problémy, raději bych žádné hormony nebral, a případně je začal brát pouze pokud by se vyskytli závažné komplikace, celý život jsem měl nízký testosteron a nikdy to nevadilo, loni mi vyšetřily varlata s tím že jsou skoro nefunkční s možností propuknutí rakoviny, jeden urolog nasadil nebido a doporučil pravidelně sledovat, nechal jsem si udělat vyšetření ještě u jiného úroková a ten doporučil jedno varle odstranit ihned a druhé sledovat, domluvil jsem se sním na operaci a nechal se raději vykastrovat úplně . Poslední injekci jsem měl před 3 měsíci a jsem úplně v pohodě, jenom mám strach když nepůjdu na další injekci a nastanou komplikace že mě vypíše s tím že jsem svévolně přerušil léčbu.

Anonym (Út, 8. 9. 2020 - 09:09)

Zase další pohádkář. K oboustranné orchiektomii se přistupuje pouze ve výjimečných případech...K tomuto zákroku se přistupuje pouze ve dvou základních situacích – v případě velmi vážného onemocnění, nejčastěji rakoviny varlat, nebo v případě změny pohlaví..... A určitě žádný urolog neodstraní i druhé varle jen tak, že o to pacient požádal. Takže opět klasická pohádka místního moderátora.

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 15:09)

Lékařská zpráva je na dvě A4, nejsem lékař takže to napíšu jak jsem pochopil, * varlata rosolovitá, atrofovaná, měkká s velkým výskytem ohraničených mikronádorů s vysokým rizikem zhoubného bujení, dale je v diagnoze rodinná prodispozice a pozdě léčený oboustranný kryptorchizmus, hladina testosteronu okolo 3,5 nmol * žádná operace není povinná takže ve zprávě je doporučuji varlata odstranit, a mimo zprávu mi řekl že pravé odstranit určitě a levé by se dalo sledovat s tím že případné riziko z toho plynoucí je na mně. Po orchiektomii jsem měl šourek nateklý a bolestivý tak jsem to vyřešil na soukromé klinice v Ústi nad Labem jeho úplným odstraněním, můžete si přečíst moji recenzi uveřejněnou na jejich stránkách. To že jsem vykastrovaný mi nevadí u žen taky nikdo neřeší jestli má nebo nemá v 50 dělohu nebo vaječníky. A panu chytrému vzkazuji chtěl jsem poradit jestli je lepší být bez hormonů ne se nechat urážet. Pokud je někdo taky bez varlat a má s tímto zkušenosti a poradí budu rád.

Návštěvník (Čt, 10. 9. 2020 - 00:09)

Však už ti tady jeden radil aby ses na hormony vykašlal , ale chápu tě . Víc hlav , víc zkušeností , víc rozumu .

Paja (Út, 4. 8. 2020 - 10:08)

Ahoj ráda bych také nechala manžela vykastrovat. Občas se prevleka do mých šatů, i podprsenky,a nachystala sem ho s mužem v posteli jak ho šuka. Byl to šok ale byloto tak úžasný že sem se přidala. Ale musím říct že muto slušelo ale ty kulky tam tak blbě vysí a vypadají tak divně. A od té boby sem zjišťovala jestli se dají nechat odstranit ale legálně ne. Má někdo s tím skusenosti a by je vyndal. Muže sem ani moc nemusela přesvědčovat a souhlasí aje vydet že se těší napište kdo v to udal a má skusenosti na [email protected]

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 18:08)

Vezmi ho na dovolenou do Thajska .

Návštěvník (Út, 4. 8. 2020 - 14:08)

Vidět, viset, vinit se píše s měkkým i

To je jen (Pá, 7. 8. 2020 - 09:08)

další Nick místního moderatora(rky) Luci. Jen tentokrát psal(a) pod vlivem psychotropních látek :DDD

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 23:08)

Pokud vím tak Luci každého od kastrace odrazovala . Tahle pátrá po tom jak ji uskutečnit .

Tdhy (Pá, 7. 8. 2020 - 16:08)

Pokud bys zažil setinu toho co Lucy, nebyl bys tak agresivní. Nech ji být. Nedivím se, že se skryla.

Anonym (Út, 18. 8. 2020 - 15:08)

Bez si raději raději něco zobnout Luci, uděláš líp.

Návštěvník (St, 19. 8. 2020 - 23:08)

Proč vyrábíš konstrukce a napadáš někoho kdo tady není ?

Jaký Nick pro mistni (Po, 24. 8. 2020 - 10:08)

uchylacky to bude příště Luci? Beatris nebo snad Amanda? :D

Návštěvník (St, 2. 9. 2020 - 00:09)

Zase nějaký chytrý blbec , nemá nic do diskuze , tak ji alespoň kurví .

Vítej zpět (Čt, 3. 9. 2020 - 08:09)

Luci : - DDD

Tdhy (Pá, 7. 8. 2020 - 16:08)

Oprava - Luci

Bez si (So, 8. 8. 2020 - 15:08)

raději zobnout další psychofarmaka Luci nebo už konečně navštiv psychiatra.

Tdhy (Pá, 7. 8. 2020 - 16:08)

Oprava - Luci

Reklama

Přidat komentář