Reklama

Pás cudnosti

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2020 - 16:08)

Jak už jsem psal několikrát pás cudnosti je o hlavě chtít ,a ne muset hlavně Paní musí být spokojená a je li spokojená je spokojený a šťastný vztah.

Ivan (Pá, 14. 8. 2020 - 11:08)

No tak sex a vzrušení je vždycky v hlavě, akorát někoho vzrušuje zavádění katetru, někoho čisté ta hra na zamčení a někoho dostane to, že žena to vezme z gruntu a vážně tě pustí až když chce a ty nevíš kdy to bude. U mně je kombinace několika věcí, které se navíc v čase mění. Takže ženina spokojenost je taky jedna z věcí, ale hlavní je uspokojit choutky obou.

láďa (Út, 11. 8. 2020 - 17:08)

Napíše někdo jak vlastně k pásu cudnosti došel a co mu to přineslo nebo vzalo???Kde jste se o tom dozvěděli??

Jirka (Út, 8. 9. 2020 - 19:09)

Já jsem k tomu přišel tak že mám hodně žárlivou manželku a asi před 10 lety jsem jí z legrace řekl jestli mě nechce mít zamčeného, no chtěla a od té doby jsem zamčený.

AVP (Po, 10. 8. 2020 - 15:08)

Tyto Láďo neříkej, že i ty už jsi sem přestal chodit.

láďa (Po, 10. 8. 2020 - 16:08)

Ale nepřestal ale ta diskuse tu není dost relevantní asi tady je málo uživatelů kteří pochopily že pás cudnosti není v kalhotách ale v hlavě a o komunikaci.Je to životní postoj, hra,sex ,láska a porozumění .

AVP (So, 8. 8. 2020 - 15:08)

A kdybych ty captory dal zadarmo osobní odběr v Plzni, tak by o to byl zájem?

AVP (Čt, 6. 8. 2020 - 23:08)

Infekce, otlačeniny. Kolem dlouhodobého nošení trubičky se tady už napsalo hodně. Luci by ti dala přednášku, kdyby ještě chodila na tyhle stránky.

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 22:08)

Kombinace pásu s jakýmkoliv dilatátorem nelze doporučit o kovovém nemůže být vůbec řeč .

AVP (Ne, 2. 8. 2020 - 18:08)

Smg mám návrh. Kup a uprav dámský pás cudnosti. Pak ho předej "návštěvníkovi" a on na oplátku zprostředkuje zkušenosti. Pla?

Smg (Ne, 2. 8. 2020 - 09:08)

Zkušenosti někdo i s pásma pro holky...?

jiri (Čt, 30. 7. 2020 - 22:07)

ahoj procetl jsem si celou diskusi od zacadku az sem.
je tady par lidi co dostali pás už v děctvý a mně se to naramne libí
je mi 16 a chtěl bych si taky nejaky pořídit ale nevím jak ho skrýt před rodinou a nebo přesvědčit rodiče aby mi ho koupili ale to netuším jak udělat.
pokud se tu najde někdo ochotný pomoct tak muze napsat na [email protected]

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 22:07)

Tato "hračka " není pro jedince ve vývinu . Začni se angažovat po dvacátém roce věku .

nekdo (Čt, 30. 7. 2020 - 21:07)

ahoj chci se zeptat na pási s katetrem kovovim cca 10 cm dlouhym na noseni treba 3 mesice v kuse a jestli to při mocení vazne pude trubičkou ikdyž nevede až do měchýže a taky jak je to s higienou když pak kromě trubyčky není žádný přístup k penisu?

Ivan (St, 5. 8. 2020 - 14:08)

S kovovou trubičkou to bude problém, močové cesty jsou flexibilní a přizpůsobují se pohybu těla a ty bys je zafixoval. Navíc pokud máš kratsi klec nebo kratší penis, tak 10 cm skončí někde v prostatě a tam si rozhodně nechceš nadělat bordel. Představ si, že ti někdo i lehce bouchne ve výtahu taškou zepředu, normálně se nic nestane, protože je vše na volno. Trubičkou se ti ten naráz přenese dovnitř a pohmoždí prostatu nebo močovou trubici.

XT (Čt, 6. 8. 2020 - 14:08)

Ahoj Ivane,
nemohu být netečný a nechat tvůj příspěvek bez komentáře. Navrhuji, abys mnou uvedený argument si ověřil v podobě krátké anatomie mužského močového ústrojí. Ona trubička u pásu je dlouhá pár centimetrů 2 - 4 tedy pro představu cca na délku žaludu a trošku dál. Pro dosažení prostaty potřebuješ asi 15 - 18 cm. Předpokládám, že onen pás je tak záměrně vyroben, aby byl nepohodlný a nositeli navodil díky nepohodlí "slast". K pohmoždění může a nemusí dojít, dlouhodobým tréninkem si nositel dříve a nebo později zvykne. jak známo, pes a člověk si zvykne na všechno - jen je otázkou - za jak dlouho.

PS: Vážení, mám hromadu pásu cudnosti asi 7 ks, které bych rád odprodal za cenu, která Vám bude po chuti. Od plastových klícek po totální. pokud máte vážný zájem zanechte na sebe e-mail.
rád nabídnu. XT

Cboy (Ne, 22. 11. 2020 - 22:11)

Ahoj. dej prosím vědět, co nabízíš na prodej na [email protected] Předem díky

Ivan (Čt, 6. 8. 2020 - 16:08)

Sám píše o cca 10cm dlouhé kovové trubičce, pravda 10cm pravděpodobně nedosáhne až do prostaty, ale i tak to podle mně je problém, pokud teda nemá aspon 5cm dlouhý penis v klidovém stavu. Ale jinak klidně do toho, až si vážně pohmoždí nebo protrhne močovou trubici, tak zažije nepohodlí až až.

OwO (Čt, 6. 8. 2020 - 17:08)

ano to maš asi pravdu ale přítelkyně má vážně zájem o pás s cévkou a to dlouhou protože jsme četli že ta krátka moc nefunguje a teče to okolo
nicméně může to bít i silikonová trubička a tedy kromně bouchnutí hrozí nějaké další rizika?

Ivan (Út, 11. 8. 2020 - 11:08)

Já mám 5cm silikon do minicage a okolo to neteče, sedí mi to dobře, natěsno. Ale i tak je to spíš jen na pár hodin, pohrát si a pak zase sundat. Trvalé bych to nenechával. Ale hra je s tím super, zkoušíme i klasické katetry, ale vždy jen krátce a sterilní.

Reklama

Přidat komentář