Reklama

Ahoj zeny kolik mate pri soulozi prumerne vaginalnich orgasmu?

Michal (Út, 28. 9. 2021 - 15:09)

Jako hlavní problém ale vidím, že tu často lidí špatně chápou pojem vaginální orgazmus... A pletou si to s orgazmem dosahovaným při souloži...

Ale vaginální orgazmus neznamená orgazmus, který žena prožije při souloži a klitoriální ten, který se provádí rukou nebo pusou...

I při sexu samotném koitu může žena dosáhnout klitoriálního orgazmu (třením partnerovho těla o klitoris-polohy zepředu) a vaginálního orgazmu, ktorý není vyvolán stimulací klitorisu (většina poloh zezadu a pod., kde si ani partnerka sama ani partner jí rukou nepomáhá dotykem klitorisu).

Takže i autor tohoto vlákna se předpokládám neptal na počet vysloveně vaginálních orgazmů, ale celkový počet orgazmů dosahovaných čistě pohlavním stykem...

Lojza (Po, 7. 12. 2020 - 00:12)

Žádný. Asi něco dělám špatně.

Pavel (Ne, 6. 12. 2020 - 06:12)

Moje partnerka je rada kdyz se ji povede aspon jeden orgasmus a jak jste natom vy?

ee (Ne, 6. 12. 2020 - 06:12)

Nahlédla jsem jen mužovi...A tak to jo. Doufám, že se povedou. To by pak za odměnu mohl bejt i nějakej ten orgáč, abychom se vrátili k tématu...

Věrca (Po, 10. 8. 2020 - 17:08)

21

Michal (Po, 10. 8. 2020 - 11:08)

Osobně vím, že je to hodně individuální. Zažil jsem ženu, kterou proste nešlo udělat (po 45 minutách a křečech v rukou jsem to vzdal a sama to zkoušela a taky to vzdala), takovou, co se dokázala udělat jednou a prostě pak jí to už bylo nepříjemné až po takové, které mohli mít x orgazmů po sobě.

Linda (Út, 4. 8. 2020 - 09:08)

Musíš ho to naučit a budeš mít prstění od přítele radši než šukání

Abe (Ne, 9. 8. 2020 - 00:08)

Zvláštní je, že na tak důležité téma je tak málo reakcí. Neznám v sexu nic důležitějšího než ženský orgasmus, který byl vždy pro mne, jako pro muže hlavním cílem. Doma to mám v pohodě. Když chci, za pět minut má manželka naprosto upřímný, obrovský a dlouhotrvající orgasmus. Když to chce na déle , klidně celou noc a několikrát, přesně jak to chce ona. Dezorientaci způsobují ty, které řvou od prvního zasunutí a člověk pak neví jestli splnil společenskou povinnost. Jinak musím hrdě prohlásit, že většina mých úsilí se setkala s nadšeným uspokojením a to nejsem , z hlediska velikosti penisu, žádný kundotrhač. Jen chci aby dámy byly šťastné a spokojené.

Abe (Čt, 2. 1. 2020 - 00:01)

Když pominu předstíraný orgasmus , tak existuje jen ten pravý, poctivý. Je jedno jak jej žena dosáhne. Hlavně že je.

Návštěvník (St, 1. 1. 2020 - 20:01)

ahoj zlato slyšela jsem že se ptáš tak třeba já mam vagínu velmi velmi chlupatou a manžem mi ji lísá až mi vystřika mrtku do piče tak si jdu pro kliče

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 19:07)

Žádný

Anežka Hodinov… (So, 13. 7. 2019 - 18:07)

Když mě mrda Spejbl,tak mám za chvilku vlhkej klitak a hned se od prasknu.Když me mrdal Mrazík,tak to byla nuda jak v Brně.

!!! (Pá, 27. 10. 2017 - 22:10)

Já taky říkám - jemně mě ho mni!

LenkaKdyž začne (Pá, 27. 10. 2017 - 14:10)

.

Anthea (Čt, 13. 7. 2017 - 20:07)

Ruční práce je vždy lepší nežli klasické píchání. Ale ze všeho nejlepší je nechat si to udělat jazykem. Tehdy by mu prošla i vražda. Jen ho musíte řádně proškolit, ať ví co přesně máte ráda.

Helča (Čt, 13. 7. 2017 - 17:07)

Já zbožňuji, když mě líže poštěvák a to pak ho nahodím squrtem obličej tak, že je chudík celý mokrý! Ale já jsem v tranzu taže nevím že šplíchám!!!

bohus (Po, 10. 12. 2018 - 14:12)

Ahojky,je vidět že se vyznáš

Hana (Čt, 13. 7. 2017 - 14:07)

Když mu ukážeš co má dělat tak už stačí si podržet pysky a orgáč je na světě.

Lída (Ne, 29. 9. 2019 - 11:09)

Musíš si podržet pysky a trochu mu i sobě pomoct a časem se to podá až se naučí vyvolat orgáč Orgáč to je slast.

Lída (Ne, 29. 9. 2019 - 11:09)

Musíš si podržet pysky a trochu mu i sobě pomoct a časem se to podá až se naučí vyvolat orgáč Orgáč to je slast.

Reklama

Přidat komentář