1180 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Rad vypomuzu nektere
Primitiv a IQ tykve že? Potřebuješ si prostě odstříknout do nějaké zoufalé , nadržené blbky která ráda podrží .
17. Červen 2020 - 10:42
Tereza Bártová (anonym)
Odpověď na Ahoj rad ti daruji své sperma
Dobrý den máte ještě aktuální inzerát měla bych zájem
18. Červen 2020 - 20:44
Tereza Bártová (anonym)
Odpověď na Ahoj nabizim sve sperma mam
Dobrý den máte ještě aktuální inzerát děkuji Bártová
18. Červen 2020 - 20:49
julywomen@seznam.cz (anonym)
Dobrý večer, po min.6 pokusech jsem se rozhodla zkusit tuhle možnost..napsat..jen na uváženou ne vždy to vyjde, a nikdo z lékařů Vás dopředu ne-informuje co Vas čeká a jaké jsou následky včetně pichání hormonů,jaká je to zátěž pro tělo a psychiku..kdybyste někdo chtěl být .. Brno ..děkuji-eme
16. Červenec 2020 - 21:04
Obrázek uživatele Steve
Steve
Je tu nějaká dáma, která to myslí opravdu vážně a vyžaduje i férovost ze strany chlapa? (případně i později?) Kdyžtak mi sem napište. (nejsem žádnej debil ze zvláštní ani nejsem sprostý primitiv) Mám maturitu, absolutorium i diplom ze školy. Jsem profesí umělec. Doprovázím často i naše známé špičky - Hudeček, Šporcl, Svěcený, Ženatý apod.
17. Červenec 2020 - 15:29
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Je tu nějaká dáma, která to
To je vidět jaký jsi debil, vychloubáš se že doprovázíš špičky šoubyznysu a přitom chceš sperma, jsi úchyl.
17. Červenec 2020 - 17:50
Honza (anonym)
Odpověď na Hledám vážného dárce spermatu
Můžeme se domluvit
3. Srpen 2020 - 20:35
Honza (anonym)
Odpověď na Tady někteří magoři myslí, že
Jó tak tohle je ženská
3. Srpen 2020 - 23:19
Abe (anonym)
Neuvažuji o tom, ale dámy, čím starší partner, tím větší genetický přenos zkušeností i inteligence. Jsem sice dědek, ale plodného semene mám habaděj. Jestli chcete génia , za zkoušku to stojí.
9. Srpen 2020 - 0:30
Litomyšl a okoli (anonym)
Ahoj, 28 lety, ženatý, na úrovni. 183 cm, sportovní postava, modrošedé oči, špinavé blond vlasy. Daruji sperma, dle dohody. Žádné dědičné choroby.... Litomyšl a okolí mmazlicekk@email.cz Vše dle dohody.
1. Září 2020 - 9:25
haha (anonym)
Odpověď na Neuvažuji o tom, ale dámy,
konečně něco vtipnýho od tebe
1. Září 2020 - 10:46
Vojta (anonym)
Tak napis
21. Září 2020 - 14:24
Tytll (anonym)
Odpověď na Ahojky všem,narazila jsem na
Ahoj.Pokud budu moct nejak pomoct tak rad .Mam take deti .Zdravi diskretnost a vse okolo zaruceno .Pokud chces napis 776254403
21. Září 2020 - 14:29
Abe (anonym)
Odpověď na Neuvažuji o tom, ale dámy,
Mám 180 cm, 80 kg , dvě vysoké školy, vynikal jsem v gymnastice, atletice a bojových sportech. zplodil jsem šest inteligentních neagresivních dětí, z toho dvě jako dárce spermatu, připuštěním na budoucí matku.
25. Září 2020 - 4:45
Obrázek uživatele Steve
Steve
ha ha ... :-D
25. Září 2020 - 17:33
Návštěvník (anonym)
Steve proč ti nedají sperma ty špičky šoubyznysu jak o nich mluvíš ? Nezlob se ale je mi to takové divné.
25. Září 2020 - 18:25
Sara (anonym)
Odpověď na Ahoj ja by som rad pomohol ak
Ahoj videla som ako ste odpovedali jednej zene na oplodnenie a ze ste z bratislavi mozte sa mi ozvat na mail alexis1005@azet.sk dakujem
1. Říjen 2020 - 20:33
Karel (anonym)
Velice rad vypomuzu pokut by mela nektera zena zajem.Jsem 100%zdrav a ve 100% diskretnostii.Jsem z Prahy tel:728690204
2. Říjen 2020 - 4:37
sikovnyploditel... (anonym)
Ahoj, jsi single, máš neplodného partnera nebo žiješ s partnerkou a toužíš po dítěti? Rád Ti splním svůj sen. Oplodnění nabízím stříkačkou nebo pohlavním stykem (pokud máš STD testy, sám si je pravidelně dělám.) Bez zápisu do rodného listu. Své sperma poskytuji zdarma, mám vždy radost, když se to povede. Rád Ti zároveň poradím s výpočtem plošných dnů. Máš o mě zájem? Ozvi se. Jen vážně prosím.
18. Říjen 2020 - 8:28
Kontakt (anonym)
Odpověď na Ahoj, jsi single, máš
Má adresa pro případné zájemkyně je: sikovnyploditel@seznam.cz
18. Říjen 2020 - 8:28
thomi (anonym)
ahojhledam holku, ktera skutecne touzi po miminku, ktera chce zalozit rodinku a spolecne splodit miminko a zit spolecne jako rodinka.... jestli mas zajem napis mi email na thomasgnoos@gmail.com budu cekat na tebe maminko :) a dekuji
27. Říjen 2020 - 21:12
Obrázek uživatele Steve
Steve
To podbízení by už stačilo ... ne? :-) Jsi nějaký morgoš nebo jen úchylák?
29. Říjen 2020 - 1:04
karel (anonym)
Odpověď na Dobrý den máte ještě aktuální
ahoj, pokud by jsi chtěla oplodnit, napiš mi a domluvíme se karel.tuma79@seznam.cz
7. Listopad 2020 - 19:36
karel (anonym)
Odpověď na Dobrý den máte ještě aktuální
ahoj, pokud by jsi měla zájem o oplodnění napiš mi na karel.tuma79@seznam.cz
7. Listopad 2020 - 19:40
Dárce spermatu (anonym)
Dobrý den Daruji sperma ja 27 let. Rád sportuji ,jsem nekuřák. Prosím kontaktujte mě zde následně předám kontakt.
14. Listopad 2020 - 7:33
M (anonym)
Dobrý den, velmi rád pomůžu s oplodněním, ideálně stříkačkovou metodou. 24 let, student VŠ, zdráv, klidně pomohu i lesbickému páru. Email: pm14301@seznam.cz
15. Listopad 2020 - 15:37
Monika (anonym)
Odpověď na Ahoj, jsi single, máš
Dobrý den, měla bych zájem o vaše dárcovství. Prosím o napsání má e-mail kristiankope1@seznam.cz Strašně moc bych chtěla mít dítě jsem mladá 18 let spíše klučiči postavy anmaleho vzrůstu Jsem z Brna a opravdu si přeji moc dítě Děkuji doufám ze se mi ozvěte
25. Prosinec 2020 - 21:36
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Dobrý den, měla bych zájem o
Jdi za farářem , nebo psychiatrem ať ti dají rozhřešení a rozsvítí ti zdravý rozum . Nebo máš potřebu nějakému prasákvi dělat matraci . Takových co se do tebe rádi vystříkají najdeš víc než dost . To si ani nemusíš dávat inzerát .
25. Prosinec 2020 - 22:41
Eva (anonym)
Copak se ti bobánku nelíbí na tom, že chce žena otěhotnět? Tvoje máma tě nechtěla? Ty strůjce osudu!
26. Prosinec 2020 - 0:16
Rita (anonym)
Odpověď na Copak se ti bobánku nelíbí na
On ten bobánek má pravdu . V osmnácti shánět na netu někoho kdo mně naplní je docela nářez .
26. Prosinec 2020 - 1:16

Stránky

Přidat komentář