Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 3. 8. 2020 - 06:08)

já mám 450 a taky jsem už byla na pochcání. Jsem lepší...

Verča a Ajina (Po, 3. 8. 2020 - 15:08)

Zkusily jme co vydržíme, já 450 ségra 430 ml
Já už ukrutně musela ,trochu jsem si už počůrala kalhotky,sestra hned jak viděla moje čůrání se vyčůrat musela hned taky,měly jsme jen jednu odměrku, tak si držela buchtičku a kroutila se a když jsem jí měřák dala než si ho dala mezi nohy pochcala se taky trochu do kalhotek . Normálně se nám to neděje.

Karel (Po, 3. 8. 2020 - 15:08)

Holky a utřely jste si po tom čůrání pořádně buchtičky?

Verča (Po, 3. 8. 2020 - 16:08)

Jo,ale ještě se mi po tom hned trochu chtělo a pustila jsem nový pramínek a tak jsem tím možná ségru porazila. Ajča ta byla mokrá i okolo buchtičky asi se jí ten proud šíleně rozprskl musela si trochu otřít stehna nahoře a pak buchtičku a dalším papírem ještě jednou až dovnitř.

Návštěvník (Po, 3. 8. 2020 - 16:08)

A kolik je ti let? Tři?

No (Po, 3. 8. 2020 - 17:08)

To by se jim pipinky protrhly už při dvou deci a pochcaly by se.

Ronny (Ne, 2. 8. 2020 - 22:08)

Já bych Mišce nabídl kdyby si se chtěla kontaktovat taky přátelství, ale jestli nebudu mladý na tebe se svými názory . Je mi patnáct a Míša vypadá trochu na starší. Nechci,aby ses tak trápila a jako kluka mně zaujalo vše,co tady jsem četl jako myslím kluk a holka.

Šišmiš (Ne, 2. 8. 2020 - 21:08)

Je tu občas zkurvenej život,ale to se musí jít dál. Držím Míše palce a chápiu že na čůráníčko moc není náůada psát,tak snad příště tu depku přečůráte jako správný holky!

Podpíčník (Ne, 2. 8. 2020 - 21:08)

Jen která z nich ji má asi největší a která chčije nejvíc. Tu bych preferoval Klára asi ne, ta,že ji má malou ale zase taky chčije dost Niki je mimo hru,když je malá a tak asi Míša ?

Návštěvník (Ne, 2. 8. 2020 - 22:08)

Zeptej se jich. Já jí mám akorát tak velkou na dobrýho vocasa a na dobrý chcaní

Klára (Ne, 2. 8. 2020 - 18:08)

Prostě tak.

Todd (Ne, 2. 8. 2020 - 18:08)

Klárko,rozumím ti. Nejednal bych jinak.

Utopenec (Ne, 2. 8. 2020 - 18:08)

Ve Vietnamu. No vida na co všechno autor nepřijde :)))

Klára (Ne, 2. 8. 2020 - 16:08)

Tak takhle to je. Já radši napíšu o hezkým zážitku když jsme na zahradě našly krásný bedly a budeme je mít k večeři obalený jako řízek s chlebem. Když na zahradě hezky čůráme,tak nám z toho vyrostou třeba takový houby. Dnes jsme tady taky čůraly a hned jak jsme přijely jsme udělaly dva prudší pramínky a Niki ty houby objevila kousek vedle u borovice. Dnes do lesa nepůjdeme je hezky a tak budeme relaxovat. Možná půjdu na procházku s Liborem a on by se chtěl pipinkovat,ale aby nebylo moc komárů, třeba ho zatáhnu jen kousek do lesa a tam se vyčůrám a pak se schováme nahoře v chaloupce v pelíšku a uděláme to. Čůrat už se mi chce tak normálně ,on je na zahradě u udírny tak ho vytáhnu do lesa na čůrání nebo alespoň za chaloupku kde nás ségra neuvidí.

Mike (Ne, 2. 8. 2020 - 17:08)

To mně moc mrzí za Mišku a rozumím tomu. Jestli to čte tady taky ,tak ji posílám velkou podporu a sdílím její bolest. Klárko je to od tebe moc krásný gesto, já bych to udělal taky. Odreaguj se na chaloupce,ano vezmi ho někam kde budete sami a hodně se milujte,čůrejte a mějte se rádi...

Klára (Ne, 2. 8. 2020 - 15:08)

Už jsme na chaloupce a je tady trochu po Mišce smutno. Žaneto tatínek Mišky není tady pochován, stalo se to ve Vietnamu a já to ani nenapíšu. Prostě tragédie v moři a vůbec ho prý nenašli. Stop,to nejde. Miška je rozhodnuta,až bude dospělá tam na to místo jet a my jsme ji s Liborem slíbili,že pojedeme s ní jako podpora až to bude možné. Mně teď nejde už psát, hodně to bolí,je to hrozný. Za chvíli.

Žaneta (Ne, 2. 8. 2020 - 17:08)

To je šílený. A jako ví se co se stalo? Jestli nechceš neříkej, jsem asi příliš zvědavá. Opravdu to bych já z toho byla v hajzlu úplně.

Klára (Ne, 2. 8. 2020 - 18:08)

Já nechci moc takhle,prostě musíme mu hodit kytičky do moře...nemůžu to

Tak (Ne, 2. 8. 2020 - 21:08)

Bacha na koronu!

Saša (Ne, 2. 8. 2020 - 11:08)

Nevím jestli to je superčůrání,ale já po ránu mám ho vždycky velký a čekám dlouho až to bude. Přes den když se mi chce narychlo tak toho vyčůram míň a stejně nevydržím a musím rychle ikdyž nejsem nastydlá.

Reklama

Přidat komentář