Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Podpíčník (Ne, 2. 8. 2020 - 21:08)

Jen která z nich ji má asi největší a která chčije nejvíc. Tu bych preferoval Klára asi ne, ta,že ji má malou ale zase taky chčije dost Niki je mimo hru,když je malá a tak asi Míša ?

Návštěvník (Ne, 2. 8. 2020 - 22:08)

Zeptej se jich. Já jí mám akorát tak velkou na dobrýho vocasa a na dobrý chcaní

Klára (Ne, 2. 8. 2020 - 18:08)

Prostě tak.

Todd (Ne, 2. 8. 2020 - 18:08)

Klárko,rozumím ti. Nejednal bych jinak.

Utopenec (Ne, 2. 8. 2020 - 18:08)

Ve Vietnamu. No vida na co všechno autor nepřijde :)))

Klára (Ne, 2. 8. 2020 - 16:08)

Tak takhle to je. Já radši napíšu o hezkým zážitku když jsme na zahradě našly krásný bedly a budeme je mít k večeři obalený jako řízek s chlebem. Když na zahradě hezky čůráme,tak nám z toho vyrostou třeba takový houby. Dnes jsme tady taky čůraly a hned jak jsme přijely jsme udělaly dva prudší pramínky a Niki ty houby objevila kousek vedle u borovice. Dnes do lesa nepůjdeme je hezky a tak budeme relaxovat. Možná půjdu na procházku s Liborem a on by se chtěl pipinkovat,ale aby nebylo moc komárů, třeba ho zatáhnu jen kousek do lesa a tam se vyčůrám a pak se schováme nahoře v chaloupce v pelíšku a uděláme to. Čůrat už se mi chce tak normálně ,on je na zahradě u udírny tak ho vytáhnu do lesa na čůrání nebo alespoň za chaloupku kde nás ségra neuvidí.

Mike (Ne, 2. 8. 2020 - 17:08)

To mně moc mrzí za Mišku a rozumím tomu. Jestli to čte tady taky ,tak ji posílám velkou podporu a sdílím její bolest. Klárko je to od tebe moc krásný gesto, já bych to udělal taky. Odreaguj se na chaloupce,ano vezmi ho někam kde budete sami a hodně se milujte,čůrejte a mějte se rádi...

Klára (Ne, 2. 8. 2020 - 15:08)

Už jsme na chaloupce a je tady trochu po Mišce smutno. Žaneto tatínek Mišky není tady pochován, stalo se to ve Vietnamu a já to ani nenapíšu. Prostě tragédie v moři a vůbec ho prý nenašli. Stop,to nejde. Miška je rozhodnuta,až bude dospělá tam na to místo jet a my jsme ji s Liborem slíbili,že pojedeme s ní jako podpora až to bude možné. Mně teď nejde už psát, hodně to bolí,je to hrozný. Za chvíli.

Žaneta (Ne, 2. 8. 2020 - 17:08)

To je šílený. A jako ví se co se stalo? Jestli nechceš neříkej, jsem asi příliš zvědavá. Opravdu to bych já z toho byla v hajzlu úplně.

Klára (Ne, 2. 8. 2020 - 18:08)

Já nechci moc takhle,prostě musíme mu hodit kytičky do moře...nemůžu to

Tak (Ne, 2. 8. 2020 - 21:08)

Bacha na koronu!

Saša (Ne, 2. 8. 2020 - 11:08)

Nevím jestli to je superčůrání,ale já po ránu mám ho vždycky velký a čekám dlouho až to bude. Přes den když se mi chce narychlo tak toho vyčůram míň a stejně nevydržím a musím rychle ikdyž nejsem nastydlá.

Návštěvník (Ne, 2. 8. 2020 - 12:08)

To je opravdu super. Kolik ti je? Styděla by ses vyčůrat ,kdyby se na tebe u toho díval kluk?

Saša (Ne, 2. 8. 2020 - 13:08)

Já se s čůráním neukazuju a když musím kde není záchod tak jdu někam za roh. Kdyby se na mně koukal kluk, tak bych neudělala ani na bobku nic. Strach. A kdybych potřebovala honem, tak asi bych se pochcala,kdyby mně sledoval ještě nesvlečenou. 19.

Pulec (Ne, 2. 8. 2020 - 15:08)

Sašenko a co kalhotky mýváš někdy mokré

Saša (Ne, 2. 8. 2020 - 18:08)

Nejsem malá holka,stihnu se nepočůrat nebo to pustím a pak je mi jedno kde , ale to se stane výjimečně, ale nepočůrám se.

Návštěvník (Ne, 2. 8. 2020 - 10:08)

Bylo děvčata nějaké ranní superčůrání? Svěřte se.

Žaneta (Ne, 2. 8. 2020 - 08:08)

Taky myslím na tebe Klárko. Víš kde je tatínek Mišky?jestli u nás nebo v cizině? Kdyby byl pochován u nás muselo by matce dát velké úsilí to před Miškou utajit.

Indoor (Ne, 2. 8. 2020 - 00:08)

Hm, a co jsi tím chtěl říci čokoládový princi?

Scatter (Ne, 2. 8. 2020 - 00:08)

Ikdyž ony sou spíš šedý, ,,grey zone´´, ty nejhorší ze všech, s talentem na píčoviny...

Reklama

Přidat komentář