Reklama

Kandaulismus

Hovnoslav Kund (Pá, 18. 9. 2020 - 22:09)

Soudruhu, nemusíš to sem dávat dvacetkrát.

Kanda (St, 12. 8. 2020 - 15:08)

Pokud to někdo bude myslet vážně, tak email [email protected] neradi vypisujeme, máme rádi pouze real

Kanda (St, 12. 8. 2020 - 15:08)

Pokud to někdo bude myslet vážně, tak email [email protected] neradi vypisujeme, máme rádi pouze real

Kanda (St, 12. 8. 2020 - 15:08)

Pokud to někdo bude myslet vážně, tak email [email protected] neradi vypisujeme, máme rádi pouze real

Kanda (St, 12. 8. 2020 - 11:08)

Kdyby se našli dva sehrani kamarádi do 40 let s můžeme se domluvit

Kanda (Ne, 2. 8. 2020 - 14:08)

Sex s cizím mužem provozujeme s manželkou již šestým rokem. Úžasné zpestření sexuálního života. Není u nás žádná nevěra. Všichni si to užíváme. Manželka jevelmi spokojená a moc se jí to líbí.

pes (Ne, 2. 8. 2020 - 19:08)

závidím

Kanda (Po, 3. 8. 2020 - 21:08)

Nezavid a přijeď

Návštěvník (Po, 3. 8. 2020 - 22:08)

Připustíš ho co ? Ten můj to taky dohodne ,někdy i s dvěma a to je potom nářez .

Kanda (Po, 3. 8. 2020 - 21:08)

Nezavid a přijeď

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 19:08)

A kam mám přijet ?

Jeroným (Út, 28. 7. 2020 - 15:07)

Věčné téma, jak se dívám, psal jsem do tohoto vlákna už před patnácti lety :)
A za tu dobu jsem leccos zažil. Předně jsem zjistil, že kandaulismus má tolik různých variant, kolik je kandaulistů na světě. Od lehkých kandaulistů, kterým se líbí, že někdo jiný pokukuje po jejich partnerce (ale platí to i obráceně, pokud jde o ženu-kandaulistku), přes ukazování nahé, po nabízení své holky jiným přímo k sexu. Za nejtvrdší formu pak považuji cuckoldismus, ale ten se mi vcelku protiví. Nemám rád, když někdo někoho ponižuje.
No, ale co jsem za těch pár let s touto zábavou zjistil?

1. Holka to musí mít v sobě. Pokud ji k tomu člověk jenom přemluví, ale ona sama je z toho pak špatná, nemá cenu to vůbec zkoušet. Prostě musí sama od sebe chtít sex s někým jiným a to je pak nejvyšší vzrušení.

2. Ten host nesmí být frajer, co se chce předvádět. Zažil jsem několikrát naprosto zkažený večer, když borec ukazoval, jaký je supersamec a jak to holce (potažmo mně) nandá. To se nelíbilo ani mně a už vůbec ne jí, protože ona si sice chtěla užít netradiční sex, ale zároveň ji bavilo, že to baví i mě.

3. On takový zážitek nesmí být moc často, nebo si na to člověk zvykne a začne to brát jako normálku. Když je to neplánované, tak je to nejlepší. Zažil jsem takhle, že jsme se lehce připili a moje holka měla nadržené narážky, až to skončilo tím, že obskočila kamaráda, co z toho byl úplně vykolejený. Protože to nečekal. Ten její výraz a ten jeho, to mi nikdy nezmizne z hlavy. Byl jsem potom tak nadržený, že jsem ji dobře měsíc souložil několikrát denně. Stačilo si jen představit, jak se jí pysky otíraly o jeho péro a už jsem měl erekci jak slon.

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 10:07)

Právě pro to silné vzrušení a potom následné uvolnění to mnozí provozují . Ale jak správně podotýkáš , parafrázuji : není to pro nažrání , ale pro povzbuzení chuti .

George39 (Ne, 28. 6. 2020 - 08:06)

Mě se včera povedlo manželku uprosit. Nejdřív jsem jí udělal orálek a pak si mě v pásu dala dovnitř a udělala se hlavicí. A když už tekla, tak mě odemkla a já se v nī po pár přírazích udělal.
Ať si to prý dobře zapamatuju, že je to minimálně do Února můj poslední orgasmus a za trest jsem ještě dostal menší pás. 38 kroužek a 40 délka.
A že už teď bude šukat jen s milenci.

George39 (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

Dnes mi žena řekla, že když jsem přišel já s tím pásem a chci být zamčený tak budu a ona to vidí minimálně na rok, jak jsem jí tím naštval. A když viděla jak si dělám hygienu vat. tyčinkami řekla, že není potřeba ani sundavat
A ona že se v sexu určitě omezovat nebude, že si najde někoho v práci a já budu max. Lízat. Že chce ošukat s výstřikem dovnitř a to já teď nebudu moct a jen lízání jí nestačí.
Na jednu stranu se těším, protože je to můj sen být paroháč, ale na druhou stranu nevím, jestli to v reálu dám. Co mi poradíme?

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 23:06)

Cuckold a kundolízek , také mužeš milence rozkuřovat a jiné úsluhy ke kterým tě přimějí provádět. Ale lidé mají různé choutky , co by jiný nedal ani náhodou , druhého uspokojuje .

Olda (So, 27. 6. 2020 - 23:06)

Poradit není co, vždyť jsi do toho manželku v manévroval. Málokteré ženě stačí jen lízání a dosti žen potřebuje k uspokojení cítit výstřik. Tak ať si manželka užívá cojí hrdlo, nebo vlastně vagina, ráčí.
Také nikde není řečeno, že se na ty šukačky musíš dívat, ovšem pak nebudeš kandaulista, ale jen obyčejný cuckold. Což také není špatné a po manželčině příchodu se můžeš věnovat čištění jejího klínu. To jí jistě vadit nebude a chuť směsi spermatu a ženských šťáv je dobrá.

Anežka Hodinov… (Čt, 30. 4. 2020 - 13:04)

Je to rajc.

Gabriel (St, 1. 1. 2020 - 10:01)

naprosto souhlasím. Inteligence a nádhera? Jen sociální role a póza a žádná pokora. O tom život není už vůbec.

Oref (St, 1. 1. 2020 - 09:01)

Ale jednoduché,poddajné puťky jsou ještě nádhernější

Reklama

Přidat komentář