Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Ne, 2. 8. 2020 - 18:08)

Já nechci moc takhle,prostě musíme mu hodit kytičky do moře...nemůžu to

Tak (Ne, 2. 8. 2020 - 21:08)

Bacha na koronu!

Saša (Ne, 2. 8. 2020 - 11:08)

Nevím jestli to je superčůrání,ale já po ránu mám ho vždycky velký a čekám dlouho až to bude. Přes den když se mi chce narychlo tak toho vyčůram míň a stejně nevydržím a musím rychle ikdyž nejsem nastydlá.

Návštěvník (Ne, 2. 8. 2020 - 12:08)

To je opravdu super. Kolik ti je? Styděla by ses vyčůrat ,kdyby se na tebe u toho díval kluk?

Saša (Ne, 2. 8. 2020 - 13:08)

Já se s čůráním neukazuju a když musím kde není záchod tak jdu někam za roh. Kdyby se na mně koukal kluk, tak bych neudělala ani na bobku nic. Strach. A kdybych potřebovala honem, tak asi bych se pochcala,kdyby mně sledoval ještě nesvlečenou. 19.

Pulec (Ne, 2. 8. 2020 - 15:08)

Sašenko a co kalhotky mýváš někdy mokré

Saša (Ne, 2. 8. 2020 - 18:08)

Nejsem malá holka,stihnu se nepočůrat nebo to pustím a pak je mi jedno kde , ale to se stane výjimečně, ale nepočůrám se.

Návštěvník (Ne, 2. 8. 2020 - 10:08)

Bylo děvčata nějaké ranní superčůrání? Svěřte se.

Žaneta (Ne, 2. 8. 2020 - 08:08)

Taky myslím na tebe Klárko. Víš kde je tatínek Mišky?jestli u nás nebo v cizině? Kdyby byl pochován u nás muselo by matce dát velké úsilí to před Miškou utajit.

Indoor (Ne, 2. 8. 2020 - 00:08)

Hm, a co jsi tím chtěl říci čokoládový princi?

Scatter (Ne, 2. 8. 2020 - 00:08)

Ikdyž ony sou spíš šedý, ,,grey zone´´, ty nejhorší ze všech, s talentem na píčoviny...

Scatter (Ne, 2. 8. 2020 - 00:08)

Je to nádherný, že údajná studentka medicíny zavítala na tuto diskusi. Ony ty holky Doktorantky byly vždycky tak trochu zvláštní, na jednu stranu strašně stydlivé ( to jen tak na oko, aby si neznalí nemysleli ), no a ve skutečnosti docela fajn napůl šílený baby. Ale tohle všechno mělo obrovskou výhodu, totiž že to byly reálné ženy... vím, že ta blondýna s modrýma očima ve věku 2+...nebo se snad mýlím? (chyby neřeš, ty já dělám furt obzvláště s 5ti+)

Filip25 (So, 1. 8. 2020 - 23:08)

Miško prosím napiš mi. Ja jsem se opil,protože mi nejsi lhostejná a chci ti moc pomáhat. Ozviy se prosim,prosím. Ja se moc trápim za tvé trápení. Prosím

Mike (So, 1. 8. 2020 - 18:08)

Pozdrav od vody z Vranova. Myslím na vás a hlídám celý den. Dost mně to oslovilo, co se stalo. Jsem rád že jste vpořádku a Miška taky. Snad už ji je dobře a může jíst bez problémů.

Klára (So, 1. 8. 2020 - 18:08)

Byli jsme se dnes koupat na Hamru a zítra pojedeme zase na chaloupku . Je nám smutno po Mišce a hodně jsme to probírali a taky jsme si volali. Ona prý byla tak smutná že prý spala u maminky. Kdo ji podporujete ,moc vám za ní děkuji. Ozvu se z chaloupky. Bude tam bez ní smutno, cítím to. Ještě nemohu moc psát o čůrání snad jen na Hamru jsme šly s Nikou za stromy a když už nám to čůrání šlo nejvíc,prošel kolem asi podobný kluk věkem jako my a koukal se chvíli . Kdyby byl s námi Libor ten by ho odehnal, takhle jsme to nějak překonaly,daly jsme si obě před pipinky ruku a stáhly nohy k sobě a bylo to ,moc toho nevykoukal. Volal na podporu Mišce taky Pissík,Majka i Zdena a za ně taky moc díky. I za podporu nám. Jinak Pissík s tou dívkou stále je a je neuvěřitelně šťastný jen nevím ,jak na mně on získal kontakt ,ale neřeším to. Holky tady byly,on ne.

Kluk 18 (So, 1. 8. 2020 - 17:08)

Nejlepší je potkat holku,co neřeší čůrání . Byli jsme na narozkách kamaráda a jedna holka to fakt neřešila a když se jí chtělo tak vyšla u něj na zahradu a hned čůrala ani se nikam neschovala. Když jsem to náhodou zjistil tak jako ten holkočůr co psal tak jsem si jí taky hlídal a když šla ven tak jsem šel za ní a taky ona hned kousek za vchodem hned na bobeček a čůrala já přišel k ní ,čůrám řekla ale nic čůrala dál zatemnil se mi rozum, díval jsem se,ona pak když byla hotová tak jsem ji pozval na pití a na rovinu ji řekl,že je to moje slabost, byli jsme spolu 3 krát čůrat a skončili jsme u mně a úplně jsem se zamiloval, proběhlo ještě ranní čůrání a sex ,ale pak se vytratila ,číslo fungovalo,ale až po několika dnech mi napsala,že to bylo krásný, ale že by nemohla se mnou chodit,protože se mi budou líbit i jiný čůrací holky a to by nebyla schopna tolerovat.

aha (So, 1. 8. 2020 - 11:08)

takže další smrt, kolikátá už....čekal sem víc

Matlák (So, 1. 8. 2020 - 11:08)

Já moc miskuu rád ,že já se omlouvám že měl s ní uhonil do vyteklý já dnes nemám pnutí vyteklý jako kluk holce protože moc líto já taky plakal když čet tohle já teď nemohu pnutí miško loc promiň že já nevěděl a do tebe jak jsi na dece čuralá měl hned vyteklý mně moc mrzi

Návštěvník (So, 1. 8. 2020 - 11:08)

Matláku,ty vole tos mně odboural.

Todd (So, 1. 8. 2020 - 10:08)

Toho jsem se bál, ale myslel jsem,že to bude akonec něco méně tragického. Kdybych mohl Mišce nějak pomoci,rád to udělám. Nemyslím jen sexuálně, ale hlavně lidsky. Vymyslíme Klárko něco?

Reklama

Přidat komentář