Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Kuba (Ne, 23. 8. 2020 - 14:08)

Ahoj, pokud budeš chtít si popovídat nebo poradit tak napiš, zde máš můj email
[email protected]

zan (Ne, 23. 8. 2020 - 07:08)

ahoj v pohodě z toho si nic nedělej a kdyby sis chtěla popovídat určitě napiš. a rád ti poradím pomůžu taky to dělám. tak se nestyd a napiš ju?

Pulec (So, 22. 8. 2020 - 22:08)

A co chtěla bys aby se o tebe někdo staral

Kikina (Pá, 14. 8. 2020 - 08:08)

Ahoj Anežko a Honzo. Jsem momentálně na dovolené se svým přítelem a tak se pokusím být stručná ale nevím jestli se mi to povede :0) Honzo tu svoji poslední povídku vnímám spíš jako průměr z námětu který není můj ale jsem ráda že jsi byl spokojený i když určitě to umím i líp :0) Anežko nechtěná nehoda se může stát každému. Mě samotné se to vloni povedlo hned dvakrát. Tvoje výhoda je že to nebylo poprvé a asi ani naposledy co jsi měla pod zadečkem plno takže jako pokakandu tě to nerozhodí :0) a pokud tě nikdo neviděl tak o nic nejde. Jinak je fajn že dokážeš normálně fungovat i bez plenek. Nikde není psáno že si čas od času nemůžeš užít a plence pořádně naložit :0) jinak vypadá to že Verča má pro tyhle úlety pochopení a kdoví možná že i jí ty plínky nějakým způsobem přitahují. Každopádně je fajn mít takovou kámošku. Pokud spolu zase spácháte nějaké to plenkové dobrodružství tak se určitě nezapomeň s námi o něj podělit a já bych aspoň mohla napsat další pokračování tvého příběhu i když Brusel byl top a ten se asi bude jenom těžko překonávat :0) ze Slovenska všechny zdraví Kiki.

CD95 (Pá, 14. 8. 2020 - 12:08)

Ahoj Kikino, užívej dovolené s přítelem, já ještě užívám zkouškový, ale snad to ve středu vyjde. Sice se Honza nejmenuju, ale pořád jsem to já. Škoda, že Anežka nepíše víc, dobře se s ní povídá. A jak to máš s Honzou a plenkami? Ví o tom nebo to před ním tajíš? Moc se těším, až mi zase něco Luba pošle. Měj se a užívej volna.

wettron (St, 12. 8. 2020 - 19:08)

https://pocuravanieapokakavanie.blogspot.com/

Videá a príbehy na túto tému. Rád sa o tom porozprávam so ženou, prípadne povenujem online. [email protected]

Anežka (Út, 11. 8. 2020 - 23:08)

Ahojky, dlouho jsem sem zase nenapsala, tak dám vědět, co je nového, ať tady diskuze úplně neumře :) už asi dva týdny mám chuť sem zase něco napsat a dneska se k tomu naskytla parádní příležitost. Stavila jsem se cestou domů s kamarádkou na večeři, a když už jsme odcházely, tak se to ve mně nějak hnulo, ale řekla jsem si, že už se nebudu vracet. Stejně jsem to měla jenom asi 15 minut domů. No, abych to neprotahovala, prostě jsem to nestihla :D bylo to tak v půlce cesty domů, uvědomila jsem si, že už to asi nevydržím, ale nechtěla jsem se pokakat, tak jsem zrychlila, ale to vůbec nepomohlo. Spíš naopak :D tak snad si toho nikdo nevšimnul. No prostě se mi po dlouhé době stala opravdu neplánovaná "velká" nehoda, víc bych to neprotahovala, jenom jsem to chtěla zmínit, protože mě to nakoplo, abych se zase ozvala :) jinak plenek jsem se už kompletně zbavila, teda nemyslím jako že bych je úplně zavrhla, jenom že už se nepočůrávám ani ve dne, ani v noci. Někdy od půlky července jsem se do plenky nepočůrala ani nepokakala. Párkrát jsem si ji ještě od té doby vzala, ale jenom na chvilku, abych na to úplně nezapomněla :) když jsem se tehdy rozhodla, že to omezím ještě víc, tak jsem se s plenkama chtěla pořádně rozloučit (pořád doufám že jen dočasně :D ) a trochu jsem si ji užila. Řekla jsem si, že v ní vydržím co nejdéle. Vzala jsem si ji už večer, ráno, když jsem se vzbudila, tak jsem se do ní poprvé počůrala, pak někdy po obědě jsem jí dala pořádně zabrat a pokakala jsem se a zároveň i podruhé počůrala. To už ale plenka moc nezvládala a začala protékat. A samozřejmě jsem si vzala svůj oblíbený "nehodový" outfit - šedé legíny, na kterých to je krásně vidět. Po chvíli už to začínalo dost slušně svědit, o zápachu nemluvě, ale chtěla jsem zkusit ještě třetí nehodu. Tak jsem pila co nejvíc, no a nakonec jsem se, do třetice všeho dobrého, počůrala ještě jednou. No ale to už jsem toho měla fakt dost. Jak v plence, tak i psychicky :D ne, jako že bych z toho byla nějak špatná, víc než normálně, ale prostě už jsem se chtěla umýt. Snad to chápeš, už jsem dneska taky docela unavená, tak moje vyjadřování je ještě horší, než normálně :D pak už jsem toho teda nechala a začala žít jako normální holka. Dokonce jsem se po víc než půl roce přiblížila ke klukovi :D no zase to píšu tak divně, asi bych měla začít psát jednoduše, tak jak to bylo. Prostě jsme šli na rande. Nebo na rande, spíš jenom na večeři, ono z toho ani nic nebude. Ne že by nebyl fajn, ale prostě mi ke mně nějak nesedí. Abych tady zase neplácala nesmysly, které nikoho nezajímají, tak se posunu dál :D s Verčou jsme se už domluvily, že bysme jely do Slovinska, byla jsem tam s mamkou někdy před asi třemi lety a strašně se mi tam líbilo, tak jsme tam chtěly. No, ale situace je jaká je, takže z toho nic nebude :( po dlouhé době jsme se sešly samy, nevím jestli jsem to sem už psala, ale přesto, že je to dlouhodobě moje nejlepší kamarádka, tak od té doby, co jsme na výšce, tak jsme se trochu odcizily. Ona nestuduje v Praze, tak jsme se moc nevídaly. Sice si píšeme skoro pořád, celkem často se scházíme, ale vždy i s dalšími, strašně dlouho jsme si nevyrazily samy, jenom my dvě. Takže teď jak jsme se sešly samy, a bavily jsme se o tom Slovinsku, tak řeč samozřejmě zabruslila i do Bruselu a já tak nadhodila i téma plenek v Bruselu. Většinou když jsme se bavily o Bruselu, tak jsme sice na plenky myslely obě, protože to byla v podstatě hlavní náplň celé dovolené, ale nikdy jsme to neřešily nějak do hloubky. Teď jsem to prostě nadhodila a obě jsme se shodly, že to byla docela psina. Tak jsem tak jakože ze srandy navrhla, že bysme to měly zopakovat ve Slovinsku. Nějak jsme se nad tím zasmály, a nakonec se shodly že vezmeme plenky s sebou a uvidíme. Byla s tím strašně v pohodě, že v Bruselu to bylo strašně fajn. Teď jak Slovinsko padlo, tak jsme se dohodly, že na příští týden přijede sem do Prahy, tak uvidíme jak se to vyvine :)

CD95 (Čt, 13. 8. 2020 - 11:08)

Ahoj Anežko, je super, že si napsala. Neplánovaná nehoda byla pro tebe jaká co se pocitů týče? A chceš se ještě k plenkaření vrátit? Chápu, že na léto a teplo je plenka dost nepraktická, ale třeba zase něco spácháte s Verčou. Měj se krásně a užívej volna.

Anežka (Čt, 13. 8. 2020 - 16:08)

Omlouvám se já a Věrča jsme kluci. Krásně jsme tě vojebali a naletěl jsi .

CD95 (Čt, 13. 8. 2020 - 22:08)

Tak a teď ti dokážu, že Anežka nejsi. Zkontroluj si pravopis, čárky ve větě a celkově formu toho příspěvku. Anežka je dle písemného projevu vzdělaná osoba, na které je vidět, že studuje VŠ. Dál se k nepravé Anežce nemá cenu vyjadřovat.

CD95 (So, 8. 8. 2020 - 21:08)

Ahoj Kiky, povídka byla opět naprosto super. Přečetl jsem jí jedním dechem.

CD95 (Út, 4. 8. 2020 - 16:08)

Ahoj, je tu ještě Kikina a Anežka? Dost dlouho jsem o vás neslyšel. Jak se máte vůbec?

Kikina (Pá, 7. 8. 2020 - 08:08)

Ahojky neboj se pořád žiju. Jenom mám teď jiné aktivity především užívám léta se svým miláčkem. Navíc diskuze na které jsem tu chodila jsou vesměs v rozkladu a tak už se tu vyskytuji jenom sporadicky. Každopádně když už ses ozval tak dala jsem nedávno dohromady zase jednu povídku s plenkami o jedné holce která se tu nějaké dva roky zpátky vyskytovala tak já napíšu Lubovi aby ti jí poslal. Doufám že se ti jako vždy bude líbit a že si rovněž užíváš prázdnin. Kiki.

CD95 (Pá, 7. 8. 2020 - 12:08)

Ahoj, jsem rád že si napsala. No já prázdnin moc neužívám, ale doufám, že brzy už budu. Měl jsem teď léto trochu komplikovaný, protože se mi nedařilo udělat jednu zkoušku ještě z minulého roku, takže jsem měl zkoušek celkem 6, což je fakt dost, zvlášť ve třeťáku na LF, kdy končí teoretické obory. Ale teď už mě čeká jen jedna, sice ta největší, ale snad to bude OK. A na povídku se moooc těším, jsi rozená spisovatelka. Užívej volna.

Martinek (Po, 3. 8. 2020 - 18:08)

Ahoj všem
potřeboval bych někoho kdo mi poradí ohledně plínek...ale když vidím ty komentáře tak rději nechci.....raději bych někde jinde ---tady je email
[email protected]

Vlastimil (Út, 4. 8. 2020 - 16:08)

Ahoj, napsal jsemti email.

Efka (Ne, 2. 8. 2020 - 09:08)

Nikdo o holkách v plence...? Zkušenosti...? To nosí jen kluci?

Marti (Út, 4. 8. 2020 - 12:08)

Ahoj, můj přítel je blázen do plenek. Teda on je nenosí, ale chce abych je nosila já. Párkrát jsem to zkusila doma a tam to celkem jde. On ale chce abych je nosila taky ven. A to se hrozně stydím. Nechce naštěstí abych do nich taky dělala potřebu, no i tak se mi to zdá dost trapné nosit dětské plenky pod normálním oblečením někde venku. Nikoho neznám, kdo by měl podobný problém a je vážně těžké promluvit si o tom například s kamarádkou. Stydím se o tom mluvit jak mě dává plenu nebo plenkové kalhotky, pak nějaké šaty a on chce abych takhle vystrojena šla nakoupit do krámu…

xxx (So, 1. 8. 2020 - 13:08)

Tohle je každého věc každý jsme jiní každému se z nás líbí něco jiného každému z nás má jiný vkus někomu se líbí kluci někomu holky někdo je člen komunity LGBT a ... prostě každému z nás chutná něco jiného každý z nás se líbí něco jiného v sexu a ... jak bylo kdesi napsané plenky jsou lepší než aby dítě/dospělí člověk kouřilo nebo pilo nebo i fetovalo prostě každý člověk se se stresem nudou problémy a co já vím čím ještě vypořádává po svém někdo když je ve stresu tak si jde zapálit někdo když má problémy jde chlastat a td. prostě je to každému věc proto když chce nosit plenky tak ať je to jedno a je to jedna z těch lepších a levnějších variant uvolnění. A také je to lepší varianta na získání pozornosti třeba rodičů ano je to něco jiného ale co by jste radši aby vám došlo domů dítě co se někde u kámoše/kámošky sjelo nebo zfetovalo než aby došlo třeba s mokrou plenkou za 1. je to méně stresu pro vás jako rodiče 2. víte že se vrátí v pořádku domů a nezůstane někde ožralé třeba na kolejích 3. furt nechápu proč to lidé odsuzují ano je to odlišnost a někdo se za to může stydět jít třeba vedle takového člověka co nosí plenky ale ruku na srdce co je trocha ostudy oproti problémům s alkoholem nebo cigáry nebo drogami ? Prostě doba je jinde a neřešte blbosti jsme lidi co se nám může zdát nenormální je pro někoho normální hlavní je prostě takové lidi neodsuzovat a prostě říct ok to je jako kdyby jste se bavili s člověkem co já vím 10 let a pak by jste zjistili že je třeba gay nebo lesba budete se s ním bavit dál nebo ne ? Prostě každý člověk řeší blbosti barvu pleti třeba národnost ale jsme přece lidi a každý jsme nějaký tak neřešte blbosti a nechte ostatní být takový jací jsou nechte je dělat co se jim líbí a tak je jejich věc jestli si nabijí hubu nebo ne každý si tím musí projít sám a ... Ps já plenky nenosím ale líbí se mi když je má nějaká holka přijde mi to sexy ale to jen proto že se mi líbí počůrané holky tzv pissing/zlatý déšť pro ty kteří by chtěli rýpat. Když by měl někdo chuť a zájem pokecat tak klidně můžeme. email [email protected]

Proste Ja (Pá, 24. 7. 2020 - 06:07)

Ahoj,
čtu tady celkem zajímavé poznatky a příběhy, doufám, že to nepíšou chlapi a nejsou to jen fejk příběhy. Tak přispějí něčím svým a snad se něco dozvím od někoho kdo zažil něco podobného.

Jde o to, že poslední dobou taky rád nosím a používám plenky na čůrání. V současné chvíli nosím plenky nonstop v noci a o víkendu i přes den. Teď se u mě vyvinulo to, že když se mi chce v noci čůrat už se jen postavím z postele a výčůrám se. Včera a předevčírem jsem měl večer ledový salát a meloun ke svačině. Probudil jsem se během noci a brzo ráno když už se mi chtělo fakt hodně čůrat nešlo to skoro vydržet, jen jsem si stoupl a do plenky to odešlo skoro samo. V leže čůrat nechci, mám zatím strach, že by byla mokrá postel. Taky mám za poslední cca týden v těle pocit, že když se vyčůrám do plenky, můj měchýř se lépe vyprázdní než na WC cítím, že měchýř se pocitově více uvolní. Taky když jsem dopoledne pak v práci a dám si ráno kávu chodím častěji na WC než když jsem si dal ráno kávu, než jsem plenky nosil.

Holky, kluci co se mi snaží mé tělo říct? Takhle začíná ,,závislost na plenkách” do budoucna? Začínám mít obavu co se děje.

Reklama

Přidat komentář