0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Jel jsem nedávno vlakem a v kupé se ozývala hádka mladých lidí a to bylo teprv devět večer. Rozvalený tam byl jak na válendě mladík a dopíjel poloprázdnou lahev vodky. Prdel vole, kámo, vole,vole, píčo. Řekl jsem si, že zde asi nepřispívá nikdo do časopisu Lumír a chtěl jsem mu něco říci, protože nemám rád když někdo mluví vulgárně s ženami, natož s mladými dívkami. Tak jsem prohlásil, že jestli by se uráčil laskavě ho prosím o uctivé pozhovění ve výrazuvu. Opáčil:"Kámo, ty vole, pičo , sparta vole, mrdám, meleš hovna kundo!" Nebo tak něco co jsem moc neposlouchal. Raději jsem dál nenaléhal a stáhl se do svého koutu vagonu a přetrpěl zbytek jízdy, kdy kámo, vole, piča trochu odpadl po požití většího než možného objemu lihu na rozpuštění se v jeho mozkomíšním moku, než byl zvyklý.
18. Září 2018 - 21:44
Návštěvník (anonym)
S přítelem jsme se dohodli, že jeden den budeme dělat nákupy on a druhý já. Takže jeden den jíme, a druhý den chlastáme.
1. Srpen 2020 - 9:42
Anonymně (anonym)
Někdo nějaké ostudy ani neřeší, ale já po trapasu, kdy jsem se opila a následně počůrala, už jsem si nikdy nedala více než jednu sklenku alkoholu.
1. Srpen 2020 - 14:42
Jura (anonym)
Já v opilosti ošukám co vidím. Jednou na Silvestra na podnikové oslavě jsen na náměstí souložil kolegyni a přijela na nás policie. No to byla ostuda a doma průser jak mraky. Podobných akcí mám spoustu.
18. Srpen 2020 - 19:53
Anonym (anonym)
Odpověď na Někdo nějaké ostudy ani
Přesně to samé se stalo i mé přítelkyni a od té doby si dá maximálně jednu skleničku na přípitek, když je k tomu nějaká příležitost. Nevím kde a před kým se to stalo tobě. Ona měla smůlu že se jí to stalo na svatbě a byla u toho velká část příbuzenstva.
16. Září 2020 - 22:24
Markéta. (K) (anonym)
Odpověď na Jo! Peru se, krev, policajti
ahoj sem 27 alkoholička,ted sem utekla z lečebny nedalo se to vydržet sem doma a v pohode dlouho mi tak nebylo dobře mám problémi s psychikou a to mi asi zustane,když sem v té lečebně slyšela ty přiběhy ženskych ktere si schovavaly flašky to já nikdy nedělala,jeětě navic sem vždy pila veřejně,ted chodim do AA a myslim že je to fajn,přemyšlím otom zda brat antabus,mela sem ho jen jednou když sem se chtěla napit a bohužel sem to zvladla antabusem,budu rada když mi někdo odpovi a řekne svuj nazor zda sem nebo nejsem alkoholička naoiště na makyra"centrum.cz diky markéta
23. Září 2020 - 7:02
sváťa.....7 (anonym)
Odpověď na S přítelem jsme se dohodli,
Když ti vadí,že si nemůžeš dát pivo,kdy chceš ty a musíš to schovávat,tak to je už něco špatně.Přijde doba,kdy si budeš přát ho nechtít,ale ono to už nepůjde.
28. Říjen 2020 - 6:46
helena (anonym)
Odpověď na ráda bych také něco napsala o
ráda bych také něco napsala o svém alkoholismu.Je mě 55 let a bohužel mě alkohol chutná,ale mám to nastavený tak že když si chci něco dát tak to musím schovat protože u mého muže je to tak,že se smí pít když on chce pít,jinak ne.Když má rozpito tak můžu pít,když né tak nesmím pít ani já i když mám chuť na pivo.Řádně chodím do práce,domácnost mám v pořádku,ale vadí mě že si nemůžu rozdělat pivo na stůl veřejně.ps.teď se zase můj muž odkýbloval do hospody tak píšu...copak žena sama na vesnici může jít do hospody???muž ano a žena..chtěla bych vědět jestli jde o alkoholismus???,
28. Říjen 2020 - 13:28
Lenka (anonym)
Odpověď na No pamatuju, jak se kámoš za
No pamatuju, jak se kámoš za grilovačce opil tak, že nahý se válel na zahradě. A ráno to samozřejmě nevěděl. Já jednou skončila na záchytce a bohužel se to profláklo. Přítel tam kdysí skončil taky, ale měl štěstí, nikdo se to nedozvěděl. Takové věci jako tančit v prádle na stole jako ostudu neberu.
28. Říjen 2020 - 13:37
Lenka (anonym)
Odpověď na No pamatuju, jak se kámoš za
No pamatuju, jak se kámoš za grilovačce opil tak, že nahý se válel na zahradě. A ráno to samozřejmě nevěděl. Já jednou skončila na záchytce a bohužel se to profláklo. Přítel tam kdysí skončil taky, ale měl štěstí, nikdo se to nedozvěděl. Takové věci jako tančit v prádle na stole jako ostudu neberu.
28. Říjen 2020 - 13:37

Stránky

Přidat komentář