Reklama

Dioptrické bryle

Pepe (So, 8. 8. 2020 - 07:08)

Ok .nevadí mi to jen více jen se mi více líbí -sky

Pepa (Pá, 7. 8. 2020 - 21:08)

Co to je....asi vyšinutý člověk.

Jitka (Pá, 7. 8. 2020 - 16:08)

Přikláním se k názoru jestli má dítě předepsané nosit brýle, tak natvrdo nasadit a nosit od začátku. Je to lepší než si zvykat po chvilkách. Výhodou je jestli sami také nosíte brýle, tak máte pádný argument, že brýle také nosíte pořád a dítě má ve vás vzor.

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 08:08)

V po jdeme pro brejličky.Nasadit hned a nosit,i dcera souhlasí.Zatím... D

Návštěvník (Po, 10. 8. 2020 - 15:08)

Tak beruška už má brýle!Bere to docela statečně.Ráno se tvářila rozpačitě,ale paní v optice věděla jak na to a domů už se šlo v brýlích.A tedˇ je asi řada na mně... D

Dan (Út, 4. 8. 2020 - 17:08)

Jsem celoživotní brejlovec, takže bez brýlí mě skoro nikdo neviděl, nos prakticky otlačený, jak tady
někteří také píší s vytlačenou drážkou na brýle a po těch letech jsem ve fázi , kdy ty brýle mám doopravdy rád a z +6 dioptriemi a 3,5 cylindrem jsme nerozlučně spojeni. Před časem trvalé nošení brýlí dostihlo i moji manželku a popravdě musím říct, že jí neskutečně sluší a je v nich naprosto sexy. Brýlí si společně užíváme a na brýle si neskutečně rychle zvykla.

Helča (Út, 4. 8. 2020 - 22:08)

Brýle mohou být a věřím , že pro mnohé jsou pocitově velmi rajcovní. Sama jsem také začala nosit brýle prakticky ze dne na den a nosím je dodnes.

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 08:08)

Ahojky,dcera po prázdninách půjde poprvé do školy a s brejličkama.V po jsem s ní byla na vyšetření,včera v optice.Jak budou hotové,nasadíme,aby si přivykla.Zatím je s tím smířená.Má ale podmínku,že i já vytáhnu ze skříně svoje brýle.Mám od 18 roků 0.5 na dálku,ale nenosím je...

Návštěvník (Čt, 6. 8. 2020 - 15:08)

Ahoj,to znám... Před 5 léty jsem stejným způsobem řešila brýle u starší dcery,předloni u mladší... A loni na podzim mi to obě oplatily a už nosím brýle také... Eva

Návštěvník (Pá, 7. 8. 2020 - 09:08)

A jak brýle dcery na začátku zvládaly? Mám z toho trochu obavy .Jedna kámoška říká,že se musí postupně, po chvílích a druhá radí nasadit a nesundávat. Spíš se přikláním k té druhé,dcera má brýle nosit pořád. Dana

Návštěvník (Pá, 7. 8. 2020 - 14:08)

Starší nechtěla brejle nosit,musela jsem to hlídat,každé ráno to byl boj,aby si je dala na oči.Zlomilo se to až ve škole.Zato mladší si je nasadila a od začátku poctivě nosila.Možná to bylo tím,že měla víc dioptrií.Já myslím,že nemá smysl něco odkládat,brejle na oči a nosit od začátku.E

Petra (Pá, 31. 7. 2020 - 16:07)

Také docela silné brýle musím nosit, mám několik vad a jsem na ně naprosto odkázaná. Narozdíl od některých nesdílím vůbec žádné nadčení, že je musím nosit. Nosím je z nutnosti a nechápu, jak je někdo může mít rád, beru je jako nutné zlo a bohužel nic s tím neudělám.

Pepa (Pá, 31. 7. 2020 - 22:07)

Ať si každý dělá co chce když je někomu příjemné nosit brýle nebo si zvyšovat dioptrie je to jen jeho věc a já mu fandím . Mě se brýlaté holky líbí.

Klára (So, 1. 8. 2020 - 08:08)

Mám jen 0,75 D a 1D brýle už mám dvoje a jejich nošení je mi velmi příjemné. Jedny mám plastové a druhé kovové. Záleží asi u každého jestli mu sednou a já je beru i jako módní doplněk.

Marta (Po, 20. 7. 2020 - 16:07)

Brýle jsem nosila od 10 roků v 32 jsem měla 6,5 a 7 dioptrií. Rozhodla jsem se pro operaci a již 2 roky žádné brýle, žádné čištění a kupování nových. Zatím vidím perfektně a všem vřele doporučuji.

Návštěvník (Út, 21. 7. 2020 - 12:07)

Také mi nabízeli operaci.Ale já brýle nosím ráda,líbí se mi to.Zuzka

Helča (Po, 20. 7. 2020 - 22:07)

Bez brýlí si to nedovedu představit, prostě je musím na sobě celý den cítit. Znám taky pár lidí po operaci a některým se slabé dioptrie časem vrátily zpět, takže zase s brýlemi, ale kolem -2 dioptrií.

Návštěvník (Út, 21. 7. 2020 - 15:07)

Ahoj Helčo,tak jsem si nakonec silnější brýle nechala udělat! A to rovnou čtyřky na obě oči! Aneta

Helča (Út, 21. 7. 2020 - 16:07)

Ahoj Aneto, touha nakonec zvítězila? Jen nevím jestli jsi to nepřehnala. Dvě dioptrie navíc oproti tomu co máš mít se mi zdá trošku moc. Já jsem navyšovala postupně o půlku. Jak to zvládáš a co na to kolegyně v práci, nediví se takovému rozdílu?

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 09:07)

Ahoj Helčo,v brýlích se cítím báječně a chci povýšit na styl silně krátkozraká!Kolegině se přiznala,že také nosí silnější,než vlastně potřebuje.Půjčila mi k vyzkoušení starší brýle a ty čtyřky docela zvládám.Ideál to není,ale oči se po chvíli rozkoukají a jde to.Navýšit o půlku by nemělo ten vizuální efekt.Tak jsem si nechala udělat nové a budu to střídat podle situace.A

Reklama

Přidat komentář