Reklama

přistihl jsem manželku se psem

David (Pá, 30. 10. 2020 - 08:10)

Je to pravda. Maželka měla krásný zážitek a já taky s ní

fra (Pá, 30. 10. 2020 - 17:10)

ja když vidím manželku jak by asi rada,ale nemužu ji přesvědčit.Už měla lizačku 2krat,dal ji ktomu nedostanu.Přítom si myslim,žeby utyrala aj dva.

Sona (Pá, 31. 7. 2020 - 14:07)

A vlastne proc ho zalovat,udelal to co mu priroda prikazuje,tak co se budu vzrusovat.

aldo (Pá, 31. 7. 2020 - 18:07)

Sono-toho debila si nevšímej.A bylo ti dobře?toje tohlavní.Pes by měl dostat dva roky na tvrdo-NÁVŠTĚVNÍKU-udej ho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 17:07)

Jo to určitě. Příroda mu možná přikazuje aby šukal fenu, ne paničku. Jsi normální uslintaný úchyl, který si tu vymýšlí tyhle historky.

Sona (Pá, 31. 7. 2020 - 06:07)

Tak hele ty chytrej,ja asi budu muset zalovat meho psa,akorat nevim kde,pred par mesici se mi stalo ze jsem jen tak v nocni kosilce se ohla pod postel a snezila se vytahnout umelou kost ne hrani memu psovi a nez jsem ji nahmatala tak name skocil a udelal mi to,kriceni a roskazy byli knicemu,trvalo to ani nevim jak dlouho ale kdyz slezl tak me volizal a odbehl a ja se svalila nabricho a vykulena lezela a vstrebavala co se stalo a tak teda co mam podle tebe delat????

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 10:07)

Jo to urcite...to ti tak nekdo uveri.

Sona (Pá, 31. 7. 2020 - 13:07)

Aco,mam se zout?je mi to jedno,jenom pisu co se mi stalo a jestli mam teda zalovat psa,on zneuzil me.

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 09:07)

Co dělat ? Až budeš mít příště potřebu , tak zase vytahuj z pod postele kost . Na nějakého "jurofila" se klidně vykašli .

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 23:07)

Sorry být lidi, byste měli, ale ne bít lidi.

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 16:07)

Vážně jo? A dáš mi odkaz na příslušný paragraf, kde se to píše?

Cože (Čt, 30. 7. 2020 - 17:07)

Takze ty ted budes napadat vsechny lidi jo,takze incest je trestny,nevera je trestna a ze jsi curak je taky trestne,vis to?kurva mit te poruce tak te zlomim jak zebrik ty curacku komunistickej

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 22:07)

Je vidět že jsi úplný dement. Ano, incest je skutečně trestný (v přímé linii a mezi sourozenci) stejně jako soulož se zvířetem. A ublížení na zdraví je samozřejmě taky trestné, takže půjdeš sedět!!!!!!

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 22:07)

A ty jeden honibrku , ty jsi honěný i v právu . Už jsi tu žalobu rozšířil i na ublížení na zdraví . Kdopak ti ublížil?

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 23:07)

Umíš vůbec číst? Nějaký směšný agresor mi tady vyhrožuje fyzickým násilím jenom proto že podporuji dodržování zákonů v právním státě. Předpokládám, že takto řeší spory s kýmkoliv, kdo se mu nelíbí. Možná mu to zatím prochází, ale stejně půjde jednou sedět. Co si vůbec myslíte??? Že v našem právním státě můžete na potkání být lidi, mrdat se psi anebo s vlastní sestrou??? Jste lůza a zavřel bych vás hned.

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 23:07)

Čistě mezi námi , v tomto " právním " státě bych se tak moc právem a spravedlností neoháněl. Dostávají tu totiž řečeno vulgo, pěkně na prdel . Zvláště zajímavá je ta tolik proklamovaná nezávislost soudů a hlavně soudců . Neškodné devianty budeš honit k soudu a opravdová lumpárna se netrestá .

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 01:07)

Nedá se svítit, zákon je zákon. A pokud ho porušujete, budete sedět. To že nějaký lump někde vyvázne bez trestu vás neomlouvá a neopravňuje, abyste zákon porušovali, rvali se v hospodě jako divoká zvěř, obcovali se zvířaty a s členy s rodiny. To je prostě trestný a navíc v rozporu s dobrými mravy.

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 09:07)

Jedno staré přísloví říká: kozel je nebezpečný zepředu , kůň zezadu , blbec ze všech stran .

Coze (Čt, 30. 7. 2020 - 10:07)

Podivej se na ,partnerka jeji pes a neznosti a muzes napraskat sely svet:)

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 14:07)

Neboj se, na ty uživatele té diskuze taky dojde.

Reklama

Přidat komentář