Reklama

Děti a punčocháče.

(St, 2. 9. 2020 - 13:09)

Já mám punčocháče každé ráno silonove 20 denní minulý týden bylo ještě teplo a to jsem měl také punčocháče a kraťasy a bylo mi fajn.

Návštěvník (Pá, 28. 8. 2020 - 16:08)

Spíš bych ocenil teploty, než pojmy jako menší, větší zima.

Marta (So, 29. 8. 2020 - 15:08)

To promiňte, ale aby jsem třikrát dennĕ sledovala venkovní teplotu a podle toho určovala, jaké punčocháče jsou nevhodnější, tak to není. Neumím si to ani představit. U nás ani u nikoho.

Návštěvník (Pá, 28. 8. 2020 - 02:08)

Chtěl bych se zeptat matek při jaké teplotě je dávají pod kalhoty, a jaký druh (silonky,normální,termo) při jaké teplotě. Či (ve velké zimě) jaké doplnky podle tepoty ([extra pár] [termo] ponožek,extra pár silonek,tepláky) Taky mně zajmá jestli to měníte podle toho zdali jdou do školy či jinam (výlet,procházka) Děkuji.

Marta (Pá, 28. 8. 2020 - 12:08)

Když je pod nulou tak nosí pod kalhotami bavlněné punčocháče. Jinak v zimě hrubší silonky. Jindy počas roku když je chladněji nebo má být večer venku tak tenší silonky.

Návštěva (Út, 25. 8. 2020 - 06:08)

Dali by jste dítěti teď punčocháče pod kalhoty či kraťasy.

Marta (Čt, 27. 8. 2020 - 08:08)

Dcera (14) nosí punčocháče pod kraťasy normálně, i teď v létě. Když jde někam ven a má se vrátit později večer nebo v noci, například letní kino, diskotéka někde venku, noční pochod, případně když jsme na horách, tak jí většinou přesvědčím aby si vzala pod džíny nebo legíny aspoň tenké silonky.

Jan Janák (Ne, 16. 8. 2020 - 12:08)

Asi to mysleli tak, že tady je téma děti a punčocháče. A že tu lidé nejsou zvědaví na tlachání pochybných, úchylných debilů. Je těžké to pochopit? Pro někoho asi ano.

A (So, 15. 8. 2020 - 11:08)

A co natom že chce být v punčocháčích a plenkách a že má malou dětskou nohu a má obuv prestige dětské to podle vás musí nosit obuv Adidas puma nike apodomne.

On (Po, 10. 8. 2020 - 16:08)

Radši budu pako než být bez punčocháču když mám jen punčocháče doma a venku nikoliv tak to snad mohu mít mamka stim sice nesouhlasí ale co nadělá prostě to je tak. Jen se diví že mi není vedro v nich minulý týden jsem šel na ryby s taťkou a vzal jsem si tepláky a punčocháče a bylo to v noci a on mi řekl že abych si sundal jenom tepláky a byl u vody jen v punčocháčích že jsme tam byli jenom mi dva stejně jsem byl v autě ale pak jsem usnul a ráno jsem měl i plenky jednorázové s punčocháči prý mi dal i pleny pro větší jistotu abych se nepomocil a pokadil. A udělal dobře ani jsem otom nevěděl že mne jí dává.

Návštěvník (Pá, 7. 8. 2020 - 09:08)

Je to prostě P A K O !

Jeník 10 (Pá, 31. 7. 2020 - 15:07)

To víš že jo že nosím úplně všechno jak obuv prestige dětské ale punčocháče a plenky to mi snad nikdo závidí že mi patnáct a mám dětské prestige a punčocháče a plenky.?

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 08:08)

Si taký sprosty, alebo chorý na hlavu?

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 08:08)

Si taký sprosty, alebo chorý na hlavu?

Návštěvník (Pá, 14. 8. 2020 - 18:08)

Nevšímej si ho . On prostě nepřestane, je vůl.

Jeník 10 (Pá, 31. 7. 2020 - 15:07)

To víš že jo že nosím úplně všechno jak obuv prestige dětské ale punčocháče a plenky to mi snad nikdo závidí že mi patnáct a mám dětské prestige a punčocháče a plenky.?

Jeník 10 (Ne, 26. 7. 2020 - 10:07)

Mamka mi kupuje punčocháče od firmy dětské punčocháče pletené u nás výrobce udává že jsou vyráběny jak pro batolata děti vyšší od 10 a více let ale dělají je i pro dospělé osoby na muže a ženy ale jsou zebrovane a mají různé druhy a barvy a pro děti dělají i bez tapek k přirovnání k leginam nebo gamasim a mám i různé barvy punčocháču a zatím se za ně nestydím ani ve škole na podzim či zimu. Ale ostatní ve škole když zjistili že normálně nosím punčocháče tak je začali také nosit. A doma chodím normálně v punčocháčích. A v té firmě dělají punčocháče pro batolata i se slemi ale já jsem je chtěl taky tak mi mamka mi nasila na ně ale ještě vsila do rozkroku silný igelit. Proto mne dává pleny přes den a noc teď přes prázdniny řekl jsem si o ně jestli mne nechce dávat pleny nejdříve nesouhlasila ale pak povolila a už nosím plenky skoro měsíc od června chtěl jsem to já tak dostávám pouze látkové pleny teď před chvílí jsem byl prebaleny do čisté pleny..

Návštěvník (Út, 21. 7. 2020 - 06:07)

Když už jsou tu takový experti na punčocháče,
tak my jedny doporučte, MUSÍ splnovat tyto požadavky:
Být černé____________________Absolutně neprůhledné________________Velmi pohodlné_______________(Velmi) teplé_________________Velikost 158/164_________________Prosím posílejte odkazy pouze na české obchody, Za pomoc předem děkuji. (Na těchto stránkách nejdou psát řádkové mezery tak proto to musí vypadat takhle, ted by to snad mělo jít apson trochu přečíst a vyznat se v tom)

jarda (Út, 21. 7. 2020 - 09:07)

Ja si kupuju v prodejně Bepon černé neprůhledné 100denové punčocháče SiSi touch.effect. Je to italská značka , jsou z velmi příjemného materiálu ,ale také i v prodejnách Tchibo se dají pořídit dobré punčocháče .

Návštěvník (Po, 20. 7. 2020 - 08:07)

P a n č u ch á čoch.

Reklama

Přidat komentář