Reklama

Muži v dámském prádle.

Jirka (So, 1. 8. 2020 - 23:08)

Já. Měl dnes na sobě punčochy a leginy na kole

Fred (Čt, 30. 7. 2020 - 11:07)

Tak už jsem se ženě odhalil v plné kráse v dámské spodním prádle. K mojemu údivu to pochopila. Teď už si spolu kupuje spodní prádlo i plavky. Někdy je to docela zábavné. Oblíbil jsem si tanga.

milankoII (St, 5. 8. 2020 - 15:08)

Vynikajuce...

Pepa l (Pá, 31. 7. 2020 - 17:07)

A v čem ses ji poprvé ukázal. Oblíkl sis aji podprsenku a punčochy

Jirka (Ne, 26. 7. 2020 - 20:07)

Cyklo oblečení je super a to dámské co vy na to holky taky to nosite

Jirka (Ne, 26. 7. 2020 - 20:07)

Dnes jsem mnel na sobě cyklo oblečení sortky a dres a bylo to super nemá to chybu

Jirka (Pá, 24. 7. 2020 - 12:07)

Mám střecove džíny na sobě jsou super nemá to chybu

Jirka (Čt, 23. 7. 2020 - 14:07)

A co si myslíte když si muž oblékne dámské cyklo oblečení na sebe

Radek (Út, 8. 9. 2020 - 08:09)

Já na kolo nosím jenom dámské cyklo oblečení. Růžový dres s květy + růžový cyklo kraťasy. ǔplně v pohodě.

Karel (Út, 8. 9. 2020 - 15:09)

Tak by jsi mohl ještě jezdit na dámském kole.

Honza (Pá, 24. 7. 2020 - 17:07)

Jaké oblečení máš na mysli, cyklistické kraťasy, dres, helmu a rukavice? Dámské kraťasy mají uvnitř jinak tvarovanou gelovou vložku, ale jestli ti vyhovují, nevidím v tom problém.

kenipap (St, 22. 7. 2020 - 09:07)

Mám připomínku, každému může být jedno co si kdo oblékne. Šaty nedělají člověka..

honza (Po, 20. 7. 2020 - 09:07)

Přečetl jsem si různé komentáře na nošení dám.prádla a tak připojuji i svůj.Jsem starší muž kterému s e také líbí nošení dám.prádla a nevidím v tom problém pokud se nevystavuji veřejnosti a mám to jen pro svůj dobrý pocit.Mám větší prsa a tak jsem si pořídil podprsenku A 95 která mě vyhovuje a rád jí nosím pokud žena není doma.Rád bych to ženě řekl,ale nevím jak to udělat aby to pochopila a nakonec se jí to i líbilo.To že by mě v tom podporovala a v určitých situacích by jí to i vzrušovalo by bylo úžasné.Nejsem gay.

Fan (Ne, 26. 7. 2020 - 11:07)

Taky nosím podprsenku tajně před ženou. Ještě jsem nepřišel jak jí to říct. A to ví že nosím punčocháče, tanga ,,kalhotky , body.

Veronika (St, 22. 7. 2020 - 14:07)

Jestli si chcete popovídat na toto téma a poradit se jak to šetrně sdělit manželce, můžete napsat na:
[email protected]

Tom (So, 15. 8. 2020 - 23:08)

Dobry den me zase vzrusujou damske kosile nebo halenky, kdyz jsem sam doma rad si je oblekam a onanuji pritom. Nekolik uz jsem si jich koupil,ale manzelka o tom nevi mam je schovane na bezpecnem miste. Mohl bych radu jak ji to rict abiz by z toho byl rozvod? Nejsem gay miluji zeny. Mohu radu na [email protected] dekuji

Tony (Po, 19. 10. 2020 - 08:10)

Ahoj Tome, zkus si koupit nekrajkové prádlo, odstřihnou mašličku a nech si ušít košili nebo triko pánského střihu z jemného materiálu. Pomiluj se s ní tak, aby se cítila v sedmém nebi a kdy se bude ptát, tak jí řekni, že to z tebe udělal ten jemný materiál. A že kdyby ti chtěla dát někdy nějaký kus oblečení, tak že jedině z jemného materiálu, popř. si postěžuj, že sehnat jemné pánské oblečení je doslova horor.... a buď uvidíš, že sama sáhne po dámském nebo ti to sama navrhne... A pokud ne, tak to budeš muset zkousnout. Neříct partnerce o zálibě v dámském prádle na začátku vztahu a po svatbě chtít, aby to přijala je v podstatě podvodem na city, proto jí to musíš sdělit ohleduplně tak, aby z toho měla benefit a chtěla tě v tom znovu...

Jirka (St, 22. 7. 2020 - 05:07)

To máš pravdu Na tom nic není Špatného když to člověk nosí doma taky občas nosím leginy dámské a punčochy

Jirka (Po, 6. 7. 2020 - 00:07)

Dnes jsem mnel na sobě venku leginy a bylo to super

kenipap (Pá, 3. 7. 2020 - 07:07)

Tady jde o to, pokud ženy mohou nosit pánský šatník, proč by muži nemohli nosit dámský šatník.
Všechno záleží na jednotlivci, co si oblékne a v čem se cítí dobře..

Reklama

Přidat komentář