Reklama

Masáže - vaše zkušenosti

Bohdan (Pá, 3. 2. 2023 - 14:02)

Dostal jsem v lázních proceduru podvodni masáž proudem vody na klouby. Lehnul jsem si do takové prostorné vany na opření loktů až po krk do vody a ta terapeudka mi sistematicky proudem vody masírovala všechny klouby od chodidel nahoru až po ramena a zase druhou stranu až zase k chodidlům . Byla to paráda až na to že se mi vždy postavil penis ale holky se jen usmály , až ta poslední mi tak potichu šeptla do ucha krásný kousek a zastavila vodu a odešla já vždycky jsem měl ještě třicetiminutový zábal tak tam i klesl . Těch masáží jsem měl deset a pokaždé tam byla jiná masérka . Ty starší mi někdy řekly ať si přikryji rukou penis aby mi ho nevzala proudem vody to by asi bolelo ale ty mladší se rády podívaly .

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 09:11)

MUDr. Marek Obrtel (vojenský lékař – záchranář) říká: "Byli to zanedbaní pacienti z primární péče, které jsme odváželi na umření do nemocnice. Měli dostat v úvodu nějakou léčbu, kterou nedostali, a čekalo se, v uvozovkách, na to, až se jejich stav zhorší natolik, že už dojdou do tzv. respirační insuficience, když prostě nemůžou dýchat. Pak jsou napojování na ventilátory a na nich umírají."
https://www.ocemsemlci.cz/o-cem-se-mlci-marek-obrtel/

Jan Hora (Ne, 28. 11. 2021 - 00:11)

Doporučuji www.masaze-julie.cz Především pak lymfaticou masáž.

Tomasvasik (Čt, 24. 9. 2020 - 19:09)

Také si myslím, že byste mohli společně vyzkoušet erotickou masáž u masaze-princess. Moje manželka se také nedokázala pořádně uvolnit a tak jsme tam společně zašli a říkala, že se dokázala perfektně odreagovat a uvolnit se. Od té doby je to doma mnohem lepší.

! (St, 29. 7. 2020 - 10:07)

Já si úplně vystačím s mediálními masážemi, kterými nás trvale obšťastňuje rádio, televize a internetové zpravodajství.

Pepa (St, 29. 7. 2020 - 11:07)

To všechno se dá vypnout. Ovšem příjemná masáž je balzám na tělo i duši.

Plantka (St, 29. 7. 2020 - 09:07)

Zkusila jsem celou řadu masáží ale osobně mi nejkvalitnější přišly terapie s vonnými oleji. Tak nějak se při tom víc uvolníš a celá procedura je úplně o něčem jiném... Moje masérka si navíc zakládá na "alternativních" metodách léčení a používá oleje s léčebným konopím cbd. Nevěděla jsem, co od toho moc čekat, tak mi doporučila přečíst si něco na semena-marihuany.cz a našla jsem tam článek přímo o cbd masážích (www.semena-marihuany.cz/cs/blog/1150-cbd-a-masazni-terapie). Pravdou je, že se prakticky hned po masáži cítím mnohem víc uvolněná, ve srovnání s běžnou procedurou. Moc často se v diskuzích nevyjadřuju, ale tohle by měl zkusit podle mě každý...

Brňák (Pá, 11. 9. 2020 - 00:09)

A odkud je ta masérka?

Pepa (Ne, 26. 8. 2018 - 01:08)

Masážní křesla a jiné přístroje můžou být fajn, ale živou masérku nebo maséra nenahradí. Dobrá masáž není jen mechanická záležitost, je to o vnímání maséra, jeho citu pro masírované tělo. Ideální je mít stabilního maséra. Osobně už několik let chodím pravidelně k masérce, která mne zná na tolik, že už sama pozná, jakou masáž potřebuji.

IvaK (So, 25. 8. 2018 - 23:08)

Má někdo zkušenosti s nečím,, jako je masážní válec? Mohl by někdo doproučit nebo nedoporučit? https://www.healthlife.cz/wp-content/uploads/2017/09/masazni-penovy-valec-trigger-point-foam-roller-ruzovy.jpg

Ahoj (Út, 21. 8. 2018 - 23:08)

Mě by se líbila erotická masáž koz a veverky od mladýho, hezkýho maséra.

Patrik (Út, 21. 8. 2018 - 19:08)

Který je tedy...Aby to nevypadalo jak reklama, tak to nebudu moc rozepisovat, mám tento orava.eu/cs/produkty/pece-a-zdravi/masazni-pristroje/item/195-masazny-pristroj-mp-100

antireklamka (Čt, 9. 8. 2018 - 12:08)

Který je tedy...Tak si odpověz.

Stela (Čt, 9. 8. 2018 - 12:08)

Který je tedy "nejlepší"? Radši bych zainvestovala do pořádného.

Patrik (St, 8. 8. 2018 - 22:08)

Infračervené světlo je dobré, mohu doporučit. Měl jsem ho i na rehabkách.

Beáta (So, 28. 7. 2018 - 22:07)

Zkusit se podívat na ty od značky Orava, to mi doporučil i přímo prodavač. Seženeš i s infračerveným světlem, což je velká výhoda.

Draha (Čt, 26. 7. 2018 - 20:07)

A jaký? Jestli se teda může prozradit? Aby to nebylo něco z teleshopingu. :)

:-) (St, 25. 7. 2018 - 17:07)

Bude reklama?

Beáta (St, 25. 7. 2018 - 17:07)

Jeden doma mám, byl to dárek, ale používám jej ráda.

Draha (Út, 24. 7. 2018 - 18:07)

Používáte masírovací přístroje doma?

Reklama

Přidat komentář