Reklama

kakání partnerky

Pavkol (Čt, 30. 7. 2020 - 11:07)

No ale to už dávno to tu stojí za hov** prostě již 2 měsíce je tu toxický virus který to zde ničí a kiki díky za podporu :)

iva (Čt, 30. 7. 2020 - 11:07)

Pavle děláš si srandu? milujeme se dlouho a ty budeš nakonec chodit s nějakou čubkou? kikinou která má bezmozek ? to nemyslíš vážně že takhle to skončí že si si našel takovou krávu

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 09:07)

Máš pravdu Jiřino jezdíš za ním taky s nimi?

Informace (Čt, 30. 7. 2020 - 07:07)

Takže teď už fakt nechápu nic...

martina kurvová (St, 29. 7. 2020 - 17:07)

Já mam 300,000 kč z manžela bo jsem vyhrála soud že jsem ho nezabila jeeejj a přitom jo jsem ho upálila u sousedů ale vyhrála jsem a 300K mi zůstane a promrdám je za trávu a kokain

Karel IV. (Út, 28. 7. 2020 - 10:07)

Pravda o císařu, děvkaři, odaři, mrdaři kreténovi a zmetkovi kurevského národa kurev skurvených karla IV. on mrdal a jebal a pak kupil whiskas pro ty kurvy male a zadusil tim svoje děcka bo si vyhonil kokota a nacakal ho do těch skurvenych mamrdu plnych papučí píčo nemaš na mě honfn dnnd na mem nemd mdjs ndjs dndj nnnsdn dmsdnd dndmsj d sndmjs

iva (Út, 28. 7. 2020 - 10:07)

A stále a stále je to tu ta strašná chvíle.

asi takhle (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

jednou tahle diskuze o kakání byla tak o něm zůstane a žádný slušňák se to tady nebude snažit měnit

hergot (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

já si nehraju na nic já se snažím tuhle diskuzi jen udržovat tam kde byli to jsou tu jiní a jiné kteří se už měsíc snaží o to aby toto téma přestalo prosím klidně ale ať nám původním ať je to iva pavkol honza nebo další laskavě nenadávají jen proto že se jim naše chování nelíbí mi jim taky nenadáváme za to že se nás snaží moralizovat a přivést na jinou cestu

Pán helper (So, 18. 7. 2020 - 09:07)

Když chcete smrkat tak si vemte kapesník či jiné vláknité bavlněné útěrnice dejte si ji na nos a potáhněte směrem na sever pak si kapesník uschovejte do kapsy po té ho strčte do prdele a vyžerte

Pavkol (Po, 13. 7. 2020 - 10:07)

zkusím to napsat ještě jinak dřív si tady člověk s oblibou některé příspěvky četl a když byla druhá strana ochotná tak se ptal a ona na ně reagovala a teď mi nezbejvá než abych si jen četl a už sem fakt radši nic nepřidával ale to by znamenalo že ten kdo chtěl zničit buď celou diskuzi anebo lidi typu já iva a honza se to pomalu ale jistě začíná dařit protože ze všech jmenovaných už jsem zbyl jenom já

Pavkol (Po, 13. 7. 2020 - 10:07)

blá blá blá ale to přece neznamená že když se tu najdou tři lidi kterým se daané téma nelíbí že se kvůli nim začnem tady třeba bavit právě o tom počasí dobře ať si každý píše a říká co chce ale to nevysvětluje proč za posledních 20 stránek příspěvků na téma kterému jje tato stránka věnována výrazně ubilo. DObře že už to lidi tolik netahne a že zůstal už asi jeden blbec (já) je jedna věc ale to přece neznamená že sse dané téma úplně opustí zase nejsem takovej grafoman abych si psal sám sobě a jednou se vydával za ženskou padlej na hlavu možná někdy jsem ale grafoman abych to tady vytvářel alespoň já když ostatní do toho holt už nemaj chuť a náladu taky ne holt se smířím s tím že to tady v tom kakacím smyslu už umřelo

Pavkol (Po, 13. 7. 2020 - 08:07)

taky bych rád aby se o tom holky rozpovídali jako kdysi za ivy ale co sem chodí jednak martina a jednak ty co píšou ty sáhdlouhý texty tak to všechny odrazuje i mě už pomalu ale jistě takže jestli se tu za chvíli místo o kadění bude psát třeba o počasí tak ten kdo toho chtěl docílit tak nad náma vyzrál

Pavkol (So, 11. 7. 2020 - 14:07)

steve a milane jednou stránka na tohle téma je tak se budu ptát koho chci na co chci pouze v případě že na to dotyčná neodpoví tak ztichnu ale nějakejma sahodlouhejma textama na jiné téma mě neumlčíte možná na čas sklidníte ale i kdybych si musel najít jinou formu třeba kámošky na mobilu tak je to čistě moje věc

Vyliž píč (Pá, 10. 7. 2020 - 10:07)

Já jsem profesional na lízaní píč tak zvaně lechtám vám vaše anály vy kurvy jo A kadaku zavolej 450 250 732 at ti mužu rozbit držku more jo zavolejte si kdo chce a rozbite mi držku je to hra Zvaná vyliž píč alias klitoris

Kaďák (Čt, 9. 7. 2020 - 17:07)

Už to je?

Návod na použití WC (Čt, 9. 7. 2020 - 11:07)

kdo se v tato místa béře nechť za sebou zavře dveře i v případě břichabolu prkénko se sklopí dolu ať si můž a nebo žena stáhni gatě pod kolena vyhrň košili i svetry a vypouštěj zatím větry usedni si hezky rovno zatlač jako litý rek když po tobě zbyde hovno, je to správný výsledek. Z kadibudky papír tahni a potom se mírně nahni v klidu pokoji a míru utři na prdeli díru po držadle rukou máchni vše po sobě řádně spláchni a v případě velké hnačky, setři štětkou všechny sračky. Co ti ještě říci mohu? Poděkuj teď Pánubohu co při tobě věrně stál za to že ses NEPOSRAL

Datlouš (Čt, 9. 7. 2020 - 15:07)

Seru s partnerkou teď. Budeme tlačit.

Prstiližpíč (Čt, 9. 7. 2020 - 10:07)

chce někdo vylízat píču? rád si posnídám olíuznu levou píční stěnu kde si také u toho nahoním mého píčusa kterej má jenom 15 cm

Vysvětlení (St, 8. 7. 2020 - 19:07)

to bych sice mohl ale když jsem to udělal na té adrese kterou na doporučení informac nesmím jmenovat tak si ho heater který si tam říká Bc tom změnil taky takže jedinou záchranou by bylo přestat reagovat a cokoliv psát jenže to bych sice měl asi pokoj ale lidem kteří mě tu nechtěj bych tím udělal radost a takovou radost jim zas udělat nechci

Reklama

Přidat komentář