Reklama

Obřízka

Návštěvník (Út, 28. 7. 2020 - 15:07)

Správně Lucie, dobře děláš. Přesně takhle to vidí i americké ženy a ostatní národy praktikující tuto proceduru. Obřízka je rutinní záležitostí, takže pak odpadají starosti v dospělosti co s předkožkou. Je tvůj přítel cizinec nebo tuzemec?

Lucie (Út, 28. 7. 2020 - 15:07)

Tuzemskej, ale musím mu říkat Božkov

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 17:07)

Zřejmě se jako vždy opil, a pak vrávoral, a spadl do vody. To je nejpravděpodobnější. Kdyby bylo podezření na trestný čin nebo sebevraždu, tak by se v úmrtním oznámení nepsalo, že nešťastnou náhodou. Třeba mu spadl mobil, nebo něco jiného, a on se to snažil zvednout ze země a ztratil rovnováhu.

Tony (Út, 28. 7. 2020 - 20:07)

.........11220150117402458522142614177.......

Návštěvnice (Út, 28. 7. 2020 - 23:07)

To ti není trapné? Imitovat Gina ? A ještě nedokonale... pravděpodobně potřebuješ obřezat. To očišťuje a pročišťuje hlavu.

jasně (St, 29. 7. 2020 - 00:07)

Tino alias Zkoumale:)

Tina (St, 29. 7. 2020 - 00:07)

Zalez ty idiote a neimituj mrtvýho Tonyho.

Drž (St, 29. 7. 2020 - 00:07)

prdel Zkoumale.

Tina (St, 29. 7. 2020 - 01:07)

Zmrde

Tina (St, 29. 7. 2020 - 00:07)

Vykuř mi prdel.

Návštěvník (St, 29. 7. 2020 - 15:07)

A jak? Brčkem od limonády??

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 22:07)

Aby mohli v oznámení napsat "nešťastnou náhodou",tak by to muselo být nějak doloženo. Třeba policejní zprávou, svědectvím atd. Tělo se ale nenašlo a to je divné. Třeba někde vyplave. Ale v Německu teď řádí nějaké nebezpečné želvy kajmanky , které tam někdo zavlekl. Kajmanka, která může dorůst až do délky 140 centimetrů a svými čelistmi je člověku nebezpečná.

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

Já na sebevraždu nevěřím.... Tony sám sebe považoval za něco jako "pravověrného" křesťana a tohle by neudělal. Navíc, sebevražda utopením, to je hodně silné kafe a s nejistým výsledkem... on ten pud sebezáchovy je silnější než touha zemřít.... těžko si představovat i to, že by si někdo před sebevraždou zul boty..... opravdu se obávám násilného trestného činu.... nikdo nevíme, co se z té tašky ztratilo, případně, jestli v ní Tony vůbec něco cenného měl... zaměstnanci v docích a lodní dělníci, to nejsou žádní beránci....navíc, když se večer posilní alkoholem.... osobně bych v takovém prostředí být nechtěl.... nic pro mě....

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 22:07)

Muselo se to stát v noci, v jeho posledním příspěvku nadává evangelikálovi, že to zase dodělal a píše, že kouká na nějakou Natalii...to bylo 19:33...v březnu tedy už tma.... nejspíš se pak šel projít (psal to, že rád chodí po nocích venku) a něco se mu stalo....nebo ho někdo přepadnul...je divné, že se prý našla bota....to by spíš nahrávalo nějaké bitce, než nešťastné náhodě anebo dokonce sebevraždě....můj názor....je mi to líto co se stalo, letos je to fakt blbej rok

Návštěvníku (Pá, 24. 7. 2020 - 22:07)

Ano to souhlasí...časově. Kromě boty se našla i taška s doklady—“Podle vyjádření zaměstnavatele - zprostředkovatele - Tonda spadl v Hamburku do Labe. Resp. takto - na molu zůstala jeho taška i s doklady plus jedna bota .. Tělo - Tonda - se však nenašlo..” Těžko lze usuzovat, jaký tam byl motiv . Mohla to být i sebevražda, nebo i sexuální motiv, kdyby ho někdo přepadl, tak sebere tašku. Otázka je kde byla taška a bota nalezena. Pochopitelně to musela vyšetřovat Německá policie a hledat také i tělo. Je to však celé smutné a nejasné.

Tina (Pá, 24. 7. 2020 - 18:07)

Aspoň se tady už nebude nikdo za něj vydávat, ti trapáci mi lezli na nervy.

Tina (Pá, 24. 7. 2020 - 18:07)

A máme to. Ironické je že ještě ten den psal, že by mu nevadilo, kdyby ho smetl ten koronovirus, že už nemá co ztratit. A ještě ten se utopil...a ano psal předtím, že je v Hamburku.

Steve (Pá, 24. 7. 2020 - 15:07)

Ajaj ... Ano, je tam.

Martin (Čt, 23. 7. 2020 - 19:07)

smrt a sebevražda nikdy není vysvobození.... všechno se dá řešit, s každým se dá usmířit...i ještě víc pohádat, pokud je to nutné, ale je potřeba na to být naživu..... nemyslím si, že by na tom Tony byl zase tak špatně aby pro něj byla smrt vysvobození..... nedostatkem financí nejspíše netrpěl, se zdravím na tom nebyl při svém způsobu života také nijak extra špatně, měl nějaké životní cíle a ideály.....i když měl možná osamělý život, tak měl svého nepřítele Zkoumala (do kterého si spojil plno lidí), kterému to mohl kdykoliv nandat a o kterém si byl jist, že mu vždy odpoví a bude si s ním povídat.... on to vyhledával... nevěřím tomu, že by do vody skočil sám....nesedí mi to k němu...... možná měl deprese, když se napil, ale tohle si myslím, že by neudělal....... njn, chtělo to ženskou, která by mu tohle všechno vyhnala z hlavy a neměl by na tohle čas.... mě bohužel nenáviděl, ale někdo z jeho kamarádů mu to říct a přesvědčit mohl.....

tak (Čt, 23. 7. 2020 - 20:07)

jistě, ani já neberu smrt za řešení natož sebevraždu, ale stačí si všimnout, co Toník krátce před jeho odmlčením se sám psal. Že by mu to ani moc nevadilo, kdyby zemřel na koronavirus. Docela mi to tehdy šokovalo, v době, kdy nikdo nečekal, že už psát nebude. Peněz vydělával dost, dostal i za úraz, nějakou rentu mohl pobírat. Ano, měl nepřítele Zkoumala, ale asi byl rád, že ho měl, jeho psaní na internet bylo asi jeho hlavní náplní. Nemá cenu řešit, jak se do vody dostal (někdo psal, že jsem si řekl, mohl skočit sám, ale v opilosti se snadno spadne, nevíme). Já mu víckrát psal o ženské, on sám nechtěl. Je možné, že v životě ženskou neměl a už neměl odvahu, jak by to bylo s potencí a tak. Jeho maminka asi zemřela žalem, prý až po něm. Pokud to neskončila sama, chápal bych to. Je ho škoda, byl talent, ale mrhal to špatným směrem na nesmysly. Bez něj tu nikdo téměř o obřízce nediskutuje. Ono není moc o čem, to je pár věcí a dokola to nemá cenu. Byl to nešťastný život a přitom nemusel být, mohl dělat faráře, lidi by si ho vážili, on by byl výraznou osobností. Takhle byl svým způsobem taky výrazný, ale v podstatě nic pozitivního. Jak boj s větrnými mlýny.

Reklama

Přidat komentář