Reklama

Polykání spermatu

Návštěvník (Út, 2. 10. 2007 - 09:10)

Kalusi, co je na tom zdravého? A polykáš ho taky, když je to zdravé?

m.r. (Út, 2. 10. 2007 - 09:10)

Souhlasím s Lindou, jde jen o to poprvé. Pak už tomu člověk přijde na chuť :-). Už se mi stalo, že mi to přímo i chutnalo :-). Přece to nebudu prskat :-).

Linda (Út, 2. 10. 2007 - 00:10)

A je tu zas ten problém, spousta holek nechce polykat semeno a hotovo! Moji partneři si na to většinou stěžovali. Jde jenom o poprvé, pak už na tom nic není. Pokud mne o to partner požádá, neodmítnu to. Vím, že se mu to strašně líbí, tak proč bych mu to neposkytla? Vždyť je toho jen trošička. Někteří chlapi mají jen pár kapek a i ti největší borci nemají víc než malého
frťana, jak tu už kdysi někdo trefně poznamenal. A ta chuť? Nic tak hrozného to není, ricínový olej je mnohem horší.

Turbo (Po, 1. 10. 2007 - 23:10)

No uz sem tady narazil na par borcu, kteri chtej po zenske aby jim to polkla, ale sami tvrdi, ze to jeste nezkusili a nebo ze je to hnus a nikdy by to nezkusili. Povazuju za normalni delat partnerce oralek. To ze citim jeji chut a mam pak mokrek oblicej az za usima povazuju taky za normalni a libi se me to. Ocekaval bych ze partnerka bude zase prijimat moje semeno jako samozrejmost. Samozrejme ze jsem zkusil - a ne jen jednou jak to chutna. No asi to neni zadna chutovka, ale neni na tom nic spatneho. Kdyz se zamyslim, tak posevni sekret taky neni nic po cem bych se utlouk, ale pri sexu nabyva uplne jinych rozmeru. Ze semeno nekomu vyslovene chutna je take mozne. Znam spoustu chuti, ktere jsou oproti tomu neuveritelne nechutne a presto znam lidi, kterym ta sama vec velice chutna. Bohuzel nikdy jsem nikdy nemel stesti na partnerku, ktera by se s naprostou samozrejmosti nechala postrikat kdekoliv a v pripade ze do pusinky, tak i polkla. Nechapu kde se v zenach bere takovy odpor. Ja mam k telu partnerky stejny pristup jako ke svemu, takze se niceho z ni nestitim, ale zeny tohle asi tolik nedokazou.

Kalus (Po, 1. 10. 2007 - 22:10)

Proč všechny ženy nepolykají semeno?

Nevíte proč???Je to zdravé a nám chlapům to dělá moc fajn

Miška (St, 15. 8. 2007 - 21:08)

No já proti polykání nejsem,ale neprovozuju ho jen jsem se chtěla zeptat když se mi přítel udělá na prsy či jinou část těla to místo po utření s červená uplně do ruda může to být alergická reakce..Dík za odpověd

Návštěvník (Po, 30. 7. 2007 - 12:07)

Naďa je hnusná a smrdí.

Návštěvník (Ne, 29. 7. 2007 - 17:07)

Mám tajného milence a poprvé v životě jsem spolykala sperma.Na zvracení mi není,naopak mě to vzrušuje.Hrozně se mu to líbí.

Perverzka (Ne, 29. 7. 2007 - 02:07)

Kdyby jste místo těch hektolitrů chlastu,co ročně prolijete hrdly,polykaly(pro 4%-polykali) raději semeno...!!

Návštěvník (Ne, 29. 7. 2007 - 02:07)

Nejvzácnější tekutina...

Návštěvník (So, 28. 7. 2007 - 21:07)

hi,hi,hi

Naďa (So, 28. 7. 2007 - 21:07)

je to hnusné a smrdí to.

Jarda (So, 28. 7. 2007 - 21:07)

Ode mě bys taky letěla jako blesk. Kundu si necháš taky lízat přes igelitový pytel?

Sexman (So, 28. 7. 2007 - 15:07)

Tak tebe bych chtěl mít doma Ančo, kdybys mi chtěla dělat orálek jen přes gumu, tak to bys letěla, jak namydlenej blesk.

Anča (So, 28. 7. 2007 - 15:07)

No, chutná to jak syrový ryby, nebo vejce však je to z vajec:) Ale že by se z toho někdy někdo pozvracel jsem ještě neviděla.
Teplý se to dá snést, ale lízat to někde studený, třeba druhý holce po xichtě jako v porňáči, já nevím...Partnerovi to dělám většinou přes gumičku:)

sidonius (So, 28. 7. 2007 - 14:07)

nenasla by se kocicka na polykani? jeste jsem to s zadnou nezkousel.

Verca (Po, 27. 7. 2020 - 13:07)

Ahoj.Odkud jsi.Jsem 23 a rada polykam smetanku.

12345 (Čt, 30. 7. 2020 - 08:07)

hledám nějakou která by mě vykořila a spolkla proč ne

12345 (Čt, 30. 7. 2020 - 08:07)

hledám nějakou která by mě vykořila a spolkla proč ne

Emil (Po, 9. 7. 2007 - 17:07)

Mám partnerku,která mě často dělá orální sex a semeno polyká,říkala že ji to chutná,tak jsem jednou po onanii vyzkoušel chuť mého semene,jen jsem do spermatu namočil jazyk a málem jsem se pozvracel. Řekl jsem to partnerce,že jestli chce,tak před vyvrcholením penis z její pusy vytáhnu a udělám se třeba do ruky,ale řekla že jí to vůbec nevadí,tak nevím,buď mám nějaký divný chuťový buňky nebo mi chce jenom udělat radost

Reklama

Přidat komentář