Reklama

Milenec a manžel

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 23:07)

Také jsi paroháčem , nic si z toho nedělej , nerozčiluj se , jsou vás miliony .

Honimir Mrdan (Ne, 9. 8. 2020 - 17:08)

A ty jses mluvčím všech parohačů a vylizujes čerstvou mrdku z vystrikany kundy tvojí starý.

Letec Meresjev (Čt, 21. 5. 2020 - 13:05)

Jednou jsem přišel dřív domů a pan milenec se už chystal k akci.
Vyvrcholil krásně,mel dlouhý výstřiky krve z ksichtu.
A stará? Vyfackoval jsem ji a rozvodový soud me zbavil její falešné prizně a přítomnosti.

Michal (Ne, 24. 5. 2020 - 13:05)

A proč jsi to takhle řešil? Měl jsi se přidat a dát ji pěkně zabrat. Je potřeba se zamyslet, proč se tak stalo a měla náhradu za tebe. Asi jsi podával malý výkon. Já si taky někdy beru posilu a pořádně ji oba protáhneme, až je z toho stahaná, že usne.

Návštěvník (Čt, 25. 6. 2020 - 22:06)

Máš pravdu , nechat jí vymastit pekáč od pořádných bejků až jí lezou oči z důlků , až to s ní škubá a slintá . Potom zvadne a je hotová .

Iva (Út, 3. 3. 2020 - 15:03)

Děláte to špatně, musíte na ni oba najednou. Z vlastní zkušenosti vím, že je to lepší a proto má přítel často posilu, říkáme mu milenec. Zavolá se mu a přijede, na víkendy většinou zůstává.

Rosťa (Čt, 27. 8. 2020 - 02:08)

Z vlastní zkušenosti vím že jedna kočička zvládne 7 ocasů na jednou. Jen ty výstřiky nejsou ve stejnou dobu

Honimir Mrdan (Pá, 18. 9. 2020 - 18:09)

To je svata pravda!

Návštěvník (Ne, 5. 1. 2020 - 19:01)

To je právě to,nemůžeš chlapa,který má rád holky,že podlehne,když ho holka svede.
Já to před manželkou veřejně přiznávám,že když na mě občas holka zaútočí,vždy bez boje podlehnu a nedá se s tím vůbec nic dělat.

Návštěvník (Ne, 5. 1. 2020 - 12:01)

Zní to nádherně,docela jako příběh s romantického filmu,no je vám určitě co závidět a popřát,aby vám to vydrželo co nejdéle,tedy pokud to není vymyšlený příběh?

Jana (Ne, 5. 1. 2020 - 13:01)

No ono to vlastně vzniklo mezi námi vlastně, jako zkouška našich drahých poloviček a jejich odolnosti. To, že se to trochu vymklo, je věc jiná, i když docela příjemná. Pochopitelně jsme napřed našim drahouškům sehrály tak trochu scénu, že se jim moc věřit nedá. Nu nakonec, který chlap odolá svodům, zvláště když se mu nabízejí. Nyní si myslíme, že je zaměstnáváme natolik, že na další svody jim čas moc nezbývá. Nakonec, ale kdo ví, co přinese čas.

Návštěvník (Ne, 5. 1. 2020 - 12:01)

Je, ty taky na všechno skočíš.

Jana (Ne, 5. 1. 2020 - 11:01)

Trochu z jiného soudku, i když to má se vlastně jedná o totéž. Před půl rokem jsem potkala kamarádku s dětství. Jednou jsme měly takový rozhovor o sexu a nějak nás napadlo, že si navzájem svedeme své drahé polovičky. Od nápadu jsme přešly k činu a podařilo se nám to prakticky v jednom dni. Pánové o naší domluvě netušily a nám se tato hra docela zamlouvala. Na začátku listopadu jsme se s kamarádkou domluvily, že uděláme společné posezení s našimi manžely. No jejich překvapené výrazy, když jsme se dohromady sešli, docela stáli za to. Jelikož jsme to pochopitelně nikdo nakonec nechtěl ukončit, tak jsme se dohodly na hromadném pokračování. Tak se nyní setkáváme ve čtyřech a myslím, že je to nádherné zpestření.

Návštěvník (Po, 30. 12. 2019 - 14:12)

Není nad to být druhý. Do manželky se při odchodu z práce udělá milenec a já ji doma doplním a dodělám.

luci (Ne, 5. 1. 2020 - 23:01)

Rozumný přístup , ten můj občas jiným mužům hrátky se mnou umožní a je v pohodě . Když mne připustí mladým klukem , tak říká že budu hezčí a že mi to s tím hřebečkem slušelo -

Letec Meresjev (Ne, 1. 3. 2020 - 09:03)

Tak to je ten tvůj starej kokot a nebo pasak.

luci (Ne, 1. 3. 2020 - 13:03)

Kandaulista .

Chopin (Po, 30. 12. 2019 - 14:12)

Souhlas

Fero (Po, 30. 12. 2019 - 10:12)

Dívám se sem po sedmi letech, nějak diskuse pohasla. Občas se tu vyskytl zajímavě duchaplný příspěvek.......

ale (St, 8. 11. 2017 - 16:11)

mě udivuje,že se otec s...dá. Ty jsi strašně naivní, Dokulilko.

Reklama

Přidat komentář