Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mike (Út, 21. 7. 2020 - 21:07)

Klárka má krásnou pipinku a krásný a někdy i prudký čůrání ,když se jí chce hodně.

Klára (Út, 21. 7. 2020 - 19:07)

Lubor je tady tak s ním budu spinkat nahoře a Zuzka bude s holkama dole. Budeme dělat oheň. Miška dostala od maminky ,že musí do konce měsíce se vrátit a tak ji možná s Iiborem dovezeme. Uvidíme. Více příště

Klára (Út, 21. 7. 2020 - 15:07)

Soňo jsem ráda že ses ozvala,jak trávíš léto?

Soňa (Út, 21. 7. 2020 - 13:07)

Mám nový telefon a píše mi noviny....opravuji od Hronova...

Návštěvník (Út, 21. 7. 2020 - 14:07)

To je překvapení! Tož vítaj zpět . I s čůraním..

Soňa (Út, 21. 7. 2020 - 13:07)

Pracuji od Hronova....

Klára (Út, 21. 7. 2020 - 13:07)

Máme dva plné koše hub a hlavně různé hřiby. Čůraly jsem jednou v lese,já po kafi jako vodotrysk hned z pipinky rychle a pod tlakem a bez tlačení. Nikolka se přidala,její pipinka chvíli nic a pak teprve se rozčůrala do proudu když
říkala,že bude čůrat a Miška čůrala podobně jako já ,rychle. Zuzka se přidala taky a chtělo se jí po kafi prý hodně, a na bobečku to z její pipinky teklo okamžitě a čůrala tedy ihned,ale jen mírný proud a tak jí to trvalo nejdéle než jí to všechno z pipinky vyteklo,ale to nevadí. Každá holka ikdyž máme stejné pipinky tak čůráme jinak.

Soňa (Út, 21. 7. 2020 - 13:07)

Nevím jestli se na mně Klárko pamatuješ, Soňa od Hotová jak jsem čůrávala často na návrší za panely . Moc tě pozdravuju. Teď v létě čůrám venku často a na houby taky chodím. Ozvu se ti taky ještě. To je snad rok,co jsem se odtud odpojila,pamatuješ na Vilíka?

Adéla (Út, 21. 7. 2020 - 12:07)

Adéla,co mi závidí sem píše za mně . Honza je tu a je velmi slušný, už jsem s ním čůrala a udělám to ráda znovu. Nic po mně nechce jen se dívat.

Adéla (Út, 21. 7. 2020 - 15:07)

Nevím proč bych ti záviděla. Nemůžu za to, že se jmenuješ jako já. Jestli se ti to nelíbí, vymysli si jiné jméno.

Adéla (Út, 21. 7. 2020 - 12:07)

Někdo tady za mě píše. Žádný Pissík mě nemá, vyčůrala jsem s ej několikrát s kamarádkou, když na zábavě nebo někde na party byly hnusné záchody. Jinak takové holky nechápu.

Karel (Út, 21. 7. 2020 - 11:07)

Matláku, já jsem ráno také čůral na záchodě. A čůral a tlačil. A tlačil jsem tak dobře, že ze mne na tom záchodě vylétla i pořádná porce sraček.

Mike (Út, 21. 7. 2020 - 11:07)

Matláku jseš třída. Chtělo by to ale nějakou reálnou holku,nemyslíš?

Pissík (Út, 21. 7. 2020 - 10:07)

Adélka byla stydlivá,první čůrání až teď po snídani. Zašli jsme kousek do lesa, za pořezaný dříví,na bobku mi ukázala pipinku a pak spustila, takový normální čůrání ne moc akutní ,ale uměla i krátce hodně proud před sebe. Včera mně provokovala večer ,vyčůrala se u cesty do trávy, ale prosila ať se koukám z dálky,stejně jsem neviděl její proud ani pipinku měla ji úplně v trávě. Ale dnes se to prolomilo. Já bych ji nejradši ošukal v chatě odpoledne přijde ,chce vidět i jak čůrám. Tak s čůráním to asi půjde. Nemoh sem se ozývat byl jsem plnej vzrušení, večer v chatě a teď po čůrání jsem si to musel udělat,to prostě nešlo,kdybych se nestyděl udělal bych to před ní tam.

Todd (Út, 21. 7. 2020 - 08:07)

Moc senzační, hele tu sestrřenici takhle vidět, já bych se nemohl vychcat ani kapičkou jak bych ho měl velkýho a jen bych se hned udělal.

Návštěvník (Út, 21. 7. 2020 - 08:07)

Pissíku tak jak jsi na tom s kočkou,tady máš krásný chcaní taky a tys odpojenej. Nebo ses tak zblbnul do ní ?

Matlák (Út, 21. 7. 2020 - 08:07)

Holky dáte mii čůrání. Já mám Klárko pnutí adélka moc krásný taky. Když pudete ještě čůrát já musím pak uhonit do vytekýjo jak adélka na buchtičkový čuriní,já pak nevydržím

Návštěvník (Út, 21. 7. 2020 - 08:07)

Matláku, to je Eliška, Adélku má Pissík a zatím se neozval.Eliška jí říká buchtička,té co má na čůrání.

Matlák (Út, 21. 7. 2020 - 10:07)

Já mám vyteklý já čekal a neuhonil velkýho, ale jak Eliška curalá a tlačila a čůrala ještě znovu jak já měl pnutí tak velký tam hned ze mně samo teklo a víc všechno do elišky jak čůralá já musel

Klára (Út, 21. 7. 2020 - 08:07)

Jsme se Zuzkou na zápraží a pijeme kafe. Čůraly jsme romanticky ráno na trávník a já to měla z pipinky rychlým prouděním venku za chvíli. Ona se mi svěřila, že vždycky jí to jde pomaleji a takový proud jako jsem měla
teď neudělá ani po kafi ikdyž se jí chce nutně. Asi má línějsí močák nebo malou čůrací dírku,ale ona mi vysvětlila,že to má spíš málo aktivní močák a neřeší to. Tak jsem se smála a říkám jí, že se aspoň nepočůrá a vždy to stihne ale tak to prý není ,že se stejně dřív počůrala, když nestihla,ale ne tak rychleji málo Miška a Niki taky přišly a jen Miška čůrala a hodně jako po ránu a nemohla vydržet tak jen hned za dveřma popoběhla s kalhotkama už dole a ani nestihla na bobeček a už to z její pipinky probudilo a bylo vidět že měla pipinku skoro na počůrání. Niki prý musela i to druhý, tak šla na záchod, ale už je tady s námi a v pohodě. Dnes půjdeme na houby,ale nejdřív dáme snídani. Maminka ji připravuje. Libor přijede dnes a budeme kompletní .

Reklama

Přidat komentář