Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Čt, 23. 7. 2020 - 19:07)

Libor má dnes svátek a tak půjdeme do hospůdky to trochu oslavit. Já bych se mu tak strašně ráda pipinkovala ale ještě to není možný a tak se mu jen hodně vyčůrám a pak se budeme mazlit náhradnim způsobem. Tak víc zítra. Pissíku tu Adélku ti přeju,jen mi bude trochu líto, pokud se prřestaneš ozývat. Mám tě ráda za tvou upřímnost a chyběl bys mi tady. Prosím ozvi se alespoň občas.

Pissík (Čt, 23. 7. 2020 - 17:07)

Adélka je krásná holka a já ji chci zahrnout vším hezkým a něhou. Kdybych se ozýval méně prosím,přejte mi to,to není nic proti vám,ale já teď žiju jenom pro ní. Je strašně citlivá ale i dospělá a má ráda hrátky s čůráním. Má krásnou pipinku a čůrá jen pro mně. Nekdy jen málo,ale když chci,tak se nechá, až to má až na počůrání a pak to ona spustí. Jsem šťastný!!!!!!!

Vanessa (Čt, 23. 7. 2020 - 15:07)

Dopoledne jsem čůrala za jednou kůlnou a zrovna vyšel starší chlap. Rychle jsem si oblékla kalhotky a mizela pryč ale nešlo mi to stoupnout a tak jsem stejně trochu čůrala dál, protože jsem šla na poslední chvíli. Nakonec jsem zastavila u stromu kde nikdo snad nebyl a pustila to v kalhotkách naplno jen jsem se víc rozkročila a hlídala aby nebyla mokrá sukně. Mokrý kalhotky jsem si pak svlékla a pospíchala pod sukní nahá domů asi 3 minuty polní pěšinkou.

Hm (Čt, 23. 7. 2020 - 13:07)

Asi močí dobře a jakou má píčku?

Pissik (Čt, 23. 7. 2020 - 14:07)

Čůrá kouzelně ,píčku má panensky drobnou.

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 11:07)

Tak hlavně ať jí neuděláš mimčo,jestli nemá antikoncepci.

Pissík (Čt, 23. 7. 2020 - 12:07)

Prý má injekci ,která je na rok účinná . Kdyby nebylo tolik komárů venku tak jsem ji to udělal v lese,ale takhle jsme jen čůrali a já chtěl aby mi počůrala tvář a pil jsem její moč jako blázen. Libore nedivím se ti už. Je to božský a teď zrovna toho neměla málo ale byla dost plná a čůrala opravdu vydatně .

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 10:07)

Pissíku tak co? Už je Adélka plná tvým chtíčem pipině?

Pissík (Čt, 23. 7. 2020 - 11:07)

Je a dvakrát. Učím ji to a nádhera. Ještě se neudělala, ale to přijde.

Klára (Čt, 23. 7. 2020 - 08:07)

Jsme na zápraží a máme komplet snídani a je sluníčko a nádherné ráno. Dnes jsem šla čůrat na záchod,protože jsem měla nepříjemný pocit v pipince,že musím nutně vyměnit tamponek a tak jsem se vyčůrala tam a ještě jsem si pipinku osprchovala abych ji měla hezkou a dala nový tampon. Libor včera rychle usnul a jen jsme spinkali u sebe. Miška čůrala s Nikolou venku a Nikola to měla dlouhý a z pipinky čůrala jen mírný pramínek asi na třikrát, tak to měla trochu předržený,ale prý se ani moc nekroutila a vydržela a tak asi spíš ještě neměla pipinku probuzenou na větší proud. Miška ta se už na zápraží rychle chytla za pipinku a musela hned na malou a hned měla silný prudký proud do větší louže. Škoda že Zuzka včera odjela, původně měla jet až dnes,ale máme na sebe kontakt. Miška pojede asi o víkendu ale chce maminku uprosit ještě na pár dní

Mike (Čt, 23. 7. 2020 - 09:07)

Mišku bych si nechal líbit, ta její pipinka musela být v tom proudu nádherná ,asi měla dost plný močák po ránu.

Olin (Čt, 23. 7. 2020 - 06:07)

Sestřenice spala u mně na pokoji teď jsme byli čůrat za chatou. Já bych ještě vydržel,ale ona už potřebovala tak nutně, že musela jít. Chtěl jsem opět vidět všechno detailně tak ona sedla až na bobek a dala hodně nohy od sebe a buchtičku s mezírkou k nim a to už u toho čůrala jak musela nutně,ale ještě si jí rukama roztáhla, aby bylo vidět jak sama čůrá z močové dírky a v tom okamžiku čůrala krásný oblouček jak potřebovala hodně . Když už to bylo celý zatlačila a ještě se rozčůrala trochu ,druhý zatlačení už vytlačila jen pramínek z kapiček a bylo to hotový. To bylo opravdu její velký čůrání a nedivím se,že to nemohla vydržet a její močová ďírka byla při tom čůrání úplně napnutá jak to šlo hodně z ní. Když spala u mně nechtěla se milovat,ale roztáhla mi nohy a mohl jsem si prohlédnout její celou buchtičku i dovnitř a zlíbat jí a já se mohl zbláznit vzrušením, ona mi ho vzala a rukou mně udělala za pár vteřin,jak jsem byl z ní tak nadrženej,že bych se snad u toho samovolně za chvíli udělal stejně sám.

Todd (Čt, 23. 7. 2020 - 07:07)

Olin,šuline,já bych se neudržel a šel bych do ní dovnitř a úplně bych vytek .

Fido (Čt, 23. 7. 2020 - 01:07)

Tak holky, co popřejete Liborovi k jeho dnešnímu svátku?

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 23:07)

Proto je ho hnusný. Tohle neuznávám vystavit holku takovýmu stresu. Vím,že jsou holky,co to neřeší a vyčůraly by se klidně mezi lidma na Václaváku,ale většina dívek bude mít z takové situace jakou jsi zažila ty ,trauma na dlouhou dobu.

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 23:07)

A čemu se divíš. Tady jsou holky popisovaný jako úchylný kreatury, které v životě řeší jen soulož a močení před kluky. A někteří troubové to zkouší i v reálu a chovají se tak k holkám jak si tady přečtou.

100% (Čt, 23. 7. 2020 - 00:07)

Bohužel takový dnešní holky jsou.

100% (Čt, 23. 7. 2020 - 00:07)

Bohužel takový dnešní holky jsou.

Klára (St, 22. 7. 2020 - 18:07)

Byly jsme v Schandau a teď Zuzka odjela. Prima holka,obulily jsme to všechny holky. Ale je hezký večer a budeme relaxovat. Ozvu se zítra více. Pissíku,Anetu ti moc přeju!

Rozčtvrcený hovno (St, 22. 7. 2020 - 18:07)

Banda retardovaných blbečků, naprostý masakr...

Reklama

Přidat komentář