Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

Zkopaný (Čt, 22. 5. 2003 - 11:05)

Neustále již dva roky tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se mě paralyzovat či dohnat k infarktu (momentálně míří do srdeční krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komenského 9, Kosmonautů 29. Sousedé z Karafiátovy mne neustále udávají a i křivě! Radnice mi nechce povolit výměnu bytů. Dne 7. 1. 2003 mě v Olomouci u obchodního centra "Senimo" okradli! V pátek 10. 1. 2003 jsem na Karafiátově 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupně mi ji ničí v obci Huzová u Štemberka na Moravě. Mouši se na mě domluvily! Dne 27. 1. 2003, mne okradli na Wurmově 4 v Olomouci

Martina (Pá, 21. 2. 2003 - 07:02)

Ahoj Mílo, mě se docela líbí když se mohu hezky obléknout pro muže, ale asi bych měla divný pocit, kdyby se mi takhle vystrojil můj přítel.

Míla (Čt, 20. 2. 2003 - 14:02)

Nosím rád na sobě dámské punčocháče, líbí se mi na ženách a vzrušují mě samodržící punčochy bez kalhotek. Ale je pro ženy únosné se milovat s takovým mužem? Žít s ním? Pro inspiraci se na můžete podívat na sadu mých fotografií s manželkou www.vasesexyfotky.cz , galerie 43, sada 0852Odepsat můžete na mail:new_man"gentlemail.cz. Pokud nekoho zaujmu, tak se na Vás budutěšit Míla

Pavel (Ne, 14. 5. 2023 - 20:05)

Zdravím
No moje Přítelkyně ráda nosí Leginy a Silonky moji přítelkyně to hodně vzrušuje a mě se to taky líbí když je má na sobě legíny nebo silonky

Návštěvník (Po, 15. 5. 2023 - 17:05)

Co přítelkyni vzrušuje při nošení legín nebo silonek? U chlapa se dá pochopit ledasco ale u ženské je snad normální si obléknout dámské silonky.

Návštěvník (Čt, 18. 5. 2023 - 15:05)

Asi to opravdu nebude moc obvyklé a takových žen nebude mnoho, ale jednu takovou dívku jsem znal. Nosila silonky téměř všude. I když byla celý den doma, ráno vstala, oblékla si silonky a byla v nich celý den. Přijeli jsme s partou na chatu a první co bylo, tak se převlékla do silonek a delšího trika. Když jsme spolu hráli tenis, tak měla šortky a pod nimi tenké tělové silonky. A když jsem se jí na to po čase zeptal, tak mi řekla, že se jí to prostě líbí, když může ukazovat nohy v silonkách. Zní to možná neuvěřitelně, ale jsou i takové ženy a dívky.

Pavel (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

Ahoj rád to nosím také spodní pradlo

Pepa (Ne, 26. 7. 2020 - 17:07)

To snad nosí většina lidí.

Reklama

Přidat komentář