Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Efka (Ne, 2. 8. 2020 - 09:08)

Nikdo o holkách v plence...? Zkušenosti...? To nosí jen kluci?

Marti (Út, 4. 8. 2020 - 12:08)

Ahoj, můj přítel je blázen do plenek. Teda on je nenosí, ale chce abych je nosila já. Párkrát jsem to zkusila doma a tam to celkem jde. On ale chce abych je nosila taky ven. A to se hrozně stydím. Nechce naštěstí abych do nich taky dělala potřebu, no i tak se mi to zdá dost trapné nosit dětské plenky pod normálním oblečením někde venku. Nikoho neznám, kdo by měl podobný problém a je vážně těžké promluvit si o tom například s kamarádkou. Stydím se o tom mluvit jak mě dává plenu nebo plenkové kalhotky, pak nějaké šaty a on chce abych takhle vystrojena šla nakoupit do krámu…

xxx (So, 1. 8. 2020 - 13:08)

Tohle je každého věc každý jsme jiní každému se z nás líbí něco jiného každému z nás má jiný vkus někomu se líbí kluci někomu holky někdo je člen komunity LGBT a ... prostě každému z nás chutná něco jiného každý z nás se líbí něco jiného v sexu a ... jak bylo kdesi napsané plenky jsou lepší než aby dítě/dospělí člověk kouřilo nebo pilo nebo i fetovalo prostě každý člověk se se stresem nudou problémy a co já vím čím ještě vypořádává po svém někdo když je ve stresu tak si jde zapálit někdo když má problémy jde chlastat a td. prostě je to každému věc proto když chce nosit plenky tak ať je to jedno a je to jedna z těch lepších a levnějších variant uvolnění. A také je to lepší varianta na získání pozornosti třeba rodičů ano je to něco jiného ale co by jste radši aby vám došlo domů dítě co se někde u kámoše/kámošky sjelo nebo zfetovalo než aby došlo třeba s mokrou plenkou za 1. je to méně stresu pro vás jako rodiče 2. víte že se vrátí v pořádku domů a nezůstane někde ožralé třeba na kolejích 3. furt nechápu proč to lidé odsuzují ano je to odlišnost a někdo se za to může stydět jít třeba vedle takového člověka co nosí plenky ale ruku na srdce co je trocha ostudy oproti problémům s alkoholem nebo cigáry nebo drogami ? Prostě doba je jinde a neřešte blbosti jsme lidi co se nám může zdát nenormální je pro někoho normální hlavní je prostě takové lidi neodsuzovat a prostě říct ok to je jako kdyby jste se bavili s člověkem co já vím 10 let a pak by jste zjistili že je třeba gay nebo lesba budete se s ním bavit dál nebo ne ? Prostě každý člověk řeší blbosti barvu pleti třeba národnost ale jsme přece lidi a každý jsme nějaký tak neřešte blbosti a nechte ostatní být takový jací jsou nechte je dělat co se jim líbí a tak je jejich věc jestli si nabijí hubu nebo ne každý si tím musí projít sám a ... Ps já plenky nenosím ale líbí se mi když je má nějaká holka přijde mi to sexy ale to jen proto že se mi líbí počůrané holky tzv pissing/zlatý déšť pro ty kteří by chtěli rýpat. Když by měl někdo chuť a zájem pokecat tak klidně můžeme. email [email protected]

Proste Ja (Pá, 24. 7. 2020 - 06:07)

Ahoj,
čtu tady celkem zajímavé poznatky a příběhy, doufám, že to nepíšou chlapi a nejsou to jen fejk příběhy. Tak přispějí něčím svým a snad se něco dozvím od někoho kdo zažil něco podobného.

Jde o to, že poslední dobou taky rád nosím a používám plenky na čůrání. V současné chvíli nosím plenky nonstop v noci a o víkendu i přes den. Teď se u mě vyvinulo to, že když se mi chce v noci čůrat už se jen postavím z postele a výčůrám se. Včera a předevčírem jsem měl večer ledový salát a meloun ke svačině. Probudil jsem se během noci a brzo ráno když už se mi chtělo fakt hodně čůrat nešlo to skoro vydržet, jen jsem si stoupl a do plenky to odešlo skoro samo. V leže čůrat nechci, mám zatím strach, že by byla mokrá postel. Taky mám za poslední cca týden v těle pocit, že když se vyčůrám do plenky, můj měchýř se lépe vyprázdní než na WC cítím, že měchýř se pocitově více uvolní. Taky když jsem dopoledne pak v práci a dám si ráno kávu chodím častěji na WC než když jsem si dal ráno kávu, než jsem plenky nosil.

Holky, kluci co se mi snaží mé tělo říct? Takhle začíná ,,závislost na plenkách” do budoucna? Začínám mít obavu co se děje.

Hana (Pá, 24. 7. 2020 - 07:07)

Tady je vše 100% pravda a nikdo si nic nevymýšlí....
Já teda nevím ale když ležíš a čůráš tak ta moč se přece rozprostře po celé plence, ve stoje se všechna moč přece drží dole takže strach z mokré postele bych neměla, důležité je mít správnou velikost a počet kapek ,ale pro jistotu dáváme pod prostěradlo igelit a podložku, u dospělého člověka doporučuji i PVC kalhotky spíš je problém v tom, že v leže se chce čůrat až na poslední chvíli , ve stoje můžeš jen tak učůrávat,takže když už v leže čůráš vyprázdníš se komplet , je stoje ne.

Proste Ja (So, 25. 7. 2020 - 09:07)

Děkuju za věcný komentář. Vyhrabal jsem včera na dnešní noc jedny PVC kalhotky co mám a výsledek byl kupodivu dobrý kromě plenky zůstalo vše suché. Každopádně používám na noc i den Tena Slip Maxi M a pro jistotu mám ve skříni ještě nějaké vložné plenky.

JiříS (So, 25. 7. 2020 - 14:07)

Nemusíš se bát že proteče. Také se mi zdá že do plenky se víc vyčůrám než do záchoda. Teoreticky i když koukám na nahraný film co jsem ještě neviděl a zrovna napínavá část a nebo po rámu když vím že nemusím vztavat z postele do práce atd... tak že více se uvolním a vyprázdním i u velké potřeby. Přeji pěkný víkend.

JiříS (Čt, 23. 7. 2020 - 21:07)

Ahoj

JiříS (Čt, 23. 7. 2020 - 21:07)

Ahoj

Zdena (Út, 21. 7. 2020 - 10:07)

Zdravim,mam 12 letou dceru a este rok a pul starou holcicku.Ta starsi si zacla navlekat plini.Kdyz malou prebaluji,tak si lehne vedle a ze potrebuje taky.Lehne si a roztahne nohy.Ja ji sundam plenu roztahne vyc nohy a doslova se na stole vystavuje.Otru ji zadek a pipku a nasadim ji zas plenku..Nejdriv jsem to probyrala z manzelem ale pak i s lekarkou..Pri je normalni a dela to ze se jito liby.Nekdy ji prebaluje manzel.Vubec se nestidi a rostahuje nohy kdyz je naha.Uz jsem premejslela ze ji do plini nasipu pepr aby se to odnaucila.Je neka rada.Dekuji

Pulec (So, 25. 7. 2020 - 15:07)

Tak ji řekněte že je bude mít stále na sobě

Kuba (St, 29. 7. 2020 - 18:07)

Máš pravdu ale říct a dodržet to je rozdíl musí je mít 24/7 jinak to nemá cenu a nepochopí to

Z (So, 25. 7. 2020 - 15:07)

Z

JiříS (Čt, 23. 7. 2020 - 21:07)

Dobrý den.
Nebojte určitě jí to za nějakou dobu přejde není to nic špatného. Hold si takle vyžaduje vaší pozornost alespoň na chvíli a je rada že se jí věnujete a závidí sestřičce že má vaší pozornost větší než ona určitě jí to přejde tak za rok dva.

Z (Út, 21. 7. 2020 - 22:07)

Z

Návštěvník (Út, 21. 7. 2020 - 22:07)

zabalila bych jí do 6ti látkových plen,a do uplého overalu, k večeři sunar s projímadlem a slečna by zjistila že nemůže normálně chodit, že, že být do rána v pokaděným není tak příjemné jak si myslela a ona by si to rozmyslela.

Kuba (Út, 21. 7. 2020 - 20:07)

Dobrý den,
Řekněte jí že je bude muset nosit mezi lidmi i na veřejnosti třeba toho nechá. Ale tady vám už asi nikdo neporadí, protože tu jsou jen lidi co nosí pleny taky protože se jim to líbí

Anežka (Ne, 5. 7. 2020 - 09:07)

Ahoj lidi, teda hlavně Kiki :) stejně sem píšu hlavně kvůli Tobě :) nějak jsem dostala chuť sem prostě napsat, co je nového a tak. Jak už jsem říkala, chtěla jsem se plenek zbavit, aspoň na léto, uvidíme zase na podzim. No zatím mi to vychází, už se klidně odvážím vyrazit ven bez plínky. Dost mi v tom pomohly letní šaty a upnuté sukně, na které jsem se strašně těšila a do nich bych plenku neschovala. Chápu, že to pro někoho může znít jako nesmysl, ale já prostě potřebovala nějakou motivaci navíc :) jak říkám, už se zvládnu uhlídat a počůrám se už jenom hodně výjimečně. Teda jako nevědomky a ve dne :) v noci pořád plenky nosím a pořád nevím jestli s tím nepřestat také, ale zatím to moc neřeším. Už se teda nepočůrávám skoro každou noc, ale jenom třeba 2x nebo 3x do týdne. Ve čtvrtek jsem úspěšně dodělala poslední zkoušku ve škole, tak jsem si řekla, že za odměnu si dopřeju trochou povyražení, tak jsem hned po zkoušce nasadila plínku a užívala si až do sobotního rána :) trochu jsem se bála, abych do toho nespadnula zpátky, tak jsem si na sobotu domluvila výlet s kamarádkami, abych zase měla motivaci. Ale už se docela držím, takže doufám, že občasné povyražení s plenkou nebude problém :) jako občas dělávám, když jsem sama doma, tak si vezmu jenom tričko a plenku a chodím v tom celý den. Když je vedro tak samozřejmě ne, to je docela nepříjemný, ale jinak se mi to strašně líbí, chodit jenom v plence tak, aby byla vidět. Ale nepočůrávám se, to ne. Beru si ji jenom, protože se mi líbí ten pocit, když ji mám na sobě. Výjimečně se do ní i počůrám, ale dělám to aspoň na záchodě, že si sednu a akorát si ji jako zapomenu sundat, abych zažila zase ten pocit mokré plínky, ale abych neztrácela kontrolu. No a už nakonec hodím jenom jednu příhodu, aby to zase nebylo nějak hrozně dlouhý. Minulý víkend to na mě přišlo, a chtěla jsem zažít trochu té ostudy navíc. Věděla jsem, že se za to pak budu chvíli nenávidět, ale prostě to na mě tak přišlo. Prostě jsem počkala až se mi bude chtít na malou a pak jsem vyrazila jenom na rychlý nákup. Ale bez plenky. Obchod máme kousek od bytu, tak 5 minut. Plán byl počůrat se těsně před domem, bála jsem se, že bych z toho vycouvala, tak jsem čekala, až se mi bude opravdu chtít. V obchodě už to na mě bylo docela poznat, nohy křížem, vrtěla jsem se... :D takže nakonec plán vyšel o trochu dřív. Naštěstí už jsem byla pryč z obchodu, ale stejně to bylo dál než jsem původně plánovala. Takže jsem se počůrala kousek před tím obchodem a pak mě čekala ta cesta plná strachu abych nepotkala moc lidí. Nevím jestli to znáš, takový to nutkání, že i když víš, že to je už moc, ale stejně to musíš udělat :D no abych se vymáčkla, prostě jsem měla hrozné nutkání, vzít si světle šedé legíny, není snad žádné lepší oblečení na to, aby všichni viděli, že jsi se počůrala :D no byla to jenom chvilka, ani ne těch 5 minut, ale zážitek pěknej :D nakonec jsem potkala asi 4 nebo 5 lidí, většinou se mi podařilo přejít na druhou stranu ulice, ale stejně jsem si skoro na 100% jistá, že si toho někdo všimnul :D no tak to jsou moje zážitky, a já už končím, tak zase někdy, měj se :)

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 22:07)

Ahoj Anežko, myslíš si, že bys mohla dát své příspěvky i na hovno sk? Už tam něco dává Kiki, takže zkus přidat také. I kdybys nechtěla se zase pokakat, tak tam můžeš dát záchodovou klasiku. Tak podívej se na ty stránky a dej klidně případně vědět přímo tam.

CD95 (Po, 6. 7. 2020 - 11:07)

Ahoj Anežko, jsem rád, že si napsala. Moc gratuluju ke zkouškám, mě ještě něco čeká, z toho jedna sakra velká... Myslím, že teď si za odměnu můžeš s plenkama užít. A jak to vlastně dopadlo s tou spolubydlící? Zjistila, že nosíš na koleji plenky? A ví někdo kolem tebe, že jsi plenkařka?

Reklama

Přidat komentář