Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 18:07)

opakuji, jsem stejný úchyl jako ostatní

A ty (So, 25. 7. 2020 - 18:07)

...jsi co? Další opravdový úchyl, co jen kritizuje a sám je ještě větší hovado?

Todd (So, 25. 7. 2020 - 10:07)

Tady mně tady ubyde jedna fantastická holka jestli se odmlčíš.

Klára (So, 25. 7. 2020 - 08:07)

Sedím na zápraží a případě s Liborem. Dnes jsme se vzbudila oba na záchod a čůrala jsem venku na zahradě a pak jsme se vrátili do pelíšku a hodně jsme se pipinkovali,protože už mám pipinku zase zdravou a už předvečer by to šlo,ale počkala jsem radši na dnešek. Navíc jsem čůrala hodně a Libor taky a tak se mu to líbilo a hned se chtěl spojit. Holky jsou s mamčou a připravují snídani a čůraly jindy než my. Opět bude sluníčko a pojedeme do Schandau se koupat asi a maminku vezmeme s sebou.

Olin (So, 25. 7. 2020 - 05:07)

Eliška potřebovala na malou a teď jsme přišli a hned usnula dál. Šli jsme jen za chatu,je ještě brzo a stáhla si kalhotky a v mírným podřepu okamžitě čůrala dolů na zem a hned to byl silnější prouda já se opět díval pod ní a když dočůrala dvakrát zatlačila a pokaždé ještě vypustila mírný malý proud. Kakat se jí nechtělo a tak jen čůrala. Já jsem jí tam pak dlouze políbil mezi nohama a to mokrý jsem sliznul a chutnalo to moc hezky a trochu do hořka. Příště mně strašně láká to taky zkusit pít a hned při příštím čůrání ji to řeknu,otevřu pusu a řeknu ať začne čůrat a pusu dám až těsně pod pipinu a úplně všechno její čůrání spolykám.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 06:07)

No tak hlavně aby ses z toho nepoblil nebo neposral,když si to nikdy nezkusil. Ale seš pěkně nadrženej, dáš to.

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 21:07)

Moc hezký příběhy. Eliška s Klárka nejlepší. Jen tak dál!

Klára (Pá, 24. 7. 2020 - 19:07)

Opět relaxujeme, ale už ne v hospůdce . Více zítra

Šišmiš (Pá, 24. 7. 2020 - 20:07)

Jo užívejte pohodičky, hele moc příště nepij, gin s tonikem a na to vodka jestli jsi ještě málo předtím jedla tak to je pro mladou holku dost síla. To s musela být hodně opilá. Těším se na vaše další čůráníčko.

Mike (Pá, 24. 7. 2020 - 21:07)

Myslím na vás v Mikulášovicích. Někdy si to taky projedu ten váš kraj,ale nebudu rušit vaše soukromí. Jsem vděčný, že sem píšete své čůrací prožitky, pište i dál.

Petr (Pá, 24. 7. 2020 - 18:07)

Zas tu byli dva, kteří se ptali na Kláru a Libora.Už nás to nebaví.Asi to půjdeme nahlásit na policii, aby se to už skončilo.Otravuje nás to.Petr.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 08:07)

Nalistuj si zpátky, jsou tam uvedené, které osoby jsou Liborovy. A je tam jasně uvedeno,že příběh je podle skutečnosti ale jména a místa jsou fiktivní.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 13:07)

a v jiné době, proto ta kurioznost, živí lidé by tak nepsali

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 13:07)

Asi píšou ze záhrobí.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 14:07)

i tak to lze nazvat

UFO (So, 25. 7. 2020 - 07:07)

Už aby to bylo a rovnou i tuhle diskusi, protože tenhle retardovaný chudáček patří do ústavu a ne na veřejnost.

Mike (So, 25. 7. 2020 - 08:07)

Když se ti to nelíbí, tak sem nelez a nečti to. To je tvoje svoboda jako je svoboda druhých diskutovat na toto a i jiná pro tebe možná nepřijatelná témata. A nikoho tady nenazývej retardovanými chudáky. Na rozdíl od svobody slova a projevů je na podobné označení zákon
Ale to ty,jako netolerantní osoba a žena asi neznáš.

Todd (Pá, 24. 7. 2020 - 14:07)

V Číně mají na vybraných školách program na odběr ještě panenské moči pro léčebné účely . Každá dívka má svou vlastní toaletu na malou potřebu, což je vlastně jedna velká nádoba,do které pravidelně čůrá. Vše je se souhlasem rodičů a při zachování požadovaných hygienických podmínek. Nedávno o tom šel dokument v tv.

Filip25 (Pá, 24. 7. 2020 - 23:07)

Ten dokument jsem viděl. U nás by to asi neprošlo,ale odebírat moč dívek na základní škole je pro léčebné uplatnění největší bonus pro zdravotnictví. To se ví v mnoha zemích i mimo východní Asii.

Sběratel (Pá, 24. 7. 2020 - 14:07)

Už přes dva roky sbíram dívčí moč. Není to snadné. Musím se zaměřit na holky,co se vymočí na pevném podkladě , aby se to rychle nevsáklo,pak když dívka odejde, z louže pomocí injekční stříkačky se snažím získat co nejvíce vyčůrané tekutiny. Nejčastěji to je na parkovišti, kde dívka malou potřebu vykoná mezi auty ,na chodníku,betonové cestě a podobně. Mám za tu dobu 421 vzorků v pevně uzavřených nádobkach. Někdy se podaří,když holka vyčůrá velké množství, odebrat z velké louže i 3 dcl vymočené tekutiny,ale ikdyž dívka vykoná malou potřebu spíše preventivně a vytvoří i nepatrnou loužičku, pokud zůstane na pevném rovném podkladě i zde lze odebrat velmi hezký vzorek kolem 3 cl. Pokud jsem někdy zkoušel požádat dívku aby se mi vymočila do nádobky a tu mi dala k dispozici,bohužel nejsem lékař, tak k mému překvapení takových dívek nebylo zase zrovna málo a většinou to braly jako recesi a je jich zhruba kolem devadesáti. Vymočily vesměs vše co mohly v objemu od 2 do 7 dcl tekutiny. Jednalo se jak o známé tak náhodně oslabené dívky. Jedná si to nechala dokonce zaplatit 500 kč. Jelikož byla velmi hezká, respektoval jsem to a ona mi poskytla 350 ml své tekutiny. U 19 dívek jsem mohl asistovat tak,že jsem jim nádobku podržel přímo mezi nohama po dobu než se vymočily do nádoby.

Reklama

Přidat komentář