Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Pá, 24. 7. 2020 - 16:07)

Takhle to dělají profíci. To už chce trochu praxe, ale i já jsem se sžil s tímto stylem. Umývání skleněných ploch je potom snazší a rychlejší

https://www.youtube.com/watch?v=rAkXN55OxgM

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 16:07)

Jj, jenže já si vždycky u těchto návodů říkám, jak jsou asi pak umyté ty rámy. Protože ty jsou plné hovínek od much a jedním tahem je rozhodně neumyju

-Aleš- (Pá, 24. 7. 2020 - 16:07)

Na rámy jsou hadry. Já mám v každé kapse jeden - první na otření vody na rámech a v rozích a druhým utírám do sucha. Jak správně psala Sany, umytý sklo se už neleští. A když mi oba zvlhnou, tak je vyměním a dám sušit. Používám je dokud nejsou úplně špinavý, pak je vyhodím. Samozřejmě musím mít dostatečnou zásobu hadrů. To někde kupuje šéf.

Lalla (Pá, 24. 7. 2020 - 16:07)

sorry, Lalla

Lalla (Pá, 24. 7. 2020 - 16:07)

Však jsem na to taky klikla omylem a přišlo mi to vtipný hlavně s tím provázkem. Ale tuhle jsem si na tebe vzpomněla, když jsme byli kupovat robotický vysavač a měli tam vysavače oken:).

Miluna (Pá, 24. 7. 2020 - 15:07)

15:43 jo budete to chtít oznámit? Když mi bude nesnesitelně tak do toho pujdu.Když se situace zlepší tak ještě vydržim.Ale minulý rok sem si plánovala že to dotahnu do padesátky ale teď už tomu nevěřim.To si řekněte sami jestli to budete chtít oznámit.Ono i kdybych to neoznámila tak to poznáte jednoduše že už nebudu psát.Nikdy sem psát víc jak pár dní nevydržela tak kdybych se neozývala dýl tak by vám to došlo že něco neni v pořádku.Alešku on ten Sergej je celkově už nějakej divnej teď.Často i blije a sere a chlastá tak se mi to nějak celý s nim nezdá.

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 15:07)

Tak si tak představuju, jak jednoho dne přesně za čtyři roky, nám Milča slavnostně oznámí, Tak jdu na to.

-Aleš- (Pá, 24. 7. 2020 - 15:07)

Mě celkem pobavil ten termín za (blbý) 4 roky. To je poměrně dlouhá časová prodleva. A to vlastně především proto, že je Sergej schlíplej skrz pohmožděnej lofas.

Miluna (Pá, 24. 7. 2020 - 14:07)

Když to bude k nesnesení tak jdu do to za 4 roky sem se rozhodla.Kvuli aby aspoň kluk měl dokončenou školu a byli plnoletý.Tak pokuď to bude hrozný tak se uklidňuju že už "jen" 4 roky vydržet.A proč psychopat? Prostě život je na prd a každej na něj nemá.

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 15:07)

Jak si narazíš jiného chlapa změníš názor. Sergej je už opotřebovaný.Stejně jak si vzpomínám, že jsi musela mít sex skoro denně, musí ti být ouzko.

Miluna (Pá, 24. 7. 2020 - 15:07)

Po pravdě včera v noci sem si to asi po víc jak týdenním půstu udělala sama.Ale myslela sem u toho na myšlenky který byste taky nepochopili.Už to mam tak pár let.Ale ještě dříve když nám to se Sergejem klapalo tak sem u toho sebedělání myslela i na něj.A včera když sem si ho představila musela sem přestat protože bych se jinak neudělala.Úzko mi je máš pravdu ale ne teď z toho že sem sama ale co mě zas čeká až se vrátí domu.Ale jinýho chlapa už taky nechci hledat,já už nikomu nevěřim.Já myslim že už sem na všechno rezignovala a když mi bude nesnesitelně jako než odjel,to sem prostě ani už nemohla jíst,tak to nějak dožiju ty 4 roky.

di (Pá, 24. 7. 2020 - 16:07)

Miluno to je teda pěkně praštěné že si plánuješ sebevraždu 4 roky dopředu. Když to někdo chce udělat tak to udělá ale o tom nemluví. Co víš co bude za 4 roky, to ale neříkám aby jsi o udělala. Najdi si práci (to ti píšeme pořád) a starej se o děti a pak nebudeš mít na takové myšlenky čas.

Miluna (Pá, 24. 7. 2020 - 17:07)

Člověk aspoň musí mít nějaký plán do budoucna jak z toho utect.Mě už ten svět nebaví Di a když něco nebaví tak se s tim už moc nedá dělat.A já právě o tom jinak nemluvim.Nikomu bych tohle do očí neřekla protože v reálu to považuju za tajemství.Lallo to sem nevěděla že si tak malinká.Vim to jen o Andy že je malinká.To bysme vedle sebe vypadaly rozdílně když sem celkem vysoká.

Lalla (Pá, 24. 7. 2020 - 18:07)

Jo, jsem jen o pár cm vyšší než Alice, ty už si nepamatuješ? :) A jak čistíš okna ty, Milu?

Miluna (Pá, 24. 7. 2020 - 18:07)

Ne Alice myslim má 168cm,tak to si menší.No víš jak já je čistim když zafouká vítr s deštěm.

Lalla (Pá, 24. 7. 2020 - 18:07)

:))

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 14:07)

Tak samozřejmě se svým životem si dělej co chceš.

Miluna (Pá, 24. 7. 2020 - 14:07)

Zvládla to třeba například Bartošová tak to zvládnu taky.

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 14:07)

Do to ho

Miluna (Pá, 24. 7. 2020 - 14:07)

Sem ráda že mi fandíš.

Reklama

Přidat komentář