Reklama

Incest

Marcela (Pá, 24. 7. 2020 - 10:07)

Moc ti fandím,dobře že to spolu děláte

Z (Pá, 24. 7. 2020 - 13:07)

Z

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 09:07)

A je to soulož pravá , pouští do tebe semeno i spodem ?

Z (Pá, 24. 7. 2020 - 13:07)

Z

Pavla (Pá, 24. 7. 2020 - 12:07)

Je souloz prava.Nechavam ho,at se do me pipky vystrika.

Z (Pá, 24. 7. 2020 - 13:07)

Z

D (Pá, 24. 7. 2020 - 14:07)

Z=D jako debil.

Terka (Pá, 24. 7. 2020 - 06:07)

Ten muj zacal tak ze ocuchaval a olizoval moje pouzite kalhotky a potom se donich vystrikal,vzrusuje me to jen to pisu,avzdy je polozil na vrsek pradla v kosiku,takze jsem je musela videt.

Jaruška (Čt, 23. 7. 2020 - 15:07)

Každá zvlhne když zjistí že jí mladej šmíruje a stříká do jejích kalhotek, a není na tom vůbec nic špatného nebo divného.

Terka (Pá, 24. 7. 2020 - 06:07)

Tobe se taky stalo?

Terka (Čt, 23. 7. 2020 - 12:07)

Jsem uplne zavisla na tom klucicim seminku,voni krasne a je huste a bile jak snih,manzelovo je citit tak nejak divne a ta barva je spis kremova a hustota no nic moc,pritom mi to pripadalo normalni nez jsem poznala synkovo dobrotu,stve me to a zaroven strasne pritahuje,nevim co dal.

Z (Čt, 23. 7. 2020 - 16:07)

Z

Marta (St, 22. 7. 2020 - 10:07)

Poslední dobou jsem si všimla že když jsem v plavkách na zahradě a něco dělám nebo se na sluníčku opaluji tak mě za záclonou okna šmíruje můj čtrnáctiletý syn a asi u toho onanuje. Napřed jsem z toho měla divný pocit ale při myšlence že syna asi možná vzrušuji jako žena jsem pocítila vzrušení i já sama. Vím že je to nemorální a i nenormální ale představa sexu s tak mladým klukem a ještě vlastním synem mě dokáže i když jsem si to nikdy předtím ani nepomyslela vzrušit tedy docela dost. Nevím jak to mají jiné matky ale jestli některé podobně tak dejte vědět ať si nemyslím že jsem taková sama jediná.

Helena (Čt, 23. 7. 2020 - 06:07)

Sama určitě nebudete. Také jsem měla před lety takové pocity když jsem zjistia že můj už sedmnáctiletý syn masturbuje s mojím spodním prádlem, až pak mi jaksi teprve došlo že se syn vlastně více zajímá o mé ženské tělo více než by asi měl. Raději jsem to nějak s ním neřešila, myslím že takové věci kluci prostě nikdy v určité době dospívání dělají, a že to vzruší ženu i když je jeho matkou taky nebude ani nemorální a ani nenormální. Nemorální a nenormální by to bylo kdyby matka se synem opravdu souložila nebo provozovala jiné sexuální praktiky.

Ota (So, 24. 10. 2020 - 14:10)

Dříve sem to taky dělal s jejím pradlem teď už to nemám tak za potřebí, nevím jestli to někdy zjistila ale neschovavala předemnou svoje kalhotky, použité v koši na prádlo byli vždy, zajimal sem se mamku a proto chápu když sem nekdo napíše nějakou svou představu že po mámě touží jako po ženě, ale ty perverzni komentáře ztoho mi je šoufl

Terka (Čt, 23. 7. 2020 - 10:07)

No kdyz pred lety tak jo a nic si mu nedovolila,zato ja uz jsem jinde,myslim na synka stale,chodime doma nazi kdyz jsme sami a jemi stale stoji a ja jsem asi stale mokra,pripravena na neho,pohled je to krasny kdyz vidim jak se mu pohybujou varlatka,tak se jakoby pretaceji(nikdy jsem to nejak nestudovala az posledni dobou se mi to libi a spredstavou kolik je tam seminka mi pulzuje muslicka a mam pocit ze bych mu je ukousla,omlouvam se vsem ale tak to proste je.

Veronika (St, 22. 7. 2020 - 11:07)

Vůbec nejste jediná, takových matek je dost,napište mi na adresu dole a společně to vyřešíme.
[email protected]

Z (Čt, 23. 7. 2020 - 10:07)

Z

Redakce (Út, 21. 7. 2020 - 19:07)

Na vaše dotazy ohledně sexu, onanie, sexuální výchovy, stahování předkožky, incestu a jiných témat odpoví a poradí [email protected]

Z (Út, 21. 7. 2020 - 23:07)

Z

Reklama

Přidat komentář