Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pissík (Po, 20. 7. 2020 - 08:07)

Holky omlouvám se,ale možná jsem našel holku na čůrání a vztah. Klárko promiň,ale já teď pojedu ta Adélou. Ale věrný čtenář zůstanu.

Klára (Po, 20. 7. 2020 - 10:07)

Pissíku naopak to ti přeju! Ale buď na ní slušný, ta asi nebude moc zkušená tak opatrně, ať z tebe nemusí mít obavy.

Puluj (Ne, 19. 7. 2020 - 23:07)

Tak to je pro PISSIKA odměna největší.

Pissík (Ne, 19. 7. 2020 - 19:07)

Holky super,Adélko a vyčůrala by ses pro mně jako to dělá Libor Klárce ?

Adéla (Ne, 19. 7. 2020 - 22:07)

Jen vyčůrala,ale ty bys mně okouknul tak,že bych se nemohla vyčůrat rychle, i kdybych potřebovala. Určitě by mi to chvíli trvalo, než bych to pustila,ale kdybys byl milý,tak bych se asi vyčůrala normálně rychle a mohl by ses mi dívat mezi nohy jak to teče z mé pipinky ven. Ale já bych nemohla víc než jen čůrat. Opravdu a i to je už ode mne vstřícný . Já čůrám jen sama nebo s holkama ,ale láká mně to i s klukem,ale spíš ne tady z mého okolí.

Klára (Ne, 19. 7. 2020 - 19:07)

Opět relaxujeme a ještě se půjdu s Liborem projít a určitě se mu někde vyčůrám, protože zítra odjede na 2 dny do práce a chci být s ním. Pipinka už má moči dost ,ale vydržím to ještě spolehlivě. Asi půjdeme tady kousek do lesa za takové dvě skály, tam jsme se i pipinkovali. A zítra se těším na Zuzku. Niki je s Miškou a My asi za chvíli vyrazíme .

Návštěvník (Ne, 19. 7. 2020 - 18:07)

Jo a manžel si taky nestěžuje. A.

Adéla (Ne, 19. 7. 2020 - 17:07)

Jsme s babičkou a dědou v jižních čechách ve srubu na dovolené . Chtělo se mi hrozně čůrat a záchody jsou asi 300 metrů. Tak jsem zaběhla za srub kousek nahoru za spadlý smrk a za ním stáhla špetky a kalhotky a už jsem musela rychle čůrat . Hodně se mi chtělo a čůrala jsem dlouho než to bylo všechno vyčůraný.

Pissík (Ne, 19. 7. 2020 - 17:07)

A kolik je ti? Jestli jseš velká tak to bych se rád díval na ten tvůj rychlý proud z pipinky. Jak jsi to dlouho držela než jsi šla na malou? A jak máš pipinku hezkou?

Adéla (Ne, 19. 7. 2020 - 19:07)

To někdo napsal jiný. Já jsem Adéla. Držela jsem to dlouho a už jsem musela někam se vyčůrat. Pipinku mám hezkou, ale když čůrám,tak mokrou a musím si jí vždy osušit. Je mi 15.

Adéla (Ne, 19. 7. 2020 - 18:07)

Říkal milenec, že ji mám jako holčička, takže hezkou moc.

No (Po, 20. 7. 2020 - 07:07)

snad ješte jsi holčička. Nebo si připadáš jako zaběhlá.....

Matlák (Ne, 19. 7. 2020 - 16:07)

Já už mám vyteklý u klarky jak dlouho ji muselo z pipinky čůrát já už mě to samo nevydrželo. Natilka není.

Klára (Ne, 19. 7. 2020 - 14:07)

Byly jsme s holkama na kolech a udělaly jsme čůrání pod viaduktem. Miška to měla rychlý a chtělo se jí nejvíc, jen si stáhla šortky a kalhotky už hned čůrala výraznou loužičku ,Niki taky ale méně, ale já jsem to měla jako Miška hned mi pipinka pustila taky prudký proud a čůrala jsem dlouho,stále se mi ještě chtělo a tak mi z pipinky ještě tekl malý pramínek než to bylo hotový. Libor s námi nebyl, dělá něco na zahradě.

Matlák (Ne, 19. 7. 2020 - 14:07)

Klárko ja mam pnutí z vás jak pipinky čuráli ,natalie já čekám, že bude čůrat se mnou a nejde já nesmím uhonit já slíbil do ní ale já čekám.

Návštěvník (Ne, 19. 7. 2020 - 13:07)

Není jednoduché postihnout všechno, něco se načne a nepokračuje, k něčemu se časem vrátí. Také se špatně vyhodnocuje co napsat a co ne, aby příběh vypadal věrohodně. Konečně, není za to placen, tak s ebavte a nepíčujte

Návštěvník (Ne, 19. 7. 2020 - 13:07)

Pravda

Pozorovatel (Ne, 19. 7. 2020 - 13:07)

Ty jsi opravdu svině. Aby ses nepodělal ty precízisto. Ale proč ne, znevěrohodnit se dá všechno, kdo chce psa bít,svou debilitu v sobě dá všanc.

Návštěvník (Ne, 19. 7. 2020 - 19:07)

trapáku sprostej agresivní

Návštěvník (Ne, 19. 7. 2020 - 14:07)

Proboha co jsem napsala tak špatného, že mi takhle nadáváš? Vůbec jsem nečekala takhle zlou reakci, nepřepsal jsi se?. Jen jsem se Liora zastala.

Reklama

Přidat komentář