Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Olin (Út, 21. 7. 2020 - 07:07)

Včera jsem se sestřenicí trochu více večer byl a tak se stalo, že když jsme šli spát, tak se potřebovala vyčůrat a já jsem řekl ať jde za strom k vodě, že budu hlídat ona se opravdu vyčůrala. Já se moc nekoukal,neslyšel jsem jak to teče a i trochu viděl, teď ráno jsem šel,že ji budu zase sledovat až půjde na malou,ale zrovna ona vylezla taky. Ptal jsem se kam jde,ona zašeptala,že se jde vyčůrat a já zašeptal že jdu čůrat taky,ale chodím tady za baracek kde bydlíme, ona přikývla. Čůrali jsme tam oba kousek od sebe,já tak abych ji viděl víc zezadu jako včera, ona jen stáhla kalhotky a hned jí z buchtičky vytekla a pak proudila moč a čůrala. Já se koukal,opět se vyčůrala hodně a měla pod sebou mokrou louži ,když už byla tak jsem viděl jak ještě dlouho zatlačila a z buchtičky ji ještě tekla další moč,ale tu čůrala jen když tlačila a šlo jí to malým proudem pak už byla úplně vyčůraná.

Nevím (Po, 20. 7. 2020 - 23:07)

Kde najdu ty IP adresy ? Děkuji

Filip25 (Po, 20. 7. 2020 - 21:07)

Já,já se do těch posledních zážitků tak vžil, že jsem musel až do úplnýho a pak to vyšlo všechno ven. Kdyby mi to někdo řekl,že se u toho tak zblázním, řek bych mu,že je trotl,ty vole vono to funguje neskutečně.

Šišmiš (Po, 20. 7. 2020 - 20:07)

Už jste Klárko zkusily vypít své čůrání jak jste to měly v plánu ?

Kluk (Po, 20. 7. 2020 - 19:07)

Sledoval jsem holku asi šla na záchod, ale ne na WC ale venku a poznal jsem to podle neklidné rychlé chuůze a občasnou rukou pod sukní mezi nohama. U prvního většího stromu na nic nečekala vystrčila zadek a na bobku a chcala. Prošel jsem kolem ní a viděl jak chcala a její píčku celou v proudu chcaní,ale šel jsem dál . Ona asi musela tolik,že to nemohl a jinak. Bylo ji tak 22 roků. Musel jsem si to rychle udělat nedaleko v autobusové čekárně a tam jsem se vykropil z toho zážitku.

Marvey (Po, 20. 7. 2020 - 21:07)

Jednou kámoška z učňáku šla se mnou z pařby a byli jsme v náladě a ona najednou, mně se chce chcát a po pár metrech vyhrnovala sukni a už že to pustí, hned jsem byl u ní a zvedl jí zadek a prostě jsem si to nechal od ní nachcat do obličeje a do huby. Byl jsem hubou přímo v její pipině a ona už chcala a přímo na mně. Velký to bylo jako na pochcání co měla v sobě a co vychcala za velký chcaní. Za rohem jsem do ní pronikl a hned jsem se udělal skoro už jsem byl hotovej při tom chcaní, ale udržel jsem se, pak už ne ,moc si to neužila,vystrříkal jsem to do ní snad za vteřinu co jsem se do ní dostal. To její chcaní co jsem vypil bylo strašně chutný.

Návštěvník (Po, 20. 7. 2020 - 21:07)

Panečku,tohle jsem zažil taky,jen jsem ty holce tohle neudělal. Ona se jen vyčůrala u mně a já ten proud viděl, taky to měla nutný takže chcala jako plná . Pak šla domů a já se z toho udělal ve spánku kdy se mi o tom zdálo.

Návštěvník (Po, 20. 7. 2020 - 17:07)

Pissik už je asi tam, jestlipak s ním Adéla už šla čůrat? Tipnu si, že ještě ne a že jestli tak až večer než se víc poznají. Pissíku jak jsi na tom?

Mike (Po, 20. 7. 2020 - 19:07)

Jestli se sešli už odpoledne, ona potřebovala určitě za tu dobu na záchod ,možná mu to ukázala, ale já si taky myslím,že si došla sama a až postupně se to vyvine.

Klára (Po, 20. 7. 2020 - 17:07)

Zuzka je tady,ozvu se víc zítra. Zuzka je taky moc fajn čůraly jsme jednou venku,můžu prý to napsat,no a tak čůrá normálně taky,jen trochu pomaleji ,nedělala velký proud,ale třeba se ještě trochu styděla. Večer uděláme ohýnek a zítra se ozvu víc.

Olin (Po, 20. 7. 2020 - 15:07)

Jsme taky na dovče u přehrady a s námi je sestřenice Eliška 17 letá a ta chodí čůrat ráno i večer za dvojchatu co máme společně a už jsem si to vychytal a dnes ráno čůrala před sedmou a já byl schovanej a čekal jsem a rychle přišla a viděl jsem jak jí to z mezírky v buchtičce teče pod ní. Ona vždy má prdelku víc nahoře a úplně si nesedá na bobek. Chcala fakt hodně a dvakrát už jako byla a asi zatlačila a začala ještě znovu. Ale nekakala,to bych viděl , že ji leze hovínko, ale nešlo když jsem byl za její prdelkou tak asi 7 metrů ukryt v hustém křoví.

No (Po, 20. 7. 2020 - 17:07)

to byla velký čuně, kdyby šla za chatu na velkou.

Petr (Po, 20. 7. 2020 - 14:07)

Jsme v chtěl v kempu na Branžeži,holky chčijou za rohama skoro každou chvíli. Viděl jsem teď tři po sobě a už mi to stříkalo . Jen si vychytat správný místa a být málo nápadný.

UFO (Po, 20. 7. 2020 - 14:07)

Tady je neuvěřitelná, ale neuvěřitelná skvadra naivních blbců...

No, (Po, 20. 7. 2020 - 15:07)

kromě Matláka prej, jsou to vše Liborovy postavy.

Vsechny (Po, 20. 7. 2020 - 15:07)

Liborovy postavy už mají s holkama kontakt a z doktorky zmizely nebo se objevují výjimečně.

Prosím tě, (Po, 20. 7. 2020 - 22:07)

čti pořádně. ústřední postavy Liborova příběhu ty stvořené, jsou dívky Klára a Míša. zbytek jsou ženy i muži postavy vedlejší.

Mike (Po, 20. 7. 2020 - 13:07)

Pissikovi to teda přeju taky. Já to tam trochu znám, i kdyby si z něho někdo jen udělal srandu tak tam chodí holky na malou běžně za chatky nebo do kouta, jen nesmí špehovat nějaký malý, to by dostal přes frňák být tam já jako rodič. Ale chodí tam normálně velký a to je pak zážitek takovou objevit nebo ji nenápadně sledovat až do vyčůrání .

Návštěvník (Po, 20. 7. 2020 - 13:07)

Já mu to přeju. Ten bude z Adély vyteklej jak Matlák.

Matlák (Po, 20. 7. 2020 - 11:07)

Já musel uhonit do vyteklýho jak adelka curala a musela že má krásnou mokrou pipinkumezi nohama a mně šlo vyteklý úplně samo bez natalký když tu není všechno vyteklý moc.

Reklama

Přidat komentář