Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Gayer (Pá, 24. 7. 2020 - 20:07)

To je teda nápad! Jdu do toho taky. Jak prosím tě pak tu moč skladuješ aby zůstala stejná?

Jarek (Pá, 24. 7. 2020 - 16:07)

Inspiroval si mně ihned. Mám první vzorek. Je tady penzion a tak jsem hlídal, protože tam dělám správce. Na parkovišti jsem zachytil dívku kolem 19 let,že nikam neodjížděla asi jen procházela okolo a oddělila se a zaběhla za jedno zaparkované auto,stáhla kalhotky a čůrala a celkem dlouho a viděl jsem trochu i její proud mezi nohama. Hned jak byla pryč jsem tam šel, velká louže pomalu tekla doleva,nabral jsem tak deci půl spíše světlé moči a to asi byla hodně plná,protože předtím dost pila. Vzrušil jsem se,že si to její chcaní prehravam v sobě . Jestli dnes nebudu mít sex tak si to udělám, tohle mně nepustí.

Matlák (Pá, 24. 7. 2020 - 09:07)

Já mám pnutí jak eliška měla velký a curalá a kakalá klárka jak velký čurani měla do počůrala se jí. Já jestli půjdou ještě čůrat já uhonil musím do vyteklýho honem rychle pak

Klára (Pá, 24. 7. 2020 - 08:07)

Dnes je mi trochu špatně. Včera jsem měla tři giny s tonikem a jednu vodku a trochu jsem se cestou domů motala a v noci jsem musela nutně čůrat,což většinou nechodím a tak mně Libor dovedl ven a prý jsem to sice vydržela,ale počůrala jsem se pak stejně do kalhotek protože jsem si je stáhla snad jen trochu ze zadečku a vlastně skoro vůbec. Jemu se to prý líbilo a tak mně nechal se takhle blbě
počůrat . Miška taky pila ale zvládla to lépe. Teď ráno jsem si udělala kafe,ale moc to nepomohlo,bylo to ještě horší a rychle jsem došla na záchod a bříško tak protestovalo,že šlo všechno zpátky. Ani nebudu moc jíst aby neblinkala znovu. Libor už jde dolů.

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 09:07)

Takhle bych si tě taky opil a pak bych počkal až se z toho pochčiješ ,pak bych ti tu pochcanou píčku vylízal a pak bych tě ušoustal tak,že bys křičela bolestí i blahem

Tereza (Pá, 24. 7. 2020 - 10:07)

Ty jseš teda chudák, když můžeš mít holku jedině takhle a ještě ji nechat po.... Je v tobě agrese a žádný cit. Varování pro ostatní holky.

Todd (Pá, 24. 7. 2020 - 08:07)

Klárko ať ti maminka udělá česnečku. Pomůže to. Bude líp.

Miška (Pá, 24. 7. 2020 - 11:07)

Klárce už je líp,ale je nahoře s Liborem a tak asi odpočívá. My jsme s Nikolou venku a byly jsme se podívat kousek pod lesem na houbách a máme pár hřibů a lišek. Obě jsme čůraly taky najednou v lese a obě hodně. Niki to pustila rychle najednou z baculky, asi potřebovala a měla v baculce větší tlak na čůrání. Já jsem čůrala trochu déle,pak mi to teklo už mírně ale stále to ještě chtělo. Maminku jsem uprosila a můžu tady být ještě příští týden, ona se s maminkou Kláry dohodla a já jsem moc ráda. Včera večer jsme oslavili Libora a bylo to hezký. Mně se chtělo taky v noci čůrat a tak jsem použila nočník co tam máme a Nika se vzbudila a musela hned taky ale trochu se netrefila a čůrala vedle nakŕivo a tak jsem jí nočník pod baculkou podržela těsně a ještě ji baculku trochu roztáhla ona už všechno trefila do něj rovně

Z (Pá, 24. 7. 2020 - 16:07)

Z

Matlák (Pá, 24. 7. 2020 - 13:07)

Já mám vyteklý úplně jak Miška a nokila curali do nočníku jak na křivý čuriní já musel vyteklý moc ven ze mně šlo

Oli (Pá, 24. 7. 2020 - 08:07)

Eliška dnes vyčůrala hodně moči,ale až kolem půl osmé a zašli jsme víc do houští. Když pak zatlačila začala pomaličku kadit a z prdelky ji začalo lézt dlouhý tuhý hovínko s ještě dalším takovým a pak se ještě trochu vyčůrala. Kakání schovala pod jehličí a šli jsme zpátky.

Petr (Pá, 24. 7. 2020 - 06:07)

Žádná Klára neexistuje!!!!!!Nebydlí tady na Záhradní!!!!A přestaňte nas otravovat.Už zde bylo asi 20 lidí, kteří se na ni ptalo.Obyvatel Záhradní.

Jednadvacátý (Pá, 24. 7. 2020 - 10:07)

Taky se tam chystám :)))))

Puluj (Čt, 23. 7. 2020 - 23:07)

Klárka je úžasná holka. Vypil bych její moč do posledního pramínku.

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 22:07)

Klára už asi musela chcát jak korptev že se jí pipina mohla pochcat a nevydržela,kdyby nechala okamžitě. Libor si to asi užije. Ikdyž má tampon.

No (Čt, 23. 7. 2020 - 22:07)

Jestli je to tak,že píše příběh Kláry Libor už rok a půl tak je to borec, jestli je Libor partner Kláry,co ji neuvěřitelně zajistil tak je to borec taky. A že se mu líbí jak Klára čůrá a užívá si to? Přejme jim to,nikoho neohrožují a Pissík zdá se našel mladou dívcinu k tomu taky. Libore držím ti všechny čtyři palce! Myslím,že jsi tvrdý reál.

haha (Čt, 23. 7. 2020 - 22:07)

:)))))

Filip25 (Čt, 23. 7. 2020 - 21:07)

Ok,Libore děkuji za Klárku. Jsi borec,ať se vám daří!

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 21:07)

Velmi ráda se připojím. Moc vám s Klárkou fandím. Jste pro ní velkou jistotou a ona vás bezpodmínečně miluje. Hodně štěstí a zdraví!

Šišmiš (Čt, 23. 7. 2020 - 19:07)

Libore,vše nej....

Reklama

Přidat komentář