Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Čt, 23. 7. 2020 - 20:07)

Mio já nevim co sis představovala nebo proč si tak ke mě najednou taková? Mě přijde že si naočkovaná od anonymů jak ve všem řeší jen prachy.Já nemyslela se k tobě nastěhovat.Brala sem to jako když přijede návštěva na pár dní a pak zas odjede,určitě bych taky nějaký peníze měla a nakoupila taky něco.Myslela sem to jen abych měla kam vypadnout až tady budou.Jen sem se zeptala,nic v tom nehledej a nenechávej se ovlivnit.Tenkrat na fb si byla ráda že už nás anonymové nečtou a pak nám ten profil někdo zničil.

Pils (Čt, 23. 7. 2020 - 20:07)

Já si teda nepamatuju, že by mi moli sežrali něco jiného než vlněnou šálu, ale asi teda máte víc zkušeností. A nemůžu psát, koukám na Cimrmany.

Lalla (Čt, 23. 7. 2020 - 20:07)

Mně teda ještě naštěstí nesežrali nic, ale píšou, že opravdu všechny přírodní materiály. Ale přiznám se, že když mi umřela maminka, tak jsem asi po půl roce vyhodila její nakoupené mouky (ona hodně pekla a vařila), protože jsme zjistila, že tam jsou ty potravinové mrchy. Aspoň si to myslím

anketa (Čt, 23. 7. 2020 - 20:07)

Asi ne, ona to stejně nechápe. Buď je hloupá, nebo až moc chytrá. Dobré téma na anketu.

Lalla (Čt, 23. 7. 2020 - 20:07)

Miluno, ty jsi neuvěřitelné a nenapravitelné střevo. Všechno si pokazíš. Měla by ses Mie omluvit.

Mia 22 (Čt, 23. 7. 2020 - 20:07)

Další diskuze na toto téma, si myslím, ani nemá smysl.

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 19:07)

Jenže Sergej má svý peníze a ty za tu rozvážku máš děravé kalhoty. Možná jsi něco koupila dětem,
Blíží se škola, vyrostly a do školy potřebují pomůcky. Tak jsi jim to asi dala?Jak dlouo s ním žiješ a tady se chvátáš s rozvážkou, pořád to jen nic, proti tomu, co do tebe vrazil.

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 19:07)

A Mia o prstění nestojí a všichni co kouří Miluno, tak za své! A ještě k tomu tě Sergej živí.Za své.

Miluna (Čt, 23. 7. 2020 - 19:07)

No děláš jak kdybych já nevydělala nic.Poslední měsíce kdo dělal rozvážku a kdo seděl doma?

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 19:07)

hovado

Miluno (Čt, 23. 7. 2020 - 19:07)

Počítala jsi někdy, kolik rodičům dlužíš?
A svým dětem? Co myslíš? Kolik to asi je.

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 19:07)

Nakupovat né za své, to Miluna ráda. A ještě se diví, že nedostane od rodičů dýško za to, že jim v karanténě nakoupí. Že musí do koruny vrátit zbytek peněz.Kolik jim ale dluží nepočítá.

Miluna (Čt, 23. 7. 2020 - 19:07)

Pils sežrali mi už hodně triček v minulosti i kalhotky a dneska sem ty díry našla na bavlněných legínách který mam koupený nedavno.Jsou to 4 dirky hned vedle sebe a je to v černých legínách tak je to vidět jak mi v černym svítí v těch dirkách kůže.No sem už z toho nešťastná,když nový kalhoty.Di-nebyli to cviky,jen občas jestli se ti taky stane taková nehoda při tvrdších přírazech že se jako zlomí? Nevim jestli chápeš? Občas jsme se u toho drželi pod krkem oba dva a vim že sem na něj třeba vlezla a chytla ho pod krk a začla tvrdě přirážet a někdy mu blbě nechtěně vyjel až zařval bolestí a pak se pokračovalo a Sergej si myslí že to má z toho tak nevim.Nebojíš se taky aby to tvuj neměl?

Kača (Čt, 23. 7. 2020 - 20:07)

Milu, tyto nehody se stávají v poloze na koníčka, při hrubším sexu. Právě při vyklouznutí a špatným zpětným nárazu. Ale nemůžeš za to jen ty, ale oba. Nemá ti co vyčítat. Milu, s tou sebevraždou jsi mě naštvala. Co to jako mělo znamenat? Jestli to myslíš vážně, tak tě žádám, ať jdeš k lékaři. Musíš brát léky. Pořád doufám, že nejsi takový sobec, abys takto ublížila rodičům a dětem. Potom to další...psala ti to Pils. Na nějakou důchodkyni zapomeň. Už jsou dávno poučené, že nikoho do baráku nesmí pouštět. Jediné co udělají je, že zavolají policii. Ještě se vrátím k té sebevraždě. Když ti tak málo záleží na životě, jdi mezi lidi. Najdi si práci, vydělej si a pronajmi si někde na vesnici oficiálně pokoj. Budeš mít kam jezdit. A že se bojíš, že tě koronáč zmrzačí? Milu, to bys nesměla vlézt do auta a vlastně ani vylézt na ulici. Auto tě zmrzačí rychlej a spolehlivěj. Kdyby jsi koronu chytla a bylo to zlé, uspí tě a zemřeš ve spánku. Přestaň vyšilovat, těš se z dětí, poslechni tady rady holek ohledně molů a jdi ven. Zítra odpoledne má pršet, budeš z toho otrávená. Tak si dnešek užij....Ještě jsem si vzpomněla, moli se rádi dávají do oblečení, které je třeba polité limonádou, stačí pár kapek nebo kde bylo "kecnuté" jídlo. Takže všechno vyper. A skoč zítra do drogerie, tam ti poradí co dát do šatníku. Už kvůli dětem. Za chvíli jim začne škola a nemohou tam chodit v oblečení rozežraném od molů. Tak se co nejdřív vrhni na pořádný úklid. A už si domluv tu návštěvu psychiatra...a s tou sebevraždou mě fakt nerozčiluj!

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 19:07)

Di asi nedrží partnera pod krkem.

Mia 22 (Čt, 23. 7. 2020 - 18:07)

Miluno, řekni mě jeden, jedinej důvod, proč by se nějaká důchodkyně měla s tebou dělit o svůj důchod? A nech těch řečí i tom, že málo sníš. Dáme si trošku matematiky. Koukla jsem jak je to v domově důchodců. Tak denní sazba za jídlo je 150 Kč(odečetla jsem z toho svačiny) a sazba za ubytování 150 Kč. V tom je nájem místnosti s nábytkem, spotřeba vody a el. energie, praní povlečení a ošacení. Takže jestli dobře počítám, tak za týden je to 2100 Kč o které chceš připravit kohokoliv. A nakupování? Víš, my důchodkyně jdeme rády nakupovat, potkáme známé, poplkáme.

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 19:07)

No ale ty jsi Mio bezcitná. Miluna by tím nakupováním přece přišla k penězům, když může okrádat i rodiče, kteří ji na ty její počty už přišli.

Mia 22 (Čt, 23. 7. 2020 - 19:07)

Jojo, já jsem přímo sfina. Za celej život jsem se dost namakala, nejen v práci, důchod mě stačí na obživu a pejska (protože hulím), děti mě dost podporují, tak nevím, proč bych měla živit nějakýho lemla. A voco, že jestli Miluna někoho schrastí, tak tam bude v tu ránu i Oto.

Miluna (Čt, 23. 7. 2020 - 19:07)

Mio jakýho lempla jako myslíš??! Já myslela že my se máme rádi? A to prokletý hulení to vam je jedno za to vyhazovat? Píšu "vám" že to mam to stejný doma.Akorát nechutný krabičky,drahý jak krava a smrad z toho.To je jako on když mi vyčte na oko blbost za dvacku ale že lítá pro drahý smradláky to je ok.Já nemyslela aby mě někdo přímo živil.Normálně,jako když si na návštěvě a najíte se spolu a za to tam s něčim pomůžeš.Jo pani sem měla hodnou tenkrat,ta to neřešila,ještě mě prosila ať jí prstim a chtěla se tulit ale vyhnal mi ten syn.Ale tak už je to dýl tak třeba tam zajedu kouknout jestli tam ještě bydlí.

Pils (Čt, 23. 7. 2020 - 18:07)

Milu, co to píšeš? Copak moli žerou letní gatě? Přece jen vlnu! Já mám jeden jedinej drahej vlněnej kabát, ale ten mám v obalu a dala jsem do něj levanduli, slupky z ořechů a ještě mýdlo, aby mi tam nešli. Skříň mám hodně plnou, takže bych to klidně mohla přehlédnout. Ale hned jsem to běžela zkontrolovat a je to ok. Tak z čeho jsou ty tvoje kalhoty, že je žerou moli? A na důchodkyně zapomeň, jsou vyděšené z podvodníků a žádná normální tě neubytuje. Snaž se pochopit to, co ti tu lidi (dobře) radí.

Reklama

Přidat komentář