Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 14:07)

Kdybys je měla uložené v čisté navoněné skříni levandulí, neměla bys na nich díry.

Miluna (Čt, 23. 7. 2020 - 14:07)

Měla sem je vedle skříně na křesle.Já si roznošený oblečení nedávam do skříně mezi čistý.Že to ty kurvy tak žerou nechapu.

Miluna (Čt, 23. 7. 2020 - 14:07)

Já to myslim v dobrym a nic nestojim.Mě stačí kus chleba nebo nějaká rýže.Když to nějakej pani uvařim a sníme to společně tak bude rada že jí někdo došel pro nakup.Jestli vůbec někdo bude chtít.Jinak mi zas čeká zasraná zima a garáž.Teď mam nový kalhoty a koukam že už mam na nich 4 díry!!! Tak co to kurva furt je!!! Zase mi to ty kryplové sežrali!!!!! Už ani nevim odkuď.

Miluno (Čt, 23. 7. 2020 - 14:07)

Uvědom si, že důchodkyni budeš muset finančně přispívat, nikdo tě nebude živit, tak jako Sergej. Ty tvoje občasné brigády nejsou nějak přínosem.

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 14:07)

To právě ne. Ona ví co říká. Vybírá si staré v první chvíli opuštěné, nemocné lidi, které krutě zmanipuluje.

Miluno, (Čt, 23. 7. 2020 - 14:07)

ty šmejde, jen si vzpomeň jak to tvoje nasáčkování se ke staré paní vždycky dopadlo. Třeba jak jste zneužívali a okrádali jednu takovou, ke které jste se nastěhovali s Marianem, až tě tam odtud vyhnala policie s tvými rodiči. Nebo druhou, ke které jsi se nastěhovala sama a ona ti musela dávat peníze, protože byla psychicky nemocná až tě dam odtud vymlátil její syn, když zjistil co se u maminky děje. Tohle vše se ti sčítá a jednou spadne klec .

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 13:07)

Tak hledej bezdětnou jinak tě její děti vynesou v zubech.

Miluna (Čt, 23. 7. 2020 - 13:07)

Sany já si přeju už jen žít jako Mia,to je vše co si přeju.Nic jinýho už mi nezajímá.Zkusim se zeptat nějaký tý důchodkyně venku jestli nemá kousek místa že bych jí za to chodila nakoupit nebo pomohla co už doma nezvládá.To sem schopná tohle a přála bych si to.Schovat se s nějakou pani a nějak to dožít už.

Sany 11 (Čt, 23. 7. 2020 - 13:07)

Jenze tohle je tvoje momentalni nalada, ale ze zkusenosti tady vim, ze te dozajista prejde. A i kdybys nakrasne nejakou pani nasla, cemuz moc neverim, tak by te za chvili zase zacalo palit "dobre" bydlo. Zacala by ses nudit neco by ti vadilo......
A Mia nema o nic lehci zivot nez ty, naopak. Jen tu strechu nad hlavou ma, ale o tu se nedavno take musela strachovat. Prisla o pritele, ale ne tak, jako ty. Ona prisla o nej doopravdy a nema to tak, ze kdyz neni jeden, bude druhy. Jen ten duchod ma, ale na ten musela cely zivot pracovat a zdravi v jejim veku take urcite neni nejpevnejsi. Ty jsi mlada, jeste bys sis zivot mohla udelat pekny, korona tu urcite taky vecne nebude. Prisla a zase odejde.

Miluna (Čt, 23. 7. 2020 - 14:07)

Tak určitě v tom co píšeš vidim kus pravdy.Začlo mi vše právě z tý Korony že už prostě to už s tim prostě neni život a takovej život už mě fakt nebaví.Ještě je šance jak píšeš kdyby to zmizelo že se mi pak tim vrátí chuť něco dělat ale jestli to nezmizí nebo naopak přijde něco takhle ještě jinýho co takhle dokáže ovlivnit společnost,tak prostě na vše rezignuju.Nedávam to a jestli to nezmizí tak rezignuju na vše jak sem psala.Co už je tohle za život když si v klidu nemůžeš zajít někam posedět a odreagovat se? Když se musíš vyhýbat lidem protože jsou si lidi teď potencionální hrozbou? Kolik lidí tohle ještě vydrží? S Miou máš pravdu,to vše chápu.

Jestli (Čt, 23. 7. 2020 - 13:07)

budeš zase obtěžovat lidi, tak na tebe dříve nebo později zavolají policii a v lepším případě tě zavřou do blázince.

Miluna (Čt, 23. 7. 2020 - 13:07)

Co je na tom za obtěžování se někoho zeptat? To se nesmí? Třeba něco klapne a nějaká by byla ráda.Na chlapy už seru,člověk si řekne tvrdej silnej chlap a ono prd když jde chlapa takhle rozbít.

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 13:07)

Miluno, mimochodem, už jsi uklidila ten zaprasenej byt, kterej jsi včera svedla na syna ale víš, že mu jde o to, že ten bordel tam tvoříš ty? Takže zase přestaň chvíli kvákat a zvedni prdel z matrace a koukej něco dělat. Nebo ty děti opravdu nepřijedou ani na těch pár dní a ty budeš zas za krávu po celé rodině, špíno.

Miluna (Čt, 23. 7. 2020 - 12:07)

Sany to ti fakt nikdo nedá žádný příspěvky aby ti to zaplatilo byt a i se z toho nechalo žít.Aby mi přišlo třeba 12 tisíc důchod každej měsíc,to těžko.Když jak sem ti tenkrát psala jak mě poslali do prdele a řekli ať rodiče prodaji auto a ty kecy kolem.A v mé situaci mi hrdost nedovolila brát si byt po ženskej která mi vzala Denise.No právě anonymové tak jste to vypsali za mě že protože mi nebaví se o někoho starat a posrala sem si to sama tak co už s tim než si aspoň naplánovat to kdy si to hodit.Budu už jen přemýšlet nad tim.A to ještě třeba Sergej může vnitřně litovat a svádět to na mě,co se mu s tim stalo když jednou už vypustil z huby že za to můžu já!! Tak fakt skvělej život.Dřív sem říkala nechci být jako důchodce a nakonec vlastně lituju že už nejsem důchodce já.

Sany 11 (Čt, 23. 7. 2020 - 13:07)

Tak jasne, ze bys ses taky musela snazit, ze ti nikdo neda cele zivobyti zadarmo, jsi mlada zenska, nemas invalidni duchod, tak by ti eventuelne jen prispivali na najem, kdyby ti plat nestacil. Ale snaha by byt musela. Jenze zakladem je, ten byt mit.

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 13:07)

Sany nezapomeň, že ona je vychcaná jak mraky. Ona totiž ví, že když začne pobírat sociální říspěvky, tak zároveň budou chtít, aby pracovala. protože u ní neexistuje jediný důvod aby nepracovala. A to ona nechce, takže radši nepobírá nic ale může se poflakovat.

Sany 11 (Čt, 23. 7. 2020 - 12:07)

Milco, nerada se opakuji, ted opet uz po kolikate nevis kudy kam. Melas idealni prilezitost, pred casem, ale vykaslala ses na to, protoze to asi bylo moc namahave. Kdyz jsi od Sergeje odesla za Denisem, tak uz jsi ho mela defakto z krku. Kdyz Denis oznamil, ze Maruska je tehotna, mohla jsi se trochu snazit a urcite by ti prenechali byt po Marusce. A uz jsi mohla mit i prispevky od socialky na bydleni. A hlavne jsi mohla byt sama. To jsem ti tenkrat psala. Ale tobe se do toho nechtelo. Tak co ti pak jeste clovek ma radit?

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 12:07)

Sergej také už sexovat nemůže, tak pryč od něj, že. Proč asi pije?
Napíšu ti to. Pije z tebe, protože denně se dívat na tvůj unuděný obličej, není asi žádné potěšení. To by newsnesl žádný chlap. Proč utíká za chlapama? S těma si asi může popovídat, ti mu poradí co s tím penisem a ty ani neuvaříš. Kdybys neměla rodiče, tak jsou děti podvýživené.

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 12:07)

Tak si to dolaď.Stejně na děti nemyslíš, na to, že budou studovat a budou tě potřebovat, jak tady rodiče nebudou. Co z tebe mají?
Unuděnou maminu, která si pořád jen stěžuje, pořádně jim nenavaří, nenapeče buchty a hlavně myslí jen na sebe. A místo aby jsi se jim věnovala, hledáš důchodkyni, u které by jsi mohla lenošit a využívat jí. Protože z tebe není žádná pomoc, ty hledáš jen něco pro svou lenoru. Nedivím se, že mají děti z tebe legraci a vysmívají se ti. Neotravuj už tady lidi s trapným ubekováním. Zalez pod peřinu a čekej co bude.

Miluna (Čt, 23. 7. 2020 - 12:07)

Sany to mi nedošlo ty datumy.Já tohle neříkam doma protože sebevrah o tom neříká a až se rozhodne tak to udělá.Ale ráda si prostě o tom popíšu s někym komu na mě právě nezáleží jak píše 11:51 a zaroveň mi zná a mojí situaci,proto sem vás prosila o názor.Žádný citový vydírání to neni,je to moje rozhodnutí a jen bych potřebovala vědět prostě kdy to mam udělat..11:55 prave že to je pořád dokolečka dokola a nemá to řešení.Už to jít bydlet sama což nemůžu protože děti-> nevim jak opustit chlapa kterej mezitim vymlátí byt a bude mi a rodičum dělat pak peklo-> a to moje makání,sami to vidíte jak to vždy dopadne a teď s Koronou je to ještě xkrát těžší...takže já nemam východisko prostě a proto sem se rozhodla to zabalit a potřebuju jen doladit jak to ještě mam dlouho vydržet.

Reklama

Přidat komentář