Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 12:07)

Sednout a popovídat si s tebou nedokáží, protože je od mala vychovávají tví adoptivní rodiče. Tys o ně prakticky neměla zájem, žila jsi mezi cikány, neřízeným životem a i teď žiješ nerodinným životem. U adop. rodičů mají to co ty jim nedáváš. Kde by byli, kdyby je neměli!!

Miluna (Pá, 24. 7. 2020 - 02:07)

Mio,Bianko fakt uplně buďte šťastný jak máte svuj klídek a peníze jistý,musí to být ohromný štěstí.Teď sem si lehla a myslim na vás a představuju si to kdybych tu takhle mohla zůstat sama už trvale a nemusela zároveň do žádný práce.Klídek,čistá volná hlava,ani Korona vás tak nerozhází protože ručíte jen sami za sebe a ne že vám to přitáhnou druhý ze školy nebo z práce.Je mi to tak líto že tohle nemůžu mít už pořád takhle být sama.Člověk po tolika letech zjistí že největší štěstí je být sama.Ale když si představim jak takhle sem sama a za chvíli bych měla vstávat někam a v plnym výkonu jít dělat a čumět mezi lidma,no fuj tak je to hnus kterej ničemu nepomůže.Takže můžu si jen užít poslední dny a připravovat se na další nekonečnej hnus Sergejovo nálad,strachu,nervozit,ponorky a nervování s dětma..

Miluna (Pá, 24. 7. 2020 - 00:07)

Už tady Kači vlastně nemam ani moc žádný radosti.Moje jediná radost je jen to že tu je teď tichounko a klídek a že je teplo ale teplo už taky brzy zase nebude.Kdyby mi bylo dovoleno žít takhle jako právě teď tak bych na tom byla jinak a život by mi bavil o dost víc ale když pak mam jen na výběr buď Sergeje nebo makat a k tomu venku Korona tak to už je o ničem.

Miluna (Pá, 24. 7. 2020 - 00:07)

Kači já už sem definitivně vnitřně rozhodlá a vim že to někdy udělam a uteču z toho začarovanýho kruhu.Už sem rozhodlá rok,jen tenkrát sem si říkala že vydržim do padesátky ale teď se mi to nezdá že bych tu ještě měla být takhle 18 let.Já budu rada jestli ustojim třeba dalších pár let.Ale když se něco zvrtne tak to udělam klidně tenhle rok.Například kdyby dítě onemocnělo třeba tim Kovidem a bylo ve vážnym stavu tak vim že se budu hroutit.Je plno nástrach u kterých sem si jistá že nezvládnu.Nemam na to.Ale jít a položit hlavu na trať sem 100% přesvědčená že až přijde ten pravej impuls k nevydržení tak mi to tam dožene a že se něco někdy posere je jistý protože ze života nikdo nevyjdeme jako výtěz a stejně všichni umřeme a já na to nemam nervy ani sílu třeba někde trpět ve strašných stavech a bolestech.No a ten zbytek jak víš nikde stejně dělat nevydržim dlouho,tak tim sem odepsaná.Takže vše se mi táhne se všim.Cítim se odepsaná protože tělo a psychika mi každodenní práci a ten koloběh nevydrží,mam to už vyzkoušený.A ten důchod mi fakt nikdo nedá abych z toho vyžila a fakt mohla být takhle doma v klidu a sama jako sem tyhle dny.Jo tovíž teď je mi dobře když tu sem sama,mam tu svuj klid a nikam nemusim což mě maximálně vyhovuje.Jenže abych tu takhle mohla sedět je potřeba Sergeje ale s nim už je to taky nějak naprd když pije a když nepil tak blil a sral a už hodně brzy vstával a mě tu rušil jak tu pořád dokola leze v malim bytě.A ještě jak pořád leze kouřit,tak už mi jeho přítomnost poslední dny nějak ubíjela,uplně užírala.A ta představa v tomhle žít kdoví kolik dalších let mě žere.Takže vše je špatně.Být s nim je už nějak špatně.Být bez něj je taky špatně když trvale nikde nevydržim,no tak proto sem se takhle rozhodla.Ono jiná možnost ani neni.Víš jak nedávno odsoudili toho cikána Kůču jak zabil toho malýho tak si to asi v base hodil a já mu normálně závidim že se na to vysral a utekl z toho.Jo udělal strašnou věc že malýho umučil a teď měl za to pikat a žrat se v base 22 let a vysral se na to.Vidíš jeho život byl nesmyslnej když se narodil jen proto aby umučil malýho a pak si to sám hodil.No a muj život je taky nesmyslnej protože do téhle společnosti nepatřim a nezapadam.Neumim se s lidma v reálu bavit,nevim o čem a materiální věci mi nezajímaji.Muj vstup do kolektivu znamená jen problemy a když je to někde lepší je to jen brigáda,která mi trvale neuživí.

asi takhle (Čt, 23. 7. 2020 - 21:07)

Otiku, https://www.youtube.com/watch?v=JSh1EPIQaUY

Ota (Čt, 23. 7. 2020 - 22:07)

To se ti povedlo.Ta blondýnka tam mi trošku připomíná Milušku.

Blondýnka? (Čt, 23. 7. 2020 - 23:07)

Tak to máš dobrý vkus. Čím ti připomíná zoufalce Miunu?..... Zuzana Fuksová (* 1983) je česká performerka, rapperka, moderátorka a spisovatelka.

Vystudovala sociální práci a nedostudovala germanistiku.[1] V roce 2006 se stala zakládající členkou brněnského hudebního dua Čokovoko. V roce 2016 vydala knihu Cítím se jako Ulrike Meinhof.[2] V roce 2018 začala s Ivanou Veselkovou moderovat na Radiu Wave podcast (girl talk) Buchty.[3] Během rodičovské dovolené psala články o tomto životním období a o ženské zkušenosti na web časopisu Heroin

Ota (Čt, 23. 7. 2020 - 23:07)

Tak teď nevim.V té písničce jak tam tancuje a má světlý vlasy tak mi Milu připoměla ale když sem zadal jméno jak píšeš tak tam už podobná neni a vypadá sama Zuzana jinak než v tom klipu.Jinak tuhle ženu neznám.A ty Milču neznáš jak vypadá? A zoufalec neni,je to moje láska ale mám strach s někým bydlet.A tím odpovídám i Kače že proto spolu nejsme.Nechci aby soužití pokazilo vztah lidí.Ale rád už bych jí zase viděl a rodiče říkali že k nám na pár dní zajet může.Takže Milu pak mi dej vědět kdyby jsi chtěla přijet? Kačo už jsem nebyl dlouho kontrolovaný u doktora.Zhubl jsem celkem 22kg ale doufám že tím že jsem chtěl a ne nějakým problémem.Já to mám tak že je lepší pro mě nevědět co mám nebo nemám.

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 23:07)

Ta písnička je parodie a navíc si tam dělají legraci samy ze sebe.

Ota (Čt, 23. 7. 2020 - 21:07)

Nešetřim.Důchod se natahuje čim dál do vyššího věku a když vidim jak mám problémy vydržet teď tak asi s důchodem moc nepočítám.A ono kdyby si to Miluška opravdu někdy hodila tak já půjdu za ní.

Kača (Čt, 23. 7. 2020 - 22:07)

Otíku, jakou máš nemoc? Jsi v ID? Aspoň částečným?

Ota (Čt, 23. 7. 2020 - 23:07)

Kačko nevim co to je za nemoc,ale rychlá únova.Moc toho nevydržim.

Kača (Čt, 23. 7. 2020 - 23:07)

Byl jsi u doktorka na krevních odběrech? Třeba by zjistil co ti chybí. Můžeš mít problém se štítnou žlázou, nedostatek nějakého prvku,...Je škoda, že takhle mladý chlap a nemáš radost ze života. Otíku, hodně jsi zhubnul, fakt můžeš mít nedostatek železa nebo něco podobného. Když miluješ Milu, tak to udělej kvůli ní. Proč se připravovat o životy, když jsi schopen vydělat a pronajmout si byt. A když na tom bude Milu špatně, může utéct k tobě. Ty jsi klidný, ona má ve svých stavech ráda klid, tak byste si vyhověli. Ale musís se o své zdraví starat...

nestraš (Čt, 23. 7. 2020 - 21:07)

na to jsi příliš velký srab.

Ota (Čt, 23. 7. 2020 - 21:07)

Jak můžeš vědět jestli jsem srab?

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 21:07)

Píšeš jako srab, žiješ jako srab, chováš se jako srab co víc

Ota (Čt, 23. 7. 2020 - 22:07)

Tak právě když je třeba někdo srab na život tak neni srab to ukončit.Ale já neříkám že něco plánuju ale kdyby Miluška zmizela je možný že to nezvládnu.

Ota (Čt, 23. 7. 2020 - 20:07)

Kačo Milče se do práce prostě nechce protože se na to teď necítí.Už jste s prací tak otravný.Stejně celej ten pracovní systém je pěkně blbej že každej to nevydrží.Já se vracim hotovej a mám toho plnej kýbl.Každej nechce být jen ovce systému.Důchody už mít stejně nejspíš nebudem.Vidim budoucnost taky černě a žádnej psychiatr mi nepomůže.

Otiku, (Čt, 23. 7. 2020 - 20:07)

tak za co bys ty nebo Miluna chtěli důchod? A šetříš si na důchodové připojištění aspoň ?

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 20:07)

Tak jestli je ti pětasedmdesát, tak se nedivím, že nevydržíš pracovat :)))) Jestli je ti čtyřicet, tak jsi jen lenora a příživka.

Reklama

Přidat komentář