Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pissík (St, 22. 7. 2020 - 15:07)

Tak srub nemáme, řekli jsme,že jedeme na kolech na výlet,ale jdeme ke mně do chatky. Adélce se už chce dost na záchod a tak budeme čůrat asi v chatě do sklenice nebo někde venku dál v úkrytu a pak půjdeme do chatky. Já ji strašně chci,ona už že taky ale trochu se bojí se spojit. Musím opatrně ale nechci být trapnej,abych se udělal než budu v ní.

Mike (St, 22. 7. 2020 - 15:07)

Tak si to nepokaž,ta holka má k tobě maximální důvěru a myslím,že tě má taky ráda.

Žaneta (St, 22. 7. 2020 - 14:07)

Já bych tě po tom co bych se vyčůrala nakopala mezi nohy. Jsi úchylný trapák blbečku!!!

Kikina (St, 22. 7. 2020 - 22:07)

Souhlas. Nakopala bych ho taky.

Anonym (St, 22. 7. 2020 - 14:07)

Hele,už se to tam ví veřejně a maj to pod kontrolou, takže jestli bude pokračovat tak ho sejmou.

J.m (St, 22. 7. 2020 - 11:07)

Na tom Mácháči jsou jedny WC na konci pláže a tam chodí holky na záchod, ale taky je jich dost, co chodí za tu boudu. Byl jsem tam hodinu a 9 holek to pustilo za budou 4 holky taky s víc zvednutou prdelkou a krásný čůrání a i některá z nich měla silný proud až jsem zmizel do stanu a okamžitě jsem stříkal jako blázen. A to tady jsem s partnerkou,teď je na plavbě s příbuznou.

Zdeněk (St, 22. 7. 2020 - 12:07)

Mám!Už 3 a jednu zblízka!

No, (St, 22. 7. 2020 - 12:07)

Mám obavy,abys nepřišel k úrazu. Ještě párkrát zblízka a podá si tě taky zblízka její partner. Nebo si myslíš, že si to ta holka nechá pro sebe? Co udělala?

Zdeněk (St, 22. 7. 2020 - 13:07)

Dávám si pozor. Co udělala? Nic,jen schovala hlavu dolů a čůrala dál, asi se snažila,aby to bylo rychlé a tak místo do tý chvíle normálního z ní šel hned velký proud asi tím strachem a pak se oblékla a jen řekla,kreténe a utekla. Věk kolem 18ti.

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 19:07)

Seš kretén . Opravdu. Ani nevíš jak jsi tím té holce ublížil, blbečku!!!

Laura (St, 22. 7. 2020 - 20:07)

Tohle se mi stalo když mi bylo patnáct. Já jsem pak nebyla schopna chodit sama čůrat venku jen s holkou a když jsem měla kluka chtěla jsem aby chodil se mnou jako opora a to mi nevadilo,že se vyčůrám u něj.

Saša (St, 22. 7. 2020 - 23:07)

Lauro,já jsem měla ve škole blbce,který mně jednou nepustil na záchod, když jsem nutně musela a nemohla jsem to už vydržet a on že chce vidět jak čůrám a pak mi dá pokoj. Prosila jsem, že už to opravdu nevydržím a pak jsem to pustila trochu do kalhotek a tak jsem je rychle svlékla a schoulila se na bobek a musela jsem ukrutně čůrat a bylo to strašný a nekonečný. Plakala jsem,ale jinak bych si počůrala kalhotky,sukni a silonky a celý nohy. Ten blb se díval a asi měl krásnej pocit z toho jak mi to jde mezi nohama ven,ale já bych se nejradši zakopala pod zem. Doma jsem to řekla ségře a rodičům a úplně jsem se sesypala a hned v noci jsem se strachy počůrala u postele,protože jsem se bála jít na záchod. Pak se to trochu uklidnilo, mami mi dala k posteli nočník a ten jsem zpočátku i použila asi třikrát a díky ségře jsem se dostala do rovnováhy, ona nějaký čas spávala u mně a chodila se mnou v noci na malou abych se nebála a pak už to bylo asi po měsíci dobrý. Moc tě chápu. Já jsem asi za rok měla kluka a tdky se mnou chodil čůrat a brala jsem to jako opotru,ikdyž se mu to líbilo a rád se mi díval mezi nohy jak čůrám odtamtud ale já se vůbec nestyděla. Divný asi.

Pissík (St, 22. 7. 2020 - 10:07)

Mám dojem,že jsem se do Adélky zamiloval. Čůráme spolu,a já bych ji chtěl pomilovat,ale ona se bojí,že ještě kluka neměla , ale třeba se to zlomí. Krásně čůrá a i při čůrání jsem jí mohl hladit pipinku a zkoušeli jsme vypít její moč. Vyčůrala se včera do pivní sklenice a skoro ji naplnila protože se jí chtělo nutně a já jsem vypil skoro všechno. Bylo to trochu hořký,ale vzrušující. Ona si lízla a pak dopila zbytek a nic nám nebylo. Dnes budeme odpoledne spolu a její brácha s babičkou a dědou pojedou na výlet a my budeme mít srub pro sebe.....

Patnáctku (St, 22. 7. 2020 - 11:07)

Nechat s neznámým klukem v chatě je hazard.

Mike (St, 22. 7. 2020 - 09:07)

Nevím Návštěvníku,ale jsi hodně mimo. Taky mně dostaly.

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 08:07)

No a Matlák je vyteklej. U něj to chápu, ale u ostatních? Že tě udělá Klára beru, ale Olin? No jo,vy si tam dosadite tu holku. Jako holka moc nechápu.

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 09:07)

Nic se nediv, takhle to fakt nefunguje, to jsou jen sexuální představy jednoho člověka co to píše a pár vtipálků, kteří z toho mají srandu.

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 11:07)

Přesně tak, ale baví mě to. Jen kdyby tak nefantazíroval.

Todd (St, 22. 7. 2020 - 08:07)

Protože jseš holka.

Matlák (St, 22. 7. 2020 - 08:07)

Holky já jsem pnutí já mám takový pnutí jak Klarká ji to udělal libor a curalá a eliška čůrá
moc já mám moc pnutí ja nepíšu už mám moc tak velký pnuti

Reklama

Přidat komentář