Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (St, 22. 7. 2020 - 07:07)

Sedím na zápraží a musela jsem čůrat. Dnes mi to nešlo hned tak prudce,protože mám holčičí dny a v pipince tampon a tak jsem se rozčůrala pomalu,ale za chviličku už z pipinky mi to šlo rychle a udělala jsem všechno do trávy kousek vedle. Ještě si pak tampon na záchodě vyměním a zkusím čůrat,ale to udělám asi jen maličký pramínek,když se mi ještě nechce. Libor včera chtěl moc pipinkování, ale takhle to nejde a on to ví,ale ani čůrání neděláme do pusy ,jen do ruky. Večer ale měl velkou nutnost se vypustit a tak jsem mu ho hladila a pak když jsem cítila, že už nevydrží a půjde mu to ,tak jsem roztáhla rychle v posteli nožky a on mi nádherně pokropil pipinku jen zvrchu a maličko dovnitř jen kolem čůrací dírky a pak mi to rukou rozevřel okolo pipinky a začal mi to dělat rukou až jsem za chvíli byla až jsem vykřikla do polštáře a on mi dal rychle mezi nohy něco, byl to ručník, protože jsem vystříkla a jsem se počůrala radostí ,ale to mám jen takhle,když se pipinkujem tak ne,protože je rychlej a já ještě nejsem jako on. Když ale jsem tak prostě udělám loužičku, ale některý holky to tak mají. Miška s Nikolou a Zuzkou přišly po sobě . Niki čůrala stejně prudce jako Miška,jen neměla pipinku rozšířenou,tak jí to čůralo všude možně a nakřivo,Miška ta měla hned prudký rovný proud,ale víc jsem neviděla,byla otočená z boku. Zuzka ta byla na WC,asi musela obojí. Dnes nás Libor vezme do Schandau,Zuzka totiž zítra odjede a ještě sušíme kvanta hub. Maminka v pohodě, půjdeme snídat.

Todd (St, 22. 7. 2020 - 08:07)

Klárko, Eliško, ja nemůžu, já jsem vyždímanej do poslední kapičky.

Olin (St, 22. 7. 2020 - 06:07)

Teď jsem byl s Eliškou čůrat za chatou. Šel jsem sám a čůral jsem a když jsem se vracel,ona zrovna šla a tak jsem šel s ní. Stáhla bílé kalhotky a v podřepu se ihned její mezírka v buchtičce zaplnila močí a hned
hodně čůrala, byl jsem zvědavý a roztáhl jsem jí pysky a viděl jak čůrá přímo z její dírky uvnitř proud. Ona se nestyděla, nestopla se ,věděla, že to chci udělat a vidět. Když se vyčůrala ještě zatlačila a ještě z ní čůral menší pramínek. Nekakala a to bylo dobře.

Jádrem (St, 22. 7. 2020 - 07:07)

nechápu co je tohle za techniku. Když čúrá odkud k ní přistoupíš abys jí dosáhl mezi nohy a ješte viděl dovnitř. Čili zase výmysly stejnýho chlapa. A ještě ty barevný kalhotky.

Olin (St, 22. 7. 2020 - 08:07)

Eli čůrá vždy ne na bobku, ale jen prikrčená v podřepu. Já byl dole pod ní a všechno jsem viděl, skoro mně počůrala hlavu,ale jen na ruce.

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 14:07)

Skoro? Snad úplně.

Pozorovatel (St, 22. 7. 2020 - 06:07)

Pokud si ji ani posranou nevymrdal tak je to nuda...

Olin (St, 22. 7. 2020 - 05:07)

Podruhé to bylo vpodvečer a to potřebovala a ta jsme šli z dvojchaty na druhou stranu taky do lesa a ona tam pak se rozhodla vyčůrat za malou skálou. Opět vyhrnula sukni a kalhotky stáhla a říkám se opřela skálu a v podřepu jí z buchtičky z mezírky mezi pysky hned tekla moč a čůrala od začátku prudce a široce přes celou buchtičku až trochu na zadek a po nohách. Když to bylo taky zatlačila,ale už nic nešlo ,jen se trochu zarazila a ruku s kapesníčkem dala rychle dovnitř do zadečku a jen polekaně zaprosila .. jé ,já budu kakat. Tak kakej,hlídám,tady nikdo není. Dala ruku s kapesníčkem pryč ,viděl jsem ,jak jí z prdelky rychle leze hovínko jako řidší šiška a pak ještě další hodně rychle kakala,že to skoro teklo, ale průjem neměla, jen skoro trochu. Podal jsem jí vlhký mech s ona si tím prdelku hezký očistila tu vykakanou velkou hromádku jsem důkladně zahrabal do jehličí a odešli jsme. Prý se kadit trochu styděla se mnou,ale šlo to rak rychle,že by to zpátky na záchod prý nevydržela .

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 07:07)

Dobrý, máš talent

Olin (St, 22. 7. 2020 - 05:07)

Včera jsem šel s Eliškou dvakrát čůrat a tak zkoumáme. Po obědě jsme byli projít zaareálá a v lese s jí chtělo tak jsme uhnuli z turistické cesty asi100 metrů do lesa a ona za jedním širokým smrkem vyhrnula sukni a stáhla kalhotky růžové barvy a lehce se přikrčila a začala čůrat pomalým, ale hned na to silným proudem. Pak ještě když byla dvakrát zatlačila a už z ní vyteklo jen pár kapiček. Pak jsem jí ukázal já jak čůrám,ale byl jsem u ní veliký ba Pissíku,ale nakonec mi to šlo taky hodně.

Adéla (Út, 21. 7. 2020 - 23:07)

Přesně jak píše Adéla, čurání je intimní záležitost a vy tady o tom píšete jako by si někdo s někým šel umýt ruce. Jste prasata

Kaďák (Út, 21. 7. 2020 - 23:07)

Holky díky za kadění, občas se tady zadaří.

Zdeněk (Út, 21. 7. 2020 - 19:07)

Na Mácháči jsem si vytipoval holku a byl jsem blízko ní a přál jsem si,aby šla čůrat. Asi za hodinu a půl se oddělila od dalších dvou a ale na WC,ale byla tam menší fronta a tak odešla do lesa za opuštěnou buňku a já za ní. Když jsem se objevil sundavala plavky a šla na bobek ,když mně viděla rychle si stoupla ale ruku na kundičce a pak jí to šlo a rychle chcala a hodně. Já jsem neodešel, vše jsem viděl,jen si dávala ruku před ní, ale stejně jsem viděl.

Návštěvník (Út, 21. 7. 2020 - 20:07)

To si máš k čemu blahopřát ,že se skoro počůrala a musela to v nouzi pustit v takovém stresu před tebou.Ta holka se příště bude bát kamkoliv jít na záchod venku a může z toho mít takové trauma že se radši nekontrolovatelně pomočí,než aby si odskočila ve strachu,že tam někde bude
číhat takový blbec jako ty.

Todd (Út, 21. 7. 2020 - 21:07)

Já taky holky sleduju,ale tohle bych neudělal, takhle natvrdo. Ta holka bude mít opravdu strach. Takhle ne. Nenápadně a nebo s holkou se kterou se na tom dohodnete.

Terka (Út, 21. 7. 2020 - 22:07)

Tohle mi udělat cizí kluk tak se taky po... nebo to vyčůrám jako ona, ale pak bych se z toho sesypala a už bych se nikdy nešla vyčůrat sama za roh i za cenu,že bych to nevydržela a počůrala se. Kdybych měla sukni, tak ještě by to šlo a roztáhla bych nohy a šlo by to a kalhotky bych obětovala,v kalhotách by to byla ostuda největší, to bych nedala a radši bych si dávala preventivně plínku pod kalhotky kdybych měla mít kalhoty. Hele opravdu,tohle je blbý. Holka když čůrá tak je to její intimní a chce to dělat sama skrytá,kdybys ji pozoroval a nevěděla o tom,budiž, i to je hloupý, ale chápu,že to kluky láká.

Puluj (Út, 21. 7. 2020 - 23:07)

Terezko souhlasím, tohle je necitlivé ,to se holce nedělá. Ikdyby se mi líbilo sebevíc její čůrání, tak to udělám nenápadně , tohle je šok a on jen zneužil situace, kdy veděl, že ta holka musí neodkladně čůrat, a že to jinak nevydrží a bude se muset vyčůrat i v této nekomfortní situaci, aby nebyla počůraná.

Návštěvník (Út, 21. 7. 2020 - 19:07)

Klárka asi bude mít chcaní chvilku pro Libora a ten jí to z pipinky všechno vypije. Chtěl bych taky ochutnat dívčí moč, mně by to rozvášnilo do běla.

Adéla (Út, 21. 7. 2020 - 20:07)

Ty píšeš o holce a píšeš chcaní a ne čůrání? Ty jsi kretén hnusnej

Kaďák (Út, 21. 7. 2020 - 23:07)

Jo, holka, tady je to tvrdá výchova, holky chčijou a kadí i do huby, jestli si nezvykneš tak nepiš

Reklama

Přidat komentář