Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Zuzka (So, 18. 7. 2020 - 16:07)

Pozdravuju na chaloupku. Můžeme se Kláro v to pondělí sejít U vladařů třeba ve 13,30? Píšu s předstihem, abychom se neminuly. Moc se teším!

N. (So, 18. 7. 2020 - 15:07)

v originále: I‘m dancing as fast as I can, mám dojem, že překlady byly dva, ten první už v osmdesátých letech. Niméně zdravím:) diskutující

Zde (So, 18. 7. 2020 - 14:07)

popisované sexuální praktiky hlavních hrdinek,jsou stejně naléhavvé jako piss koz. Ty se snaží na svůdné močení nalákat mnohdy ne příliš sexuchtivé samce. Samice koz se prochází po okolí a naléhavě při tom močí. Jakmile proudu moči nastaví samec tlamu, aby ochutnal, mají o potencionálního otce příštího vrhu postaráno. Porovnejte se zde psaným.

Návštěvník (So, 18. 7. 2020 - 13:07)

Někam se nám zatoulala Viola,že už nepíše, ani včera.

Viola (So, 18. 7. 2020 - 13:07)

Jsme na týden v Javornikách. Pak se připomenu častěji.

Návštěvník (So, 18. 7. 2020 - 13:07)

ochcáváš Javoríky? No potěš koště

L. (So, 18. 7. 2020 - 13:07)

"Tančím tak rychle jak dovedu"

! (So, 18. 7. 2020 - 14:07)

Má být dokážu ;)

Návštěvník (So, 18. 7. 2020 - 13:07)

Já se Natalie zastanu,myslím,že nic neudělala,aby ho poškodila. Ona má k němu sympatie od počátku

Natalie (So, 18. 7. 2020 - 12:07)

Matláku já jsem dřív nemohla,ale ty ses krásně, nádherně vypustil. Jseš mi trochu nevěrný, víš to? Ale když už nemůžeš vydržet tak mysli na mně jak jsme spolu čůrali,ale ty další holky taky umí čůrat pěkně.

Mike (So, 18. 7. 2020 - 12:07)

Tohles Natalie opravdu nemusela.

Matlák (So, 18. 7. 2020 - 12:07)

Já natálkó nešlo já měl klárku jak čuralá jak mezi nohy do kalhotky a já moc tě omlouvit se. Já chci tebe jen ,mně líto moc já budu čekat na tebe,teď bych neviděl se rád jak brečel bych pro tebe.

Návštěvník (So, 18. 7. 2020 - 12:07)

Ty jsi takový hovado jak Libor. Dělá ti dobře lhát a podvádět nemocnýho kluka

Matlák (So, 18. 7. 2020 - 11:07)

Já musel vyteklý uhonil,klarký u ní neviděl pipinku ale já hlídal pipinky aby čůraly rovně já u nich mišky a nikoly já viděl je čůrat moc hezký já uhonil vyteklý s miskou všechno ale ještě nešlo jja pak ještě klarku jak curala a počůrala mezi nohama ja s ní už vyteklý strašně chtělo až bylo ven strašně vyteklý všechno klarce

Matlák (So, 18. 7. 2020 - 10:07)

Nataliko já mám na tebe pnutí já chci do tebe pnutí nebo jak klára mám taky pnutí já když čurianí měla přes pochcaní kalhotkové já mám velký pnutí já chci do tebe vyteklý jsi tu dáš mi čuriní natalko

Návštěvník (So, 18. 7. 2020 - 10:07)

Matláku Natálka tu dnes asi není. Udělej to u Klárky jako Libor.

Matlák (So, 18. 7. 2020 - 09:07)

Holky mám pnutí, dáte mi čůrání ja chci natalie jako aby ona měla nejvic

Miška (So, 18. 7. 2020 - 09:07)

Já jsem s Nikolou čurala ještě v noci a přesvědčila jsem jí,že půjdeme na záchod a tak jsme se vyčuraly tam. Ráno jsme měly baculky opět připravené a hned jsme pustily moč do trávníku a už je nám dobře. Trochu jsme si taky popsaly. Niki ráno byla rozepalá a tak jsem ji při čurání ráno držela za ruku a dávala pozor aby jí to z baculky teklo rovně a ne na nohy,ale šlo jí to přímo a mně pak taky.

Klára (So, 18. 7. 2020 - 09:07)

Včera Libor po mně chtěl něco ,co tady už taky někdo napsal. Když jsme přišli z hospůdky domů tak jsme ještě zůstali venku a já se mu tady vždycky ještě vyčůrám a to se mi taky chtělo, ale on ale chtěl,abych se mu vyčůrala přes kalhotky a on to přes ně to čůraní pil. Jenže já ještě měla silonky punčocháče,protože bylo chladno a tak mi je taky nechal a jen mi vyhrnul sukni s ať čůrám. Kdybych nebyla v náladě neudělala bych to,ale tam jsem to teda pustila a navíc jsem opravdu potřebovala hodně a tak jsem se vlastně jakoby počůrala a Libor to vypil skoro všechno přes to spodní oblečení. Pak mně počůranou rychle odvedl nahoru do pelíšku a celou mně zlíbal od mokré pipinky až po prsty u nohou a nohy jsem měla trochu zpocené,protože jsem měla botasky večer, ale to se mu taky líbilo. Nakonec jsme se pipinkovali a nádherně se vypustil do mne a až pak jsme se šli osprchovat a já si vyprala v ruce mokré prádlo a šli jsme do pelíšků. Tohle byl tak nečekaný zážitek,proto jsem se chtěla svěřit.

A (So, 18. 7. 2020 - 12:07)

botasky vyhodila.

Reklama

Přidat komentář