Reklama

alkohol+Sertralin

Luděk (Út, 5. 4. 2011 - 20:04)

No asi to nevadí, ale může se stát, že nebudeš moct usnout, sertralin trochu nabuzuje a proto se většinou bere v první půlce dne. Ty máš sertralin na paniku? Nevěděl jsem, že se na to dává.

Dominik (Út, 5. 4. 2011 - 18:04)

Vim ze do tohoto tema to nepatri ale je jediny poradny ktery jsem nasel.. Tak snad mi nekdo i tu pomuze... Uz pres mesic beru Sertralin 50 Genericon. Celkem to zabyra ale v nejakych situacich ne.. Davkovaní mam rano cela tableta a odpoledne pulka... Tak se chci zeptat jestli si muzu vzit i pozdeji ? Treba (vecer) hodinu pred tou situaci ktera ve me vyvolava paniku..

schizák (So, 19. 3. 2011 - 16:03)

já si dám radši tabulku čokolády a nebo ovocnou šťávu bez alkoh..případně hurma píše se churma vyžívámse v cizokrajnem ovoci-a to mi chutná-banány melouny atd.když jsou levnější-proti vkusu žádnej dišputát-alkohol+cigar..-drogy..NEpoTŘEBUJU NIC VE ZLÉM..

bodlina (So, 12. 3. 2011 - 20:03)

beru asentru chlastám jak...tak to jsme na tom podobně,cítím se perfektně :-)

vopičák (Pá, 28. 1. 2011 - 18:01)

beru asentru chlastám jak duha a nic se neděje :)

Marek (Po, 22. 12. 2008 - 00:12)

Piju dost casto a asi si brzo odvarim zaludek ale byvam po antidepresivach ospaly jak pes.

Kamii (Ne, 26. 10. 2008 - 19:10)

A co sertralin + energetický nápoj?

v.uther"seznam. (Čt, 16. 10. 2008 - 19:10)

Taky tak - i když ne na max.U mně jako u chlapa o to bolestnější,že se nedá nic předstírat ;-)Manželka je ale radši s abstinentem impotentem,než naopak.Už nepiju a nekouřím od roku 2004 (asi 10x jsem měl slabší chvilky až do ledna t.r.)Teď na Sertralinu jsem už čistej.Působení bych spíš vnímal jako potlačení emocí vyvolávajících automaticky chuť na něco.
Tak se drž

Vláďa

lussix (Út, 14. 10. 2008 - 19:10)

tak já beru sertralin teď 3. týdnem a jsem uplně mimo.. je sice fajn, že deprese mám v mnohem menší míře, ale to nakonec všechno.. cítim se jak nic, jsem naprosto bezcitu. Ale neopovážim se to nebrat.. je mi všechno jedno.. máte taky takové "pocity"? jak je všechno na nic.. nejlepší, že psychiatrička říkala rodičovi, že by tohle svý dceři nikdy nedala..ale co se dá dělat?

šou (Po, 25. 8. 2008 - 15:08)

Pavlíno, pokud chceš zjistit, zda ti Sertralin pomůže, budeš ho muset vyzkoušet. Nebo zajdi za psychiatrem, ten má asi větší přehled o lékových interakcích antidepresiv než neurolog. Nebo se na užívání AD zeptej pacientů se stejnou diagnózou jako máš ty. Na tvém místě bych ten Sertralin zkusil.....

Pavlína (Po, 25. 8. 2008 - 15:08)

Ahoj lidi.Mám vážné onemocnění svalů.Dost časté bolesti a jak se to tak střídá,tak i střídavé nálady.Psychiku mám jinak normální.Nikdy jsem netrpěla ps.poruchami.V lázních mi lékařka poradila ,ať zkusím antidepresiva,že snižují bolestivost.Můj neurolog mi je napsal,ať to zkusím.Mám teď krabičku sertralinu doma a bojím se to začít užívat.Jak to tu čtu.A ty vedlejší učinky.Pak mám epilespsii...a moc by se to při tom nemělo.Vůbec nevím,jestli to mám zkoušet..

Pavla pro Lucku (Po, 25. 8. 2008 - 10:08)

Ahoj Lucko, mám nasazený sertralin a chtěla jsem se zeptat, přibíráš po něm???
V minulosti jsem brala APO parox a přibrala jsem 15 kg za půl roku. MOc děkuji Pavla

Lucka (So, 26. 7. 2008 - 10:07)

Jsem na sertralinu uz peknych par dni, asi dva mesice a uzivanim techto tabletek se mi snizila chut na sex..abych pravdu rekla ztratila na maximum.. chtela bych vedet jestli mate i vy takovy problem?

sk44 (Čt, 7. 2. 2008 - 17:02)

ahoj helenka, chcem sa Ťa opýtať ako dlho ho berieš, pretože mám rovnaký problém a ve?mi mi to vadí. Nikdy som s vyvrcholením nemala problém, a po asi 1,5 mesiaci brania som o to prišla, a je to frustrujúce, niekedy som tááááák blízko. Teraz načínam tretí mesiac liečby.Ešte by ma zaujímalo, či niektorá z Vás ostatných, ktoré trpíte rovnakým problémom, nemá skúsenosť, že by sa to po nejakej dobe dostalo do normálu? Ďakujem Helenke aj ďalším!!!

Hany (Po, 4. 2. 2008 - 16:02)

Já beru setralin asi 3 měsíce, je to super, měla jsem dřív až skoro sebevražedné stavy, ale moc mi pomohla moje maminka. Sem tam si dám i víno někdy trochu víc, a cítím se pořád skvěle.
Tak se holky držte.Ahoj.

lucy (So, 2. 2. 2008 - 11:02)

je fajn si takhle přečíst,že v tom nejsem sama...a mít s kým si o tom promluvit...tak zatím..snad bude líp......

Návštěvník (So, 2. 2. 2008 - 11:02)

loni v létě mě potkalo něco podobného..prostě hruza.vubec jsem nevěděla co se to se mnou děje,myslela jsem na nejhorší.závěr lékaře byl,panická uzkost....to byly mé myšlenky ještě horší.předepsal mi sertra..první dva týdny..něco šíleného,snad všechny nežadoucí učinky jsem si prožila,vše co jsem měla ráda mi začalo příšerně vadit,hudba,lidi..jakýkoliv zvuk..........po pul roce užívání,jsem nepostřehla žádnou změnu...třeba dva nic,ale pak je to zpět,myšlenky..špatná nálada..ted je to týden co jsem to přestala užívat,cítím se líp..jestli to vydrží,nevím..nebo zkusit jiný lek??

Ester (Čt, 17. 1. 2008 - 23:01)

tak na to jsem vůbec nemyslela...

Helena (Čt, 17. 1. 2008 - 13:01)

Já po sertralinu nejsem schopná vyvrcholení.

:-))) (Út, 21. 7. 2020 - 02:07)

:-)))

Reklama

Přidat komentář