Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Oleandr (Po, 20. 7. 2020 - 13:07)

Vidíš , šikovnej kluk!

Matlák (Po, 20. 7. 2020 - 10:07)

Já mám pnutí adelko jak t.vy čuraní

Oleandr (Po, 20. 7. 2020 - 11:07)

Mátlaku tak to pusť jako Adélka a uleví se ti. Nečekej na jiný holky nebo Pissík bude s Adélkou čůrat dřív než ty!

Zuzka (Po, 20. 7. 2020 - 09:07)

Klárko vyjíždím!

Klára (Po, 20. 7. 2020 - 10:07)

Super. Tak v půl druhé U Vladařů, budeme čekat.

Návštěvník (Po, 20. 7. 2020 - 09:07)

Dnešní mladí jsi zvědaví a jestli je holka jednodušší nebo naivní tak se nechá vyhecovat. Normální holka chodí čůrat sama a nechce být při tom vidět.

Ale (Po, 20. 7. 2020 - 11:07)

vždyť si to píše sám sobě ten co píše Kláru a Mišku a Zuzku atd.

Návštěvník (Po, 20. 7. 2020 - 11:07)

to tady každý ví ale stejně sem čumíme

Návštěvník (Po, 20. 7. 2020 - 15:07)

Jo to jo. A taky přemejšlim jak to asi dělají a proč ho napadlo že zrovna tak a tak :-)

Návštěvník (Po, 20. 7. 2020 - 11:07)

Aha a to je tedy pěkná blbost.

H. (Po, 20. 7. 2020 - 11:07)

Taky si myslím,za vším vidíte jednoho . Proč by to dělal? Mj.ten srub a Tj Vltava jsou reálné. Přejme jim to,pokud není pissík nějaký úchyl.

Návštěvník (Po, 20. 7. 2020 - 08:07)

No nevím. Buď tam Pissík pojede a nikde nikdo a nebo ,to je až trochu ulítlý,ale stát se může nečekané.... Jako přála bych mu to.

Adéla (Po, 20. 7. 2020 - 07:07)

To bys musel přijet až sem do Horní Vltavice. Tady se dělá večer ohýnek s kytarama ,v lese jsou houby,děláme výlety. Budeme tady do pátku. Tady bysme se mohli seznámit, ještě jdou tu nějaký chatky volný, srub je tady jediný vzadu stranou a tam bydlíme u lesa. Tady normálně chodí holky čůrat ráno za chatky a taky jsem jednou viděla, když jsem se teď vracela jak jsem musela za srub. Ale ta byla menší.

Pissík (Po, 20. 7. 2020 - 07:07)

Zařídím si to ,rezervuji a přijedu . Jaké je to ubytovací zařízení? Jsi tam sama nebo máš ségru,bráchu?

Adéla (Po, 20. 7. 2020 - 08:07)

Ty bys opravdu přijel? Tak bys chtěl se moc seznámit? Je to Tj Vltava nejblíž srubu je tady volná jedna chatka pro 2 jinak asi dál taky,co se nesvítí. Podívej se na netu. Mám tady bráchu ale je mu 5, tak se o něj staráme s babičkou a dědou. Naši jdou teď v lázních. Ale můžu se i sama tady pohybovat. To bych byla ráda, měla bych tu kamaráda a kdyby se mi chtělo na záchod s tebou bych se asi klidně vyčůrala. Já chodím tak asi čtyřikrát denně, ale někdy často, když víc piju. Jsi takový upřímně hodný.

Pissík (Po, 20. 7. 2020 - 08:07)

Hotovo. Ta chata A 22 je do soboty pro mně! Je to ta poslední a pak je pěšinka a srub za ní pod lesem to jste vy! Nástup od 14,00 hodin. To je neskutečný Budu tam! Jmenuji se Honza,Pissík je muj nick. Jsem trochu starší od tebe je mi 20 jestli nevadí.

Adéla (Po, 20. 7. 2020 - 08:07)

Ok,nevadí. Mám tady i kolo,můžeme někam na kole. Dá se i půjčit jestli nemáš. Tak odpoledne. Děda už ví,že přijede kamarád a není proti.

Pissík (Po, 20. 7. 2020 - 07:07)

Adélko já nevěřím . Jestli to myslíš vážně já to uskutečním okamžitě! Takový krásný čůrání a nabídka. Já jsem úplně mimo.

Adéla (Po, 20. 7. 2020 - 07:07)

Ráno jsem šla taky čůrat kousek za srub. Už se mi chtělo na záchod,že jsem to držela a bylo to nepŕíjemné až že bych se počůrala ,tak se mi chtělo. Byla jsem sice jen v kalhotkách,ale okolo nikdo a tak jsem naboso zaběhla za srub a kalhotky šly rychle dolů a proudila hned moč a strašně se mi chtělo čůrat tak jsem čůrala taky jako Nikola rychle aby se mi ulevilo a za chvilku to bylo venku a mě byl už dobře a nepotřebovala jsem už čůrat nic.

Klára (Po, 20. 7. 2020 - 07:07)

Libor odjel a já ho byla vyprvodit k autu a na rozloučenou jsme se objsali a opusinkovali a taky jsem vyčůrala z plné pipinky všechno,co se tam v noci nashromáždilo. Sáhla jsem kalhotky a na bobečku jsem hned cítila jak mi teče mokrý proud z bříška a Libor ten proud rukou hladil a já tak čůrala všude možné okolo jak se to rozstřikovalo a jemu se to líbilo. Miška pak když jsem se vracela zrovna s Miškou šla n na zápraží a Nika hned čůrala a Miška taky,ale Niki víc a prý ji to trochu pálilo . Tak jdu chvíli k holkám a pak na snídani. Mamča už ji dělá, už se zase posunula a je lepší.

Reklama

Přidat komentář