Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Na (Pá, 17. 7. 2020 - 10:07)

Už jsem v rohu tady ,rychle stahuju kalhoty s kalhotkama a mám vidět štěrbinku mezi nohama a na bobečku, už to jde, už čůrám ,všechno čůrám z pipinky a hodně čůrám a jen ty se mnou , čůrej taky hodně. Vyčůrej pnutí, budu moc ráda ,že čůráš se mnou. Podívej jak ještě hodně čůrám.

Todd (Pá, 17. 7. 2020 - 09:07)

A já jsem mokrej. Nesmím sem tak často chodit, holky vy mně zničíte.......

Návštěvník (Pá, 17. 7. 2020 - 09:07)

Jestli se Natalie brzy neozve tak Matlouš to svý pnutí neudrží a vyteče s některou z ranních holek i třeba s tou zrzkou,ikdyž to je zkušenost od kluka.

Matlák (Pá, 17. 7. 2020 - 09:07)

já mám holky pnutí až pude natalka čurat já musím počkat a nebo já uhoním do vyteklýho jak tady Klára a miška se zrzkou daly čuriná taky, já chci Natáklu nejvíc

Natalie (Pá, 17. 7. 2020 - 10:07)

Už jsem tady pro tebe. Potřebuju čůrat,půjdeš se mnou? Ale dlouho nevydržím. Mám dnes kalhoty a pod nima bílý kalhotky,a pod nima pipinku ,ze které se pro tebe celá vyčůrám a krásně mi to poteče z ní, uvidíš.

Matlák (Pá, 17. 7. 2020 - 10:07)

Jo jo honem si stáhnií honem a čůrej mi dej mi já mám moc pnutí já chci pnutí

Standa (Pá, 17. 7. 2020 - 08:07)

Nedávno jsem šel okolo našeho zdravotního střediska a viděl jsem mladou zrzavou holku tak kolem 15-16 let v květované sukni a bylo vidět podle výrazu,že je asi nemocná.. Najednou zničeho nic zašla mezi zaparkovaná auta ,vyhrnula tu sukni a sundala kalhotky s punčocháčema a hned začala na bobečku vydatně čůrat. Ani nešla za roh někam a dalo se a ani neřešila ,že je kolem celkem běžný ruch a občas i lidi . Podle toho jak jí to šlo asi to už nemohla vydržet.Počkal jsem až bude a pak jí došel a zeptal se jí jestli nepotřebuje pomoci,že vypadá,že jí není dobře. Ona,že má horečku a antibiotika a že si jde domů lehnout.Šla na autobus ale ten jel do města asi až za necelou hodinu a tak jsem ji nabídl,že ji odvezu domů. Nejprve váhala,ale dal jsem ji svou vizitku a nijak jsem se neskrýval a tak nakonec souhlasila. Řekl jsem ji ať počká na lavičce,že já mám nedaleko auto a přijedu pro ní. Skutečně počkala a já ji odvezl do Hlinska domů což je tak deset kilometrů. Svěřila se mi,že má akutní zanět močového mechýře a že už dva dny s tím bojuje,já jsem sena to chytil a povídám,jestli budete potřebovat zastavit na malou, tak klidně, A ona k mému překvapení řekla,že jestli ano tak bypotřebovala. Asi po kilometru jsem zastavil u výjezdu na lesní cestu se zábranou a ona šla čůrat. Já jsem ji nesledoval,ale vnímal jsem,že popošla jen trochu od auta a už bylo slyšet jak syčí ten proud z její prcinky. Čůrala opět hned a asi intenzivně a trochu vzdychala ,asi ji to bolelo nebo nemohla už vydržet. To mne vzrušilo ale nic jsem si k ní dedovolil. Měl jsem o ni zájem,moc se mi líbila,ale měla nějakýho kluka a tak jsme si volali a až po čase jsme se sblížili. Od té doby pak i společně čůráme.

Pissík (Pá, 17. 7. 2020 - 07:07)

Holky krásné vyčůrané ráno. Já bych tě Miško taky úplně obaculkoval,kdybych viděl jak ti baculka čůrá celá v proudu a Klárku musím nechat Liborovi,ale udělal bych to samé a i vypil bych z pipinek vaše čůrání taky. Tak zkuste a napište.Třeba se k vám přidají některé další.

Klára (Pá, 17. 7. 2020 - 07:07)

Libor ještě chrní a já už jsem šla na záchod a u zápraží jsem se hned vyčůrala. Chtělo se mi hodně, ale pustila jsem to dnes nejprve pomalu a až pak plným čůráním prudce. Večer byl Libor krásně bujnej a hned jsme se vypipinkovali a vůbec dlouho nevydržel a jen byl v mé pipince už jsem ji měla plnou jeho pramínkem lásky. To je důkaz ,že na mně moc myslel v týdnu a asi se ani neuvolnil sám a počkal až na mne. Maminka už něco dělá v kuchyni, teď šla do koupelny a tak ji půjdu pomoci se snídaní a dám si kafe, včera jsme s Miškou taky povídaly než Libor přijel, jestli už někdy měla kluka, že ji to chtěl udělat do pusy a ona že jednou prý to jeden jí tak udělal, ale ona to pak spolykala a za chvíli se vyblinkala a že to nedala. Tak to má jako já, naštěstí to Libor už se mnou nedělá. Ale řekly jsme si s Miškou, že ještě někdy zkusíme vypít své čůrání jako loni a myslím, že to bych zvládla. Libor někdy vypije přímo mé celé čůrání skoro z pipinky, když se vyčůrám a je to pro něj vášeň.Nikolu do toho asi nevezmeme, na tyhle pokusy je ještě nezralá.

Návštěvník (Pá, 17. 7. 2020 - 08:07)

Koukám, že si umíte v šestnácti pošmáknout. Opravdové zkušené degustátorky.

Miška (Pá, 17. 7. 2020 - 06:07)

Vzbudily jsme se s Nikolou před šestou a chtěly jsme obě hodně čurat a tak jsme taky spolu šly ven a pod zápražím stáhly kalhotky a hned jsme se vypustily. Mně i Nikolce to šlo širokým proudem přes celé baculky a udělaly jsmeranní velký čurání. Klára je s Liborem nahoře a je tam klid,asi ještě spinkají. Niki ještě taky leží a já taky se ještě zabalím.

Titl. (Čt, 16. 7. 2020 - 22:07)

Ok

Bibi (Čt, 16. 7. 2020 - 22:07)

Po čase opět zdravím na chaloupku! Krásnou dobrou noc a pelíškování!

Pissík (Čt, 16. 7. 2020 - 22:07)

Hele já jsem na tom podobně. Taky chodím sem. Video je super,ale tady to má něco navíc a mně to dostane vždycky. Ale občas mám depku,že nemůžu na to najít holku reálně.

Rozčtvrcený hovno (Čt, 16. 7. 2020 - 22:07)

Tak prvně by sis měl zkusit najít holku, tady jsou jen kluci co se rádi za holky vydávají, pak jeden debil Scatter co jim za to nadává a uplakánek Milda co si z toho plní slipy. Zkus třeba perverz.cz, tam se na to specializují.

Dalibor (Čt, 16. 7. 2020 - 22:07)

Měl bych chlapi a holky dotaz. Čtu tyhle stránky o čůrání a jsem z toho unešenej,ale rád bych taky nějakou holku sbalil ,která by čůrat chtěla a užívat si to společně. Jsem z Plzně , 20 let a zatím jsem nebyl ani jednou úspěšný a každý vztah ztroskotal v momentě když jsem tohle po ní chtěl. Maximálně se jednou
se mnou vyčůrala,ale pak už neměla zájem se stýkat. Co dělám blbě? Libore jak se ti to povedlo s Klárou ji na to sbalit? Poradíte mi někdo? Nechci jen holky šmírovat někde za rohem nebo na záchodě.

Návštěvník (Čt, 16. 7. 2020 - 22:07)

Žádné Klárky a holky neexistují, je to jen výplod Librovy fantazie. Asi jsi tu nový.

Dalibor (Čt, 16. 7. 2020 - 22:07)

Nejsem tu nový. Právě proto že většina holek zde není fiktivních. Zjistil jsem si to a Libor je taky k mému překvapení dívka,ale nechávám mu jeho původní roli. Vím proč to dělá.

Návštěvník (Pá, 17. 7. 2020 - 18:07)

Jo Libor je dívka a Klára chlap.no to mě poser

:)))) (Čt, 16. 7. 2020 - 22:07)

Dobrýýýý.

Reklama

Přidat komentář