Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

sama :-))) (So, 15. 8. 2020 - 10:08)

já to umím perfektně ,jak mi to sedí a mám nicků až až ..

bianka (So, 18. 7. 2020 - 11:07)

Ano, máme různé pohledy :-). Píšu KDO VÍ?
Možná proto, že jako abstinentka vím, jak opilý chlap vypadá a jak se chová. A kdysi tady Miluna psala, jak se Sergej chová, kope do zdi a pod. Nebo má blbé řeči. To člověka otráví. Ještě snad k tomu, že Miluna nemá kam jít. Ano, měla a nemá, ale MŮŽE MÍT. Jenže nedbá na rady, protože pod peřinou je dobře a v garáži klid. Takže se v názorech nezhodneme, což se stává a tak nemá cenu dál diskutovat. Přeji hezký víkend.

Realista (So, 18. 7. 2020 - 15:07)

Hezký víkend, Bianko.

bianka (So, 18. 7. 2020 - 09:07)

Nevíme, nežijeme s nima. Ale Sergej podle Miluny pije dlouho a dávkování zvyšuje. Nic nedělá? Kdo ví. Ale mně by jako ženě vadil ten zamořený byt výparem alkoholu, ty opilské řeči a ten pohled na chlapa, který to možná pije přímo z láhve. A určitě taky to, že to vidí mé děti. To, že nepracuje, je druhá věc, tam prozatím peníze nějaké jsou, ale ty dojdou. Ano Miluna poleze po zdi, s tím souhlasím.

Realista (So, 18. 7. 2020 - 10:07)

To vypadá jako bychom četli dva rozdílné příspěvky. Miluna nic nepsala o tom, že v pití graduje, že mají doma výpary alkoholu, nic o opilských řečích, natož aby před ní pil z lahve. Ano, osobně si myslím, že pije nebo něco bere. Ale očividně ne tak, aby Milunu štval vědomě. Navíc Miluna nemá na výběr. Nemá kam jít, když nepočítám garáž.

no (So, 18. 7. 2020 - 14:07)

může to být ještě jinak. Miluna se taky umí napít a sjet "něčím". Jenže teď ji nic nebaví, tak nechce aby pil i Sergej. Je normální manipulátorka, ostatní mají skákat podle jejich nálad

didusi (So, 18. 7. 2020 - 10:07)

didusi...

didusi (So, 18. 7. 2020 - 11:07)

-samozřejmě, nic ve zlém...jen že se pořád dobře čtou tvé přízpěvky po tolika letech..

bianka (So, 18. 7. 2020 - 09:07)

Nějak jsem v tomhle asi nepochopila tu uměle vyvolanou starost, jak píšete. Ano, Miluna si vytváří zbytečné starosti, ale tohle koukání denně na opilého chlapa je ta realita. A tu jde změnit. Nesouhlasím s tím, že nemá na výběr. Ale to je můj pohled.

Realista (So, 18. 7. 2020 - 09:07)

Já jsem její příspěvek pochopil tak, že na Sergejovi to vidět není. Že Miluna to neví na 100%, ale už ji dráždí, tak musí chodit ven. Osobně si už o Sergejovi nemyslím nic moc dobrýho, ale dělat si starosti, když vlastně vůbec NIC nedělá mi připadá na hlavu. To by mě víc štvalo, že nepracuje. Brzy bude podzim a Miluna z toho poleze po zdi.

bianka (So, 18. 7. 2020 - 06:07)

S alkoholikem je těžký žít. Dívat se na ožralýho partnera? Ani kdyby mě zasypal zlatem!

Realista (So, 18. 7. 2020 - 07:07)

To neříkám. Ale Miluna nemá na výběr.

Miluna (Pá, 17. 7. 2020 - 21:07)

Zdravim Radko a Oto ,jak je u vás? Už to neposlouchejte tady co bylo dřív.Taková už nejsem a názor sem změnila o 100%..já teď mam starosti se Sergejem,ne že by mi něco dělal nebo jsme se hádali ale jak doma celej den nevydržim,jak chodim opět do přírody nebo garáže tak já už si nejsem jistá jestli si nekupuje flašky i tajně.Občas mam takový podezření protože ví že se mi to nelíbí aby lil denně nebo s malýma přestávkama.Tak si s tim lámu hlavu a nevim co dělat.Jestli mu prohledávat věci nebo byt.

Realista (So, 18. 7. 2020 - 04:07)

Že fetuje nebo leje tak to je asi na 100%,ne? Co by celý dny doma dělal. V Písku máte minimální nákazu, ale válí se pátej měsíc doma. Tak leje. Mlátí tě? Říkáš že ne. Nedává ti prachy? Asi dává. Co se ti zase nelíbí? Proč si pořád uměle vytváříš starosti?

Miro (Pá, 17. 7. 2020 - 14:07)

tady se někdo hradba v minulosti, tak dám taky příspěvek. 7 let zpátky. Miluna, coby Matka Roku. Poté, co jí matka napsala, že dítě bude bílé a že mělo jen žloutenku:
"No ty si děláš snad prdel!! To vim o tý novorozenecký žloutence ale to mi řekli že to děti mívaj ale to mi nenapadlo že by měl ten nádech kvůli tomu! No to mi ani neříkej! Takže je jen obyčejnej bílej blbec??! No to snad nee! To je potupa pro mě,já žádnýho prašivce bílýho nechci! No ty brďo proč mam mít já smůlu a než ho pustí už bude podzim a už se ani neopálí.Tak teď mam pěkně skaženou náladu.A číslo tu psát nebudu,tak zjisti na Vildu email a napiš ho sem."

Návštěvník (Pá, 17. 7. 2020 - 16:07)

Tady je vidět Miluny vývoj. Ještě pár let a bude mít hlavu v pořádku.

tak (Čt, 16. 7. 2020 - 20:07)

to zde bude brzy veselo až si Marián dojede pro Milunku.

Ota (Čt, 16. 7. 2020 - 21:07)

Věřim že Miluška už by něco takovýho nechtěla.

tak (Čt, 16. 7. 2020 - 21:07)

to je Mariánovi fuk, jestli chce a nebo nechce.

Ota (Čt, 16. 7. 2020 - 23:07)

To třeba jo,ale snad neví kde bydlí.

Reklama

Přidat komentář