Reklama

Sudeckova atrofie

Dagmar.. email… (Po, 5. 10. 2020 - 22:10)

Dobrý den. Taky bojují se Sudeckův syndrom, po operaci kolene.. Můžeme se spojit? Hledám možnosti, bojují atd. A touhle diagnózou se nedá žít, bez bolesti atd. Dagmar

Irena Poštulková (So, 28. 11. 2020 - 08:11)

Zdravím Dášo,
taky bojuji.
Irena

Irena Poštulková (So, 28. 11. 2020 - 08:11)

Zdravím Dášo,
taky bojuji.
Irena

Irena Poštulková (So, 28. 11. 2020 - 08:11)

Zdravím Dášo,
taky bojuji.
Irena

Věra (Čt, 29. 10. 2020 - 19:10)

Dobrý den,také mám Sudeckuv syndrom. Již 10 let, pravá noha a pravá ruka. Neskutečné bolesti, kterých se nejspíš nezbavím. Budu ráda za jakoukoliv radu [email protected]

Věrka (Čt, 6. 6. 2019 - 13:06)

Ráda bych Vám poradila, ale jsem také zoufalá. Mám sudeck již 10 let a je to hrozné.

Dagmar (Út, 16. 4. 2019 - 18:04)

Dobrý den.,
Píši sem jelikož jsem již zcela zoufalá.
Jsem po 5té operaci kolene a objevili u mě Sudeckův syndrom(noha je lesklá,nateklá,nehty úplně jiné než dříve,noha má jinou barvu než noha zdravá a mám příšerné bolesti).Nemohu žít vůbec svůj život jakmile jen trochu nohu přetížím(nemohu ani po bytě se pohybovat bez fr.holí)tak bolesti jsou ihned ještě větší plus jiné výše zmíněné problémy se hned zhorší též.
Beru Caltrate 600mg,vitamín D v kapkách-Vigantol a už je to rok a půl a zlepšení není žádné.Ba naopak řekla bych,že mám bolesti větší a větší :(
Máte někdo se Sudeckem dobré poznatky a rady,prosím Vás o ně.
Opravdu jsem již zcela bezradná,unavená a vyčerpaná.
Kdo Sudecka má jistě ví o čem zde píši.
Předem Vám všem děkuji za odkazy.
Zdravím.

Dagmar - dazsk… (Po, 5. 10. 2020 - 22:10)

Mám diagnózu Sudeckův syndrom, po operaci kolene.. Léčbou se zabývá bio klinika.(kontakt mám) Ovšem vzácné onemocnění, aby mohli otevřít studium - léčbu, musí být víc pacientů..

Dagmar - dazsk… (Po, 5. 10. 2020 - 22:10)

Mám diagnózu Sudeckův syndrom, po operaci kolene.. Léčbou se zabývá bio klinika.(kontakt mám) Ovšem vzácné onemocnění, aby mohli otevřít studium - léčbu, musí být víc pacientů..

Vlasta Komendová (St, 3. 3. 2021 - 21:03)

Fobrý den,

manžel má také diagnostikováno, zatím tápeme, nikdo moc neporadí ani nepomůže, lékaři se tváří neurčitě... prosím o kontakt nebo radu kde to zvládají. Děkuji.

Irena Postulkov (Pá, 15. 9. 2017 - 21:09)

Jsem pacient který prodělal...Dobry vecer,
mohl byste mi napsat na mail [email protected].
Predem moc dekuji.
Irena

Parela (St, 12. 7. 2017 - 04:07)

Mám Sudeckův syndrom na ruce, hodně mi pomohla léčba kyslíkem v hyperbarické komoře - zbavila jsem se otoku a velkých bolestí a mohla jsem konečně spát. Současně jsem chodila na rehabilitační cvičení, prsty se tím trochu rozhýbaly, ale přesto jsou pořád hodně zatuhlé a bolavé, včetně zápěstí. Takže úplně se to nevyléčilo. Je to 5 měsíců od úrazu. Ještě jsem našla info, že někomu pomůže blokáda ganglion stellate. Údajně pomůže akupunktura, ale s tím nemám osobní zkušenosti. Na ambulanci léčby bolesti mi byly předepsány léky, ale jejich účinek je nejistý. Uvítám každou zkušenost s touto diagnózou.

Irena Postulkov (Ne, 7. 5. 2017 - 19:05)

prosím vás maminka jsi...Podolog by mel pomoci,navic jist potraviny s vysokym procentem vapniku,tak jsem se aspon docetla....Taky s tim bojuji.Pak je meoznost leceni v ,,hypermenznim prostoru,, nevim presny nazev.Pak je se treba obratit na online poradnu Ulekare ma Mudr.Safranka.

Miki (Pá, 20. 7. 2018 - 02:07)

Zdravím Vás,
chci se zeptat, zda někdo z Vás má zkušenost s amputací končetiny, ve které je sudeck?
Já osobně bych o tom uvažoval. Mám sudecka v LDK v již pokročilém stádiu s výraznou osteoporozou. Bolest cítím pořád, je pálivá, řezavá apd. Chodil jsem do HBO, což pomohlo v tom, že zmizel otok a potivost. Tato nemoc se neslučuje s normálním životem.

Hana Plicová (St, 4. 7. 2018 - 15:07)

Mám Sudeckův syndrom na...Dobrý den, jak to vypadá s Vaší nemocí Sudekův syndrom? Také mám tento problém s rukou a nevím sirady. Děkuji moc za odpověď. Hanka

Hana Plicová (St, 4. 7. 2018 - 15:07)

Zdravím, vím že je to už starý příspěvek, ale ja jste na tom dnes? Děkuji moc za odpověď

Hana Plicová (St, 4. 7. 2018 - 15:07)

Zorce,
ahoj, jmenuje se...Zdravím, vím že je to už starý příspěvek, ale ja jste na tom dnes? Děkuji moc za odpověď

Naďa (St, 24. 8. 2016 - 18:08)

Jsem pacient který prodělal...Prodělala jsem taky Sudeckovu nemoc a ořád mám problémy se špatnou hybností a zatuhlostí pravé ruky.Moc Vás Václave prosím o větší info.Napíši na e-mail.Ta Tvoje adresa mail.diode¨volny.cz mě není jasná.Zjistím a napíši.Diky za info.Naďa
P.S.Příspěvek je už ale dosti starý/9 let/ - nevím jestli budetečíst a odpovíte.S.N.

Fyzioterapie FN (St, 9. 10. 2013 - 19:10)

mala by som záujem o...Dobrý den,
pro vyzkoušení inovativní terapie u pacientů se Sudeckovým syndromem na horní končetině hledáme vhodné pacienty. Čím kratší dobu od začátku onemocnění, tím lépe. V České Republice je, přes povzbudivé výsledky mnoha autorů, tomuto druhu terapie věnováno minimum pozornosti. Rádi bychom tak nabídli další možnost účinné pomoci. Terapie by měla probíhat v rámci studie, pro pacienty bezplatně, časově nenáročně. S případnými dotazy se prosím obracejte a kontaktujte fyzioterapeutku Lídu Chasákovou - [email protected]

Livia (So, 6. 7. 2013 - 19:07)

Jsem pacient který prodělal...mala by som záujem o bližšie informácie ohľadom sudokovej atrofie, chcela som vám napísať mail ale nejde mi odoslať píše mi to že nesprávny mail.prosím pošlite mi ešte raz názov mailu. ďakujem

Reklama

Přidat komentář