Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Eva (Čt, 16. 7. 2020 - 19:07)

To teda ano. Ještě aby tak měl erekci dobytek jeden !

F. (Čt, 23. 7. 2020 - 09:07)

Určitě takových vidíš u silnice ,nebo u stromu za autem prasata bez charakteru. Je jim jedno, že projíždí auta ,autobusy i s dětmi.-(

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2020 - 21:07)

A to jako děti nesmí vědět, že dospělí taky čůrají?

J (Ne, 5. 6. 2016 - 14:06)

Mě moc vzrušuje, když jdu čůrat a muž mě pozoruje. Ještě lepší ale je, když je přivázaný u stromu nebo leží na zemi a já čůrám na něj.

Lukáš (Pá, 3. 6. 2016 - 18:06)

Když si čapne, je to nuda. Ale když čůrá ve stoje, je to daleko víc vzrušující.

Jarda (Pá, 3. 6. 2016 - 17:06)

Nebo střízlivá. :-)
Kdyby vyžahla tři dvanáctky, taky klidně si čupne v parku, jestli to nemá pustit do kalhotek

Lukáš (Pá, 3. 6. 2016 - 16:06)

Kluci mají rádi, když...Máš naprostou pravdu. Jednou jsem viděl holku v parku, měla na sobě sukni, ale jinak byla nejspíš naostro. Stoupla si ke keři, rozkročila se a ve stoje to pustila. Musím říct, že mě to úplně dostalo, bylo to neuvěřitelně rajcovní. Bohužel moje přítelkyně je na takové věci příliš stydlivá.

Bobo (Pá, 3. 6. 2016 - 10:06)

Proč lidí už nebaví šukat a vymýšlejí takový kraviny?

Olina (Pá, 3. 6. 2016 - 08:06)

Mého muže to spolehlivě...U nás je to to samé. Je tak unavený, že pokud nezačnu já, tak si v koutě prohlíží počítač a pak usne.
A když přijdu a poprosím ho, jestli by mi jí pomohl oholit, že si tam nevidím a tak, tak ho to spolehlivě potěší a máme krásný večer..

Dana (Čt, 2. 6. 2016 - 14:06)

Kluci mají rádi, když...Mého muže to spolehlivě rozdělá. Musím dělat prasárny, jako stojím v šatech v předsíni, když přijde z práce a šaty si zvednu a čúrám na zem a koukám na něj, nebo si pak do ní strčím dva prsty, trošku pohoním a pak je vyndám a dám mu je pod nos, aby si čichl a tak.
Jinak přijde z práce naštvanej a unavenej, zaleze k počítači a nic s ním není.
A když jsem aktivníé, tak ožije a je to nádherné.

olina (Čt, 2. 6. 2016 - 12:06)

Když jdeme s přítelem do lesa na houby tak on se rád dívá když čůrám vestoje a mám vystrčenou kundičku a pysky si táhnu nahoru.

básník Mirko Hý (St, 1. 6. 2016 - 16:06)

Chcaní bez prdu je jako láska bez mrdu!

Dan (St, 1. 6. 2016 - 15:06)

Holky, strčil vám někdy kluk péro do kundičky, hned po tom, co jste dočůraly, a nestačily si ještě utřít buchtičku?

Lucie (St, 1. 6. 2016 - 15:06)

V létě na inlinech čůrám...Kluci mají rádi, když žena čůrá ve stoje v klidu před nimi na zem. Nejdřív nechápou a když se na ně klidně s úsměvem dívám, tak pak šoustají jak zběsilí.

Rosta (St, 1. 6. 2016 - 09:06)

V létě na inlinech čůrám...Waůů
holka, tebe bych chtěl mít doma. A po čůrání bych ti jí osušil polibky.

Veronika (St, 1. 6. 2016 - 06:06)

Curala jsem před klukem byla jsem v buse tam jsem se počurala je mi 12. Potom jsem vyšla z busu a chtělo se zas a mému klukovy těš šli jsme za krak tam jsem Curala předním. Nevadí mi to verca

Pavkol (Pá, 6. 5. 2016 - 07:05)

Zase jsem pomáhal kamarádce na vozířku nna záchodě ale mívá nohy u sebe takže to bylo zase jen slyšet ale i tak to bylo krásný

Tommygun (Čt, 25. 7. 2013 - 10:07)

zajímavá stránka pro milovníky pissu je na
http://www.pissmanie.ic.cz/, jsme parta milovníků,amatérů a chystáme se k pořádání piss večírku.kdo má zájem,tak ať klidně dá vědět.

Beti (So, 9. 1. 2016 - 15:01)

Mám tři bráchy s kterými...V létě na inlinech čůrám taky už jen ve stoje rozkročmo:)Dříve když jsem dřepla tak jsem kolikrát spadla. Nosívám takovou mini zavinovačku a prádlo si pod ni neberu, protože jsem se stejně vždy zapotila a měla to na sobě přilepený. Takhle ve stoje mi to úplně vyhovuje, akorát přítel z toho byl ze začátku trochu vykulenej:)

Katka (So, 9. 1. 2016 - 11:01)

Když jsme na zahradě a jdu se na travu vyčurat tak to přítele rozrajcuje a jdeme si zapíchat.

Reklama

Přidat komentář