Reklama

Vzrušuje mě bratr

Monča (Čt, 23. 7. 2020 - 15:07)

Ahoj Vlaďko, máš stoprocentně pravdu. V posledním příspěvku jsem trochu kecala s těmi kámoška mi kterým by stačil kluk s průměrným, nechtěla jsem jen naštvat ty kluky s malím ptáčkem. Jinak jsem já i mé kámošenky zajedno v názoru že sex i život se má prožívat na plno a ne ho protrpět. Zatím pa. M.

Jan (Po, 20. 7. 2020 - 23:07)

Jasně kluku, jsi trapák

Jana (Čt, 16. 7. 2020 - 14:07)

Když mi bylo čtrnáct až patnáct let obtěžovat mě pořád můj o rok mladší bratr, pořád mě šmíroval, osahával na prsou i mezi nohama, obnažovalal se, a onanoval přede mnou. Jednou už mě s tím hrozně naštval a vše jsem řekla matce. Máma ho tenkrát za to strašně zfackovala a dostal velké zákazy, televize, chození ven, atd. Zabralo to a bratr mi dal konečně pokoj. V patnácti letech jsem nastoupila do učení na internátní školu a domů jsem jezdila jen na víkendy a svátky, doma vše v pohodě a klidu. V polovině třetího ročníku učňáku jsem dostala ošklivou chřipku a doktorka mě poslala marodit domů, tak jsem sedla na autobus a jela domů. Odemkla jsem dveře našeho bytu a než jsem se vyslékla že zimního oblečení tak vylezla ze své ložnice má matka, jen v kalhotkách a nátělníku který měla na ruby. Hned jsem pochopila že tam asi někoho má ale neřešila jsem to, byla dost dlouho rozvedená a občas nějakou tu známost měla. Bylo mi opravdu dost zle a chtěla jsem už ležet ve své posteli, jen jsem se zeptala mezi řečí kde je brácha, odpověděla že prý někde venku. Zalehla jsem do postele, máma mi uvařila čaj a odešla, pak jsem ji slyšela tlumeně mluvit z její ložnice, nevěnovala jsem tomu žádnou pozornost a bylo mi jedno koho tam má. Ležela jsem se zavřenými víčky ale nespala jsem když se potevřeli dveře máma nakoukla do pokoje a myslela si že spím, slyšela jsem jak někomu šeptem říká, pojď, dělej, než stačila přivřít dveře viděla jsem jak chodbou bytu proběhl můj bratr jen ve spodním prádle. Tenkrát jsem nevěděla co si o tom mám myslet a nevím to ani dodnes. Bratr se nikdy neoženil je bezdětný a s matkou žil ve společné domácnosti až do její smrti.

Z (Čt, 16. 7. 2020 - 21:07)

Z

Aneta (St, 15. 7. 2020 - 22:07)

Mě je 16 let mám bratrance kterému je 11let často ho hlidam a často spím u nej doma když strejda s tetou jedou pryč přes noc a na 11 let ho má tedy obřího má 12cm si myslím ale má ho jako žizalku a mě se to líbí rada ho dráždím třeba že hodím naha

Z (Čt, 16. 7. 2020 - 21:07)

Z

Monca (St, 15. 7. 2020 - 22:07)

viděla si mu už i žalud?

Věra (Pá, 20. 1. 2023 - 10:01)

s bratrancem můžeš šukat od rána do večera jako já,

Aneta (Ne, 19. 7. 2020 - 19:07)

Jo

Aneta (Čt, 16. 7. 2020 - 20:07)

Ano

Natka (St, 15. 7. 2020 - 14:07)

Je mi 17 mám nevlastního bratra kterému je 14 let je to syn mami manžela znam ho 4 roky a 3 roky sním bydlím v jednom pokoji je v pubertě takže chápu ze mě smiruje a tak ale mě to ani moc nevadí jsem rada ze vzrušuju mám velké prsa a často sportuju takže mám postavu si myslím že dobrou a pořad mi stojí bradavky takže vidím často jak mu stojí a trochu se mi to líbí sice se mi více líbilo když ho mel dlouhého ale hubeneho protože už co si pamatuji tak ho mel hodně dlouhého ale nejkrásnější zážitky sním mám teď jak byla karanténa protože jsme byli pořad doma sami protože mamka se starala o babičky a mami manžel bydlel na chatě kvůli tomu že nás nechtěl ohrozit protože je doktor takže sem ho často provokovala třeba že sem byla jen v sukni bez tang a schválně jsem pořad rostahovala nohy

Z (Čt, 16. 7. 2020 - 21:07)

Z

Natka (St, 15. 7. 2020 - 15:07)

No a ještě třeba že sem se mu ukázala naha a tak a jednou sem ho asi trochu vykastrovala a pak vyhonila jako omluvu protože on mě praštil do prsou tak sem mu dala kolenem do kouly a pak sem se mu na to chvilku koukala a začala mu honit prsama

Rcuuf (Út, 19. 5. 2020 - 23:05)

Ať ťa nenabóchá.

Monca (Út, 19. 5. 2020 - 13:05)

Dneska jsem zas byla z bratrem sama.Jakmile mamka odesla,prisel za mnou a okamzite mi naridil at se sleknu do naha.Kdyz jsem stala pednim naha rek at si kleknu na ctiri.Mezitim se slekl i on a pak si mi sedl na zada a zacal me placat po zatku.Tak hyje a uz jsem brachu vozila.Citila jsem na zadech jak mu stoji.Pak me prevalil na zada a rek at drzim.A v tom mi zacal strkat ptaka mezi nohyJa mu rikala ze nechci ze jsem este panna.Ale on si ho zacak honit nad moji pipkou.Zaludem mi vrazel do zterbyni.Pak jsem jen ucitila jeho teple semeno na mi pipce.A jak mel spicku zaludu u mi diry tak mu tam zalud zajel a vystrikal se mi i dovnit. Pak me tam nechal samotnou se semenem vevnitr.Pripadam si jak cupka ale moc si mi to libylo.Uvydim co bude dal

Monca (Čt, 23. 4. 2020 - 11:04)

Ahoj,je me 12.Nedavno jsem prisla domu a uslisela jsem nepatrne vzdechy pokoje brachy.Rodice doma nebyly a tak jsem potichu otevrela dvere.Na postely lezel nahej bracha a honil si ho.Neco takoveho jsem na zivo nevidela.Brachovy je 14.U postele ma pradelnik tak ze jsem ho vydela od hrudniku dolu.Zustala jsem na nej koukat a snazila byt potichu,aby me neslizel.Priznam se xe pohled to byl nadherni.Jak si ho v ruce honi a bylo krasne vydet ten jeho zalud a koule.Behem chvilky jsem citila jak jsem mokra.Potichu jsem si strcila ruku pod kalhotky a zacla si sni hrat.Sledovala jsem ho a nespustila zneho oci.Pak jsem uslisela jak vzdycha rychleji a do toho uz,uz a v tom okamziku zneho vystriklo semeno.Boze ten moment jsem bylai ja.Poprve jsem vydela semeno.Potichu jsem zavrela a sla k sobe do pokoje.Jak jsem ho vydela,tak jsem dostala strasnou chut byt pritom.Vyhonit mu ho a ucitit to jeho semeno na sobe.Jak to mam provest,porat te mi.

Majo (Po, 11. 5. 2020 - 13:05)

Asi by jsi mela zkusit si masturbovat kdyz jste doma sami tak aby te slisel a sel se taky divat a pritom ho vtahni do pokoje.

Monca (So, 16. 5. 2020 - 15:05)

Byla jsem z brachou sama doma.A bracha me pedbeh.Byl zas v pokoji nahy a honil si ho.Nevahala jsem a pred dverma jsem se take slekla a vesla knemu do pokoje.Muzu se divat,rekla jsem.Lekl se me a schoval si ho.Co blaznis segra,jak to ze jsi ume naha.Rovnou jsem mu rekla ze se chci divat jak si ho honi a jak strika.A ze si to taky budu delat snim.Ale jak me tam vydel nahou tak rek,ze jo ale pod podminkou ze mu udelam vse co mi rekne a budu poslouchat.l.Hned jsem souhlasila.Tak pot jsem a vyhonmiho.Hned jsem mu ho vzala do ruky a zacla mu ho honit.Rekl ze pokut to nekomu vykecam tak me bude sikanovat.Pak mi naridil at mu ho olizu a strcim si ho do pusy.Zacla jsem mu jazykem jezdit po zaludu.Vzdychal cimdal vic.Pak jsem snim zajela do pusy.Pridrzoval mi hlavu abych asy necukla.Pak jsem ucitila jak mu vnem zacina pomalu skuba.A najednou zacal do me pusy strikat.Jak mi ji drzel,nezbejvalo mi nic jineho nes to vsechno spolknou.Kdyz byl hotovej tak mi hlavu pustil a rek ze tohle byl jen zacatek .Priste si to zopakujem a vyce si me prohledne.Odesla jsem a porad jsem citila v puse to jeho semeno.Ma ho moc dobry.Jsem zvedava co bude dal

Z (So, 16. 5. 2020 - 15:05)

Z

Z (Čt, 23. 4. 2020 - 11:04)

Z

Reklama

Přidat komentář