Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pako (St, 15. 7. 2020 - 10:07)

Karolino, má pravdu, my se na to rádi díváme u cizích holek ale pak s nima stejně nechodíme. Já a manželka jsem se k lehkému piss dopracovali až někdy kyž jí bylo 35 let jako osvěžení sexu. Ale ne moc často přece jen to není dle nás pohodlné s hygienou atak.

Karolína (St, 15. 7. 2020 - 10:07)

Bála jsem se čůrat tam kde by byl kluk,ale pak jsem měla svého kluka a jemu se strašně líbilo mně vidět při čůrání. Tři dny jsem odolávala, pak jsem to překonala a poprvé se mi velmi nutně chtělo, ale než jsem to pustila, tak to stejně chvilku trvalo, přestože jsem to měla na krajíčku,ale tím nějakým strachem to nešlo. Pak to povolilo a už mi to bylo volný a od té doby jsem se u něj nestyděla. Už je pryč bohužel. Ve firmě ho sbalil a jiná, jestli uměla lépe čůrat než já to nevím. Asi ano. A mám v sobě teď tíhu ,až dopíšu budu zase plakat. Já ho mám stále moc ve svém srdci.

Pissík (St, 15. 7. 2020 - 10:07)

Karolíno netrap se. Já bych třeba s tebou rád kamarádil a sblížil se víc kdybys chtěla. To,že jsem tady taky znamená že se mi taky líbí jak holka čůrá . Rad bych tě poznal. Jaké máš zájmy a představy o vztahu.

Karolína (St, 15. 7. 2020 - 13:07)

Já teď nejsem připravena vůbec začít nějaký vztah. Je to živé. Snad později.

Návštěvník (St, 15. 7. 2020 - 10:07)

Dobře ti tak. Víš kluci to sice mají rádi ale takových holek si neváží.

Karolína (St, 15. 7. 2020 - 12:07)

Chceš říci,že jsem prodejná dostupná holka přes malou potřebu???

Janka (St, 15. 7. 2020 - 09:07)

Mně se taky povedlo změřit. Vykadila jsem se do takové krabičky, kterou jsem před tím zvážila no a ted i s hovínkem, odečetla a hovínko vážilo 390g. Jestli je tady hlavně Kaďák?

Matlák (St, 15. 7. 2020 - 09:07)

Holky jamam pnutí. Natáklo já tě strašně chci jak jsi čůrala dlouhý já tě chci,strašně já tě chci chci pro tebe vyteklý na tebe. Já přijedu a bys mi dala čůrání hned nebo kam Natálko ja tě chci

Matláku, (St, 15. 7. 2020 - 09:07)

tak znova, žádný tyhle holky neexistují, jsou to jen písmenka, nemají opravdové tělo, dají se jen číst. Netrap se a jdi za tou svou slečnou.

Matlák (St, 15. 7. 2020 - 10:07)

Já mám pnutí pro nataálku jako když ještě přijde musím do ní nevydržím pak čekat a uhoním si vyteklýho pro ní a musím se s ní pak setkat a když mi dá čůrání ja udělám vyteklý do ní.

Natalie (St, 15. 7. 2020 - 10:07)

Jsem teď tady pro tebe. Teď budu čůrat a ty uděláš a vypustíš ze sebe to svý hezký, abys neměl pnutí, ano? Teď mám už sukni zvednutou a kalhotky dole a už jsem na bobečku a mezi nožkama mám krásnou šterbinku a v ní moc čůrání a hned to pustím a budu čůrat jen pro tebe a uz8 čůrám a ty to udělej teď hned se mnou a pak mi napiš jestli seš šťastný, že se to povedlo. Ještě čůrám, chtělo si mi hodně.

Tom (St, 15. 7. 2020 - 11:07)

Nádherný Naty. Vyhonil jsem si ho taky. Ty představy úplně božíii.

Matlák (St, 15. 7. 2020 - 11:07)

Natálko já když hned jak jsi čůrila já už nemohl vydržet a vyteklý jsem uhonění měl u tebe na začátku všechno venku a moc velký . Já tě chci nechci jiný tebe já za tebou dojdu kam chceš mi dát čuriní a já do tebe moc.

Natalie (St, 15. 7. 2020 - 11:07)

To je moc a moc dobře.

Návštěvník (St, 15. 7. 2020 - 11:07)

Dobře že jsi matlákovi pomohl, je to chudák kluk....a vy ostatní ze sebe nedělejte blbce

Návštěvník (St, 15. 7. 2020 - 09:07)

No tý píčo, co to je tohlecto?

Viola (St, 15. 7. 2020 - 09:07)

Čůrala jsem ráno taky hodně ale na záchodě, ale dívala jsem se jak mi to jde. Nejdřív hned hodně a pak pomalu a ještě jednou víc ani jde netlačila a pak už to bylo hotový a pipinku jsem otřela toaleťákem a bylo to.

Scatter (St, 15. 7. 2020 - 08:07)

oprava tudíž (ž jako žížala), to je to co máte mezi nohama hošani :D

Návštěvník (St, 15. 7. 2020 - 08:07)

Klárko prosím,asi jsi nečetla ráno o stránku zpět, je tam dotaz Sedmnáctého na Mišku a jestli má kluka a vůbec její pocity a jestli by se s tebou třeba nechtěla mazlit, víš jak to myslím,jako se to už jednou stalo a ona to prožila hodně hluboce až do mokra,to je moje dodatečná zvědavost k tomu dotazu. Díky za zpětnou vazbu (jsem žena, jestli tě to bude méně stresovat pro napsání odpovědi). Děkuji a přeji suprový den. Na koních jsem jezdila jako mladá, teď už je mi skoro padesát a tak to nechám dětem,dcerka ta je může.

Todd (St, 15. 7. 2020 - 08:07)

Holky děkuju,palec nahoru! Mám opět více sluníček v srdci a rozkvetlý úd. Matlák by napsal,že má pnutí? Matláku co?

Reklama

Přidat komentář