Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 16:07)

Miluno a není ti divný, že holky tady jako Kača toho dělají spoustu a ty nic? Co na to říkáš nebo co si myslíš o tom?

Miluna (Út, 14. 7. 2020 - 18:07)

Nic si o tom nemyslim.Každej si dělá co chce a nebo podle jak potřebuje.

Ota (Út, 14. 7. 2020 - 21:07)

My jsme teď pár dní na nule s nákazou tak jsem šel dělat do skladu.Tak jsem zvědavej jak dlouho to v jakym okrese vydrží.Lidi jezdí do zahraničí jak blbý.A Jindřichův Hradec nám na jihu roste,tam to zatáhli někdo z Ameriky a z Kazachstánu.A co Sergej už chce sex?

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 14:07)

To jsi vysadila sama, bez domluvy s lékařem?
Prostě tobě není doopravdy pomoci.

Miluna (Po, 13. 7. 2020 - 12:07)

Tak já už bych byla bývala byla v pohodě.Hormony sem si srovnala,takže nemam ty strašný problemy s tim PMS,proto sem si teď dlouho nestěžovala jak se někdo divil.Stavy se nekonaji.Od února už sem na tom byla jinak ale Korona mi to vzala.Korona mi donutila opět žít v nejistotě a strachu a nepohodlí.Mam problem jít i do krámu a s timhle nejde udělat nic.Muselo by to zmizet.Někdo na jinym webu mi radil že mam "žít" a užívat si dokuď to prý jde.Jenže to sem si u sexu říkala taky a výsledek.....takže volim teď opačný přístup,dokuď to ještě jde.Mačkat se někam mezi lidi mi nikdo teď nedostane.Ať si to užijou,bohatě stačí ten nákup a je to k zblití.Naopak vyhledávam ty nejopuštěnější místa.Včera sem si lehla pod malej můstek a nad hlavou mi jezdili vlaky a vedle šuměl potůček.

Miluno (Po, 13. 7. 2020 - 13:07)

Takže k psychiatrovi chodíš a AD bereš? Nebo zas jen rivotril?

Miluna (Po, 13. 7. 2020 - 13:07)

Neberu už vůbec nic.A ani mi nic na tohle nepomůže.Deprese byli u mě sezonní a po srovnání hormonů se to zlepšilo.A kvuli Koroně nebudu zase do sebe něco cpát.Realitu to nezmění.

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 13:07)

Aha, takže Lala měla pravdu.

Miluna (Po, 13. 7. 2020 - 13:07)

V čem?

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 14:07)

že jsi přestala brát AD, přečti si včerejšek, je tam i anketa

di (Po, 13. 7. 2020 - 10:07)

Já myslím že to dělají především kamioňáci, a problém je že je nikdo nepokutuje. Kdyby za to dávali pořádné pokuty tak by si to nikdo nedovolil. Někde to u nás vypadá kolem silnic jako na smetišti.

Pils (Ne, 12. 7. 2020 - 21:07)

Mio, já jsem viděla tu spoušť okolo D1 - to je hrůza! A nikdo mi zatím nevysvětlil, proč v zahraničí nic takového není. Ale je fajn, že můžeš vykoupat psí holku a ještě se sama vyvětrat. Padám do kanafasu, divím se, že ještě žiju, jsem totálně k.o.

Pils (Ne, 12. 7. 2020 - 20:07)

Jednou škrtni.

Lalla (Ne, 12. 7. 2020 - 20:07)

A taky mám dojem, že Milu v rámci boje proti covidu, přestala brát AD.

Pils (Ne, 12. 7. 2020 - 20:07)

Tady je dneska půjčovna nicků? Já jsem napsala ráno a pak jsem se celej den dřela, jak mi uložily Lalla s Miou. :) Ba ne, plela jsem minimálně, mám ještě mraky jiné práce - a UK se mi nakonec vrátil. Díky, Aleši, jsi prostě Bystroň a hned jsi poznal, že jsem během dne nepsala. UK jsem na dlouho zablokovala, protože byl příliš dominantní a myslel si, že je šéf. Zabavoval mi doklady za materiál, co jsem koupila a připočítával si hodiny. Dala jsem ho k ledu a nakonec se umoudřil. Řekla jsem mu, kudy cesta nevede - a už je klid. To je pro Milunu, když se ptala, já na to vždycky zapomněla. A teď se jdu podívat na ten odkaz. Je fakt, že mi optimismus komplikuje život v tom smyslu, že se myslím, že všechno stihnu, a pak mi chybí čas, síly.... cokoliv.

Mia 22 (Ne, 12. 7. 2020 - 20:07)

Tak to dostaneš jedničku s hvězdičkou. Já taky dnes plela, ale s rozvahou. A co les, rostou u vás u hříbky?

Pils (Ne, 12. 7. 2020 - 20:07)

Mio, letos poprvé jsem ještě v lese nebyla - je to ostuda! V minulých letech jsem chodívala na průzkum a sbírat odpadky hned jak slezl sníh. A letos žádnej nebyl. Ba ne, mám fakt práce nad hlavu, ale hned jak budu mít volnej víkend, vyrazím a poinformuju.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 21:07)

Já byla letos 2x, no zde zatím nic moc neroste. Jenže, napřed musíš najít nějakej kousek lesa, je to děsná podívaná, proto se mě tam ani moc nechce. A taky se už zpomaluju, jsem víc unavená, ale dr. psych., mě uklidnila, že to normální.

Pils (Ne, 12. 7. 2020 - 21:07)

Já mám krásné lesy kolem dokola, ale nejdřív musím vyfunět kopec, Zjara to jde blbě, ale na podzim už vybíhám bez problémů. Strašně se tam už těším, třeba září-říjen, když je sluníčko, tak to nemá chybu!

Mia 22 (Ne, 12. 7. 2020 - 21:07)

Zde byly taky krásné lesy. Jenže nastoupil kurovec a zbyly jen torza. Všechny smrky se kácí, je to ted samá mýtina a lesu už jen kousky. Já to mám polní cestou kousek, asi tak 10 minut, bez kopce, tak pochoduju celkem svižně. Ještě, že jsou zde místy jezírka a nějaký ten rybník, to se do pořád někam vyrazit. A pejsek se rád vykoupe.

Reklama

Přidat komentář