Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 23:07)

Miuno, ty se prostě nudíš . Už jsi uklidila byt, abys ho neměla plný molů a prožrané oblečení?

Miluna (So, 11. 7. 2020 - 23:07)

Ne nenudim se, to je spíš zoufalství.Prostě ten život už je teď hnusnej zničenej tou sračkou a to může přijít ještě další jiná sračka.Čína má zásobu sraček.Už ani si nikde člověk v klidu neposedí protože to už si člověk v klidu neužije tak to pak nemá cenu.Už i hezký chlapi jsou mi k prdu i na koukání když nemůžu mezi lidi a prý maji Koronu i v koulích.A ten vlak to je pro mě horor,tak komu by z toho už předem nehrabalo.Jo měli jsme šanci po karanteně se to lepšilo a na nějakých místech už nic nebylo ale teď se to podělá až to sem dotahaji zpátky ze zahraničí a pak bude září a děti budou muset do toho vyjet, vnímam to jak časovanou bombu.

Pils (Ne, 12. 7. 2020 - 06:07)

Milu, ty ses měla narodit za totáče, to by sis zavřených hranic užila až až. Ale co kdybys měla tu smůlu a narodila se za středověku, když všude řádil mor? Zatím jsi tu dnes, žádnou koronu nemáš, tak nejanči a raduj se ze života, raduj se, že máš partnera, zdravé děti, mohla bys mít i práci... Prostě žij! Nic jiného nemá smysl, hořekováním nic nevyřešíš.

pozorující (Ne, 12. 7. 2020 - 09:07)

Tak co Pilsnerko? Proč si vyhodila ukrajince? Milča se tě tu ptala už několikrát ale neodpověděla si jí.

Pils (Ne, 12. 7. 2020 - 09:07)

Co s chlapem,který tě mlátí a navíc v posteli umí hovno. Je to pro mne těžký. Nechtějte po mně nic víc. Brácha mu rozbil hubu a to je dobře.

pozorující (Ne, 12. 7. 2020 - 09:07)

Tak to je špatný. Já myslel že ti jen předělával barák a ty jsi si s ním začala.Tak doufám že odsuď padal až se za ním prášilo.A to o něm přemýšlela i Lalla že?

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 09:07)

Pils mluví sprostě? Od kdy?

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 22:07)

Kvůli nezodpovědnýmu cestování za hranice bude veškerá zdravotní péče, snaha odborníků a vlády o ochranu národa před nákazou bude takovýmito tupými individui zmařena.

Miluna (So, 11. 7. 2020 - 21:07)

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/prvni-cesi-si-koronavirus-prevezli-z-dovolene-40330304#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=mZP9j4EPbCk-202007111929&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 22:07)

/www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/485026/kasleme-na-ochranu-i-priznaky-nakazenych-hiv-v-cesku-strme-pribyva.html

Miluna (So, 11. 7. 2020 - 21:07)

Ježiš kde berete pořád že mam přispívat na děti? Přispívam jen na Milánka.Ale mojim dětem vše kupuju já a když pak jsou u rodičů tak jim zas dávaji oni co koupí.A je pravda z toho co jste napsali že moje rodiče maji důchod ale příspěvky na děti neberou a ani já ne.Já se na to tenkrát vyprdla protože prostě nesnášim to lezení po úřadech a vyplňovat papíry,takže sem si o ně nezažádala.No a až budete v důchodu vy tak třeba vám na něj budou vydělávat moje děti,tak nechápu co vám je.Když mi tady rozkazujete ať jdu makat tak mi zařiďte ať zavřou hranice.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 20:07)

To, že jsou někdy u tebe, nezakryje jejich potřebu.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 20:07)

Přesně tak, jdi makat na své děti a rodiče.Tyto přídavky, důchod jdou z platů pracujících.Kolik přispíváš na své děti?
Výživného?
Na jejich stravu, oblečení?
Můžeš napsat kolik dáváš rodičům na dceru, syna a Štefanovi na Milánka? Protože to jsou TVÉ děti!!!

Miluna (So, 11. 7. 2020 - 18:07)

Děti mam teď u sebe..17:43 prostě se mi nechce protože to neni jen o předávání ale nějakou dobu si člověk vždy pobyl v restauraci s tim personálem a občas semnou i šéf jel když někam potřeboval a oba jsme měli spolu vedle sebe v autě roušky.V té minulé práci jsme se tam sešli všichni v rouškách a bylo jistý že se nikdo nevrátil z dovolený ze zahraničí.Ale teď?!! Psala sem že nesouhlasim s těmahle podmínkama otevření hranic+bez roušek,bohatě bude stačit nervy od dětí tak nemusim ještě teď přikládat olej do ohně rizika navíc! 16:39 teď sem na tu informaci na idnes koukla a ani nemohli napsat radši kdo to odkuď a kam přivezl,což je dobrá sviňárna! Uplně začala stejná situace jako s lyžařema.Jen čekat kam to ty zmetci z dovolených přitáhnou a kde z toho vznikne nový ohnisko.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 17:07)

Miluno, děti budou potřebovat obléct. Proč nejdeš vydělávat? V autě sedíš sama, jídlo jen předáš. Jsi už tak líná? Ten tvůj Serjoža je stejnej jako ty.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 17:07)

Děti žijí u jejích rodičů, jeden u otce, dvě jsou v adopci. Miluna je neživí, je o ně postaráno.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 18:07)

Jenže příspěvky na ně jdou z našich daní. Tak by laskavě mohla zvednout zadek a jít do systému taky něco přispět. Jinak chcválím Sergeje, že rozfrcal dědictví po babičce tady a ne na Ukrajině. Aspoň něco z něho náš stát má.

Miluna (So, 11. 7. 2020 - 19:07)

Jaký příspěvky sakra? Když žádný nemam! Nevim co je vám do toho kdo je doma a kdo ne když jsme doma ze svých peněz.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 19:07)

Na tvé děti jdou z našich platů příspěvky. Dostávají je tvoji rodiče. A asi Štefan. To platíme my, daňový poplatníci. Také platíme z daní důchod tvým rodičům. Tos nevěděla? Tak padej do práce, kdo vás má živit.

Jo, (So, 11. 7. 2020 - 18:07)

to jsem jí dnes podobně psal. Tihle lidi berou jakoukoli záminku k tomu, aby se mohli válet a nemakat, ty nepřesvědčíš.

Reklama

Přidat komentář